הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג) (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=12)
-   -   מחפש משקיע/שותף לפרוייקט גדול - בתכנון יניב רווחים גדולים (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=13195)

Ikki 17-01-06 22:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Ori The Man
אממ אני עובד על זה
יש דומיין ישראלי כבר
ושרת
אז אם אתה רוצה ליצור קשר ולעבוד ביחד
בכיף
פרטים בחתימה

כ"כ צפוי :).
מצטער, אך אני לא מוותר אתה יכול לשאול את "מקורביי" אני עובד על זה למעלה מחצי שנה.

ויש לי כבר דומיין שאני מדכונן לרכוש.

Ori The Man 17-01-06 22:18

:) אין בעיה רק הצעתי
פשוט חשבתי נוכל כבר להיות צוות כי יש כבר הכל אפילו עיצוב :)
אבל לא מעוניין בבקשה :P

AlonMi 18-01-06 01:39

אלמוג, אני עדיין מחכה ממך להודעה....

בקשר לנושא הזה -
אם אתה בונה מערכת ייחודית, כלומר לא מערכת מוכנה (הייחודיות מחייבת...)
ואם אתה מוכן להיות מנהל האתר ולא בעליו, ולא שותף בו (עקב אילוצים לצערי...)
ואם אתה מוכן להרוויח מהפינה אשר תוקצה למכירת מערכותיך בלבד
ובתמורה
לקבל תשתית מוכנה וגדולה של המון גולשים
לקבל פירסום כנדרש
לקבל דומיין CO.IL
לקבל איחסון ותעבורה ככל הנדרש על שרת רב עוצמה

נ.ב
יש מספר דברים שאני מקווה שיסגרו בשבועות הקרובים, ולאחר מכן חוששני שההצעה הזו לא תהיה תקפה יותר.

momo222 18-01-06 01:48

יש לי את need.co.il
צור קשר 282822307 אייסקיו

Ikki 18-01-06 13:49

אלון,
הצעתי לך בעבר את ההצעה הזו - אך כנראה שלא ייוחס לזה חשיבות רבה.
בעקרון האתר כולו יהיה ייחודי כמובן - פרט(חוץ) ממערכת הפורומים, מדוע? אני חושב שמיותר לחלוטין לבנות מערכת פורומים שלמה לאתר כ"כ גדול כאשר קיימות מערכות(בין אם בתשלום ובין אם לא) שמסוגלות לספק לי את מה שאני חופץ בו בקלות ובאמצעי אבטחה שפותחו במהלך שנים - שכדי שאגיע ואפתח מערכות מסובכות כמו אלו הזמן יחלוף במהירות.
פירסום - הפירסום מבחינתי בתשלום הינו מותרה(כמובן שכל מותרה תתוגמל באחוז גבוהה יותר, וסיכויי הבחירה יעלו :)).
מי שמעוניין לקבל רשימת מותרות אשר אני מעדייף שייתקימו אצל המשקיע(תלוי בו) שעלולות להניב לו סיכויים גבוהים לבחירה יכול לשלוח לי ה"פ או מייל(רצוי, Ikki@MegaPhoenix.Net), ויקבל.
רווחים - לכל חלק מין הרווחים יוקצה למשקיע/שותף אחוז מסויים - אין בכך כל היגיון שארוויח אך ורק מין התכנים המוצעים למכירה, ולו זואת שיצטרפו ככל הנראה עוד מתכנת שניים שיפתחו מערכות, הרי אם אני מנהל ומפתח את כל האתר, יאה ומשתלם לי בכלל לקבל סכום זעיר?, מה עם כל ההכנות של הפירסומים וכו'?, אני אקצה בצורה מאוד מפורטת כמה אחוז המשקיע/השותף יקבל.
דומיין - בחרתי שם מאוד מעניין לאתרי, במידה ויוצע לי שם ייחודי יותר, אולי אתפשר על כך.

עוד דבר קטן - אלון, נדבר כבר :)...

somebody 18-01-06 14:01

מומלץ לעבוד עם אלמוג!
גם בגלל שקוראים לו אלמוג;)

ובגלל שהוא אחד האמינים! ואחלהההההההה בנאדם!

Ikki 18-01-06 14:08

ח, תודה אלמוג :)...

Oppis 18-01-06 15:03

מומלץ
איש טוב :P

AlonMi 18-01-06 17:38

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Ikki
אלון,
הצעתי לך בעבר את ההצעה הזו - אך כנראה שלא ייוחס לזה חשיבות רבה.
בעקרון האתר כולו יהיה ייחודי כמובן - פרט(חוץ) ממערכת הפורומים, מדוע? אני חושב שמיותר לחלוטין לבנות מערכת פורומים שלמה לאתר כ"כ גדול כאשר קיימות מערכות(בין אם בתשלום ובין אם לא) שמסוגלות לספק לי את מה שאני חופץ בו בקלות ובאמצעי אבטחה שפותחו במהלך שנים - שכדי שאגיע ואפתח מערכות מסובכות כמו אלו הזמן יחלוף במהירות.
פירסום - הפירסום מבחינתי בתשלום הינו מותרה(כמובן שכל מותרה תתוגמל באחוז גבוהה יותר, וסיכויי הבחירה יעלו :)).
מי שמעוניין לקבל רשימת מותרות אשר אני מעדייף שייתקימו אצל המשקיע(תלוי בו) שעלולות להניב לו סיכויים גבוהים לבחירה יכול לשלוח לי ה"פ או מייל(רצוי, Ikki@MegaPhoenix.Net), ויקבל.
רווחים - לכל חלק מין הרווחים יוקצה למשקיע/שותף אחוז מסויים - אין בכך כל היגיון שארוויח אך ורק מין התכנים המוצעים למכירה, ולו זואת שיצטרפו ככל הנראה עוד מתכנת שניים שיפתחו מערכות, הרי אם אני מנהל ומפתח את כל האתר, יאה ומשתלם לי בכלל לקבל סכום זעיר?, מה עם כל ההכנות של הפירסומים וכו'?, אני אקצה בצורה מאוד מפורטת כמה אחוז המשקיע/השותף יקבל.
דומיין - בחרתי שם מאוד מעניין לאתרי, במידה ויוצע לי שם ייחודי יותר, אולי אתפשר על כך.

עוד דבר קטן - אלון, נדבר כבר :)...

אלמוג - בעבר, לא יוחס לנושא חשיבות, למה? כי זה לא היה אקטואלי.
כיום, זה נהיה אקטואלי. וגם אם נעבוד יחד עד שחוזה לא יסגר (כפי שאמרתי, אמור הכל להסגר תוך שבועיים...) אני לא אוכל להגיד לך במה מדובר. אבל מי שמכיר אותי יודע שאני לא בחור של דיבורים יותר מדי אלא מעשים ופרקטיקה בשטח.
יש לי עוד כמה דברים להגיד לך, אבל אין טעם לפרסם אותם בפני כולם... דבר איתי.

Ikki 18-01-06 18:28

נדבר כבר כמו שאמרתי :)...

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 06:11.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ