הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   [הדיון הרשמי ]הממשלה אישרה את עסקת השבויים (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=64610)

amirs_5 29-06-08 19:46

נגד,
זה ילמד אותם לחטוף לנו עוד חיילים כדי להרוויח.
לפחות שיחזירו לנו אותם בחיים, אמן !

Striker 29-06-08 19:48

ציטוט:

נכתב במקור על ידי DoSql (פרסם 646159)
כאילו שאם לא היינו "משלמים טוב" הם לא היו חוטפים? גם בעד שבוי בעד שבוי וגם סתם בעד המצב הם יחטפו לנו חיילים .

אחרי שחטפו את רון ארד - לא חזר, לא היית "עסקה".
אחרי שחטפו את גלעד שליט - לא חזר .
אחרי שחטפו 2 חיילים - "עסקה" לא משתלמת, אבל זאת "עסקה" ! זה משהו.

*בנוגע ל"הרעלה".
תחשוב על זה שהם ימותו עוד חודש, ויעלו על זה.. איזה משא ומתן יהיה לנו בעתיד איתם ?

אנחנו בכל מקרה מקבלים מהם גופה.

Vitalist 30-06-08 21:32

ממשלת חלם.
אני לא חושב שיש עוד מדינות מטומטמות כמו ישראל, שהיו מסכימות לבצע את העסקה המגוחכת הזאת.
עבור גופות משחררים 5 רוצחים, ועוד כאלה שלא מצטערים על משיהם ולא רק זה במקום להרקב בכלא היו גיבורים וימשיכו לרצוח אזרחים ישראליםץ
שלא לדבר על כמות הגדולה של הטרוריסטים "הפלסטינים" שישראל הולכת לשחרר סתם ככה.

מה לגבי העקרונות של ישראל שלא משחררים רוצחים עם דם בידיים?

אפילו יוסי ביילין שכדאי שאני לא אגיב מה שאני חושב אליו פה, אומר שהעסקה הזאת מבישה.....

בקצרה: החיזבאללה ניצח שוב.

Matan Levy 01-07-08 00:01

אתם באמת חושבים שזה עושה אתכם אינטיליגנטים, שאתם "חושבים על הכל"
ואומרים "חייל חיזבאללה חי לא שווה חייל ישראלי מת"?

אם אתם חושבים שכל העסקה תלויה בתמורה ובקבלה, אתם ממש טועים.
יש כ"כ הרבה פרמטרים להחלפה הזו ובגלל זה היא כ"כ קשה.

ותעשו לי טובה, "חייל מת שלנו לא שווה חייל חי שלהם" - בגלל אנשים כמוכם המדינה שלנו נראת כמו שהיא נראת. צוחקים אבל זה נכון. חלק יבינו את מה שאני כותב פה.

Vitalist 01-07-08 14:31

מה הקשר שווה?

לא חשבת על זה שהמדינה מסכנת אנשים חיים בשביל גופות? הרי ברור שחלק מהמשוחררים ימשיכו להתעסק בטרור....
לא חשבת שעדיף כבר היה לשחרר את שליט (אם הוא חי)?
לא חשבת שעכשיו כל פעם שחייל ישראלי יהרג חס וחלילה הם ילכו לתפוס את הגופה שלו וידרשו אליה דרישות מוגזמות?
לא חשבת על זה שעכשיו מחבלים בטוחים שעל טרור אין עונש, וכל מי שכנס לכלא ישוחרר ויהפוך לגיבור שהוא יחזור לעזה / לבנון?

וזה רק ההתחלה של כל הדברים שלא חשבו אליהם.....

עמרי שוסטר 01-07-08 14:52

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Vitalist (פרסם 646704)
מה הקשר שווה?

לא חשבת על זה שהמדינה מסכנת אנשים חיים בשביל גופות? הרי ברור שחלק מהמשוחררים ימשיכו להתעסק בטרור....
לא חשבת שעדיף כבר היה לשחרר את שליט (אם הוא חי)?
לא חשבת שעכשיו כל פעם שחייל ישראלי יהרג חס וחלילה הם ילכו לתפוס את הגופה שלו וידרשו אליה דרישות מוגזמות?
לא חשבת על זה שעכשיו מחבלים בטוחים שעל טרור אין עונש, וכל מי שכנס לכלא ישוחרר ויהפוך לגיבור שהוא יחזור לעזה / לבנון?

וזה רק ההתחלה של כל הדברים שלא חשבו אליהם.....

אין לי מושג בן כמה אתה, אבל כבר עשו עסקאות מביכות יותר בעבר.
אני אישית בשוק שהם חוזרים על אותו פיגור. הם לא נחטפו במקרה... זו היתה המטרה של המתקפה! למה חטפו? כי ידעו שיקבלו עליהם אסירים! איך ידעו? כי קיבלו כבר לפני!
הממשלה עמוסה באישים אטומים ובורים. סוכנויות המודיעין שלנו המליצו לא לבצע עסקה, מעניין למה. ברגע שיש עסקה, הם יחטפו עוד.

אני לא אומר שהחיילים לא חשובים (מתים או חיים), אני רק אומר שגם החיילים האחרים חשובים. למה לסכן סתם?

taikaish 01-07-08 14:58

עמרי - זה לא לסכן סתם,
אבל באמת ביחס של סיכון : תמורה,
אולי עדיף לא להכנע ולבצע עסקאות שכאלו.

עמרי שוסטר 01-07-08 15:03

ציטוט:

נכתב במקור על ידי תאי קאיש (פרסם 646714)
עמרי - זה לא לסכן סתם,
אבל באמת ביחס של סיכון : תמורה,
אולי עדיף לא להכנע ולבצע עסקאות שכאלו.

עם שליט פחדו להכנס שלא יהרג במהלך הפעולה. מה התירוץ שלהם הפעם? חיי אדם?
עצם העובדה שהם מבצעים עסקה עם גוזרים את דינם של חפים מפשע.

taikaish 01-07-08 15:24

אבל להגיד שזה לסכן סתם - זה לפגוע בכבוד של החללים.
הם חשובים, אבל אם חושבים קדימה על הסיכון שיווצר אם העסקה תתבצע -
עדיף לא לעשות אותה. זה לא לסכן סתם, אבל הסיכון לא שווה את זה.

Vitalist 01-07-08 15:27

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 646712)
אין לי מושג בן כמה אתה, אבל כבר עשו עסקאות מביכות יותר בעבר.
אני אישית בשוק שהם חוזרים על אותו פיגור. הם לא נחטפו במקרה... זו היתה המטרה של המתקפה! למה חטפו? כי ידעו שיקבלו עליהם אסירים! איך ידעו? כי קיבלו כבר לפני!
הממשלה עמוסה באישים אטומים ובורים. סוכנויות המודיעין שלנו המליצו לא לבצע עסקה, מעניין למה. ברגע שיש עסקה, הם יחטפו עוד.

אני לא אומר שהחיילים לא חשובים (מתים או חיים), אני רק אומר שגם החיילים האחרים חשובים. למה לסכן סתם?

אני בן 17, ואני עוקב אחרי פוליטיקה כבר הרבה מאוד זמן ובחיים לא היו עסקאות יותר מביכות....
אם לפחות את שולל אותי ואומר שהיו עסקאות גרועות יותר - אז בבקשה תן דוגמה כי זה ממש חסר ערך לכתוב דברים בלי להוכיח או לפחות לציין במה מדובר......

ברור שקבלו לפני זה אסירים וברור שהם ידעו שהם חוטפים כדי לקבל על-כך "אסירים" שלהם, אבל העסקה הזאת פשוט ביזיון אפילו יותר מהעסקאות המגוחכות הקודמות....

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 22:10.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ