הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   איך להרשם לאחריות של ipod touch (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=62084)

נמרוד 18-04-08 17:56

איך להרשם לאחריות של ipod touch

היי! קיבלתי ipod touch מסינגפור. הוא נקנה בחנות של אפל שם. אמרו לי שצריך להרשם בשביל אחריות באתר שלהם, אבל אני לא מוצא. בנציגה הישראלית (idigital או משהו כזה) יש טופס, אבל הוא נחשב רק למ שקונה אצלהם. אשמח לעזרה, תודה..

עמרי שוסטר 19-04-08 23:52

ציטוט:

נכתב במקור על ידי נמרוד (פרסם 625409)
היי! קיבלתי ipod touch מסינגפור. הוא נקנה בחנות של אפל שם. אמרו לי שצריך להרשם בשביל אחריות באתר שלהם, אבל אני לא מוצא. בנציגה הישראלית (idigital או משהו כזה) יש טופס, אבל הוא נחשב רק למ שקונה אצלהם. אשמח לעזרה, תודה..

קנית מApple, משמע תקבל אחריות מApple. אין Apple בארצנו הקטנה.

FreakBox 20-04-08 00:13

שמעתי שבקרוב מאוד פותחים חנות אפל באחד הקניונים אם אני לא טועה ברמת גן אבל אל תתפוס אותי במילה.

עמרי שוסטר 20-04-08 00:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FreakBox (פרסם 625766)
שמעתי שבקרוב מאוד פותחים חנות אפל באחד הקניונים אם אני לא טועה ברמת גן אבל אל תתפוס אותי במילה.

כל "חנות" שיפתחו, בעצם תהיה של הספק הבלעדי (שכרגע הוא iDigital). אין לApple עניין להכנס לישראל. לא שיש פה כמות מטורפת של לקוחות.

Illusion 20-04-08 00:53

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 625767)
כל "חנות" שיפתחו, בעצם תהיה של הספק הבלעדי (שכרגע הוא iDigital). אין לApple עניין להכנס לישראל. לא שיש פה כמות מטורפת של לקוחות.

ולהלן iDigital היא Apple בישראל.
ז"א לא פיזית אפל אלא נציגה של אפל בישראל. משמע שהיא מקבלת אחריות גם ממוצרי אפל שנקנו בזימבאבואה.
זה לא משנה איפה קנית את המוצר - יש לך אחריות בינלאומית למוצר בתוקף של שנה. (כמובן שניתן לממש אותה רק אצל הזכיינית המורשית של אפל באותה מדינה)
תקנו אותי אם אני טועה.

FreakBox 20-04-08 01:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 625767)

לא אני מתכוון שיפתחו Apple Store [=

עמרי שוסטר 20-04-08 01:49

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Illusion (פרסם 625774)
ולהלן iDigital היא Apple בישראל.
ז"א לא פיזית אפל אלא נציגה של אפל בישראל. משמע שהיא מקבלת אחריות גם ממוצרי אפל שנקנו בזימבאבואה.
זה לא משנה איפה קנית את המוצר - יש לך אחריות בינלאומית למוצר בתוקף של שנה. (כמובן שניתן לממש אותה רק אצל הזכיינית המורשית של אפל באותה מדינה)
תקנו אותי אם אני טועה.

אתה טועה. |:
iDigital היא חברה עצמאית, לא בת של Apple. היא לא תספק אחריות על מוצר שלא נרכש דרכה. גם אם רכשת דרך יבואן אחר בישראל.
הגיון בריא - משלם, מקבל אחריות. לא משלם, לא מקבל אחריות.

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FreakBox (פרסם 625777)
לא אני מתכוון שיפתחו Apple Store [=

כן אני יודע, גם אני שמעתי את אותו הסיפור, ושוב... כל "חנות" שיפתחו, בעצם תהיה של הספק הבלעדי (שכרגע הוא iDigital). אין לApple עניין להכנס לישראל. לא שיש פה כמות מטורפת של לקוחות.

נמרוד 20-04-08 09:37

לא משנה, מצאתי באתר שלהם בכתב קטן. מדובר באחריות בינלאומית, idigital חייבים לספק לי אחריות.

A1ex 20-04-08 09:57

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 625781)
אתה טועה. |:
iDigital היא חברה עצמאית, לא בת של Apple. היא לא תספק אחריות על מוצר שלא נרכש דרכה. גם אם רכשת דרך יבואן אחר בישראל.
הגיון בריא - משלם, מקבל אחריות. לא משלם, לא מקבל אחריות.

הוא צודק
iDigital היא לא חברה בת של Apple אבל היא היבואן הרשמי שלהם בארץ.
ו- Apple נותנים אחריות בינלאומית על כל המוצרים שלהם מה שאומר ש iDigital חייבים גם כן לספק לך את האחריות במידת הצורך.

עמרי שוסטר 20-04-08 11:50

ציטוט:

נכתב במקור על ידי נמרוד (פרסם 625808)
לא משנה, מצאתי באתר שלהם בכתב קטן. מדובר באחריות בינלאומית, idigital חייבים לספק לי אחריות.

אתה מקבל אחריות בכל חנות Apple. הם לא חייבים לך כלום.
ציטוט:

נכתב במקור על ידי A1ex (פרסם 625817)
הוא צודק
iDigital היא לא חברה בת של Apple אבל היא היבואן הרשמי שלהם בארץ.
ו- Apple נותנים אחריות בינלאומית על כל המוצרים שלהם מה שאומר ש iDigital חייבים גם כן לספק לך את האחריות במידת הצורך.

התנאי לקבלת אחריות ב-iDigital הוא התאמה בין זמן הרכישה ומספר הרכישה עם הרשומות שלהם. לא רכשת מ-iDigital, לא תקבל אחריות. אתה יכול להמשיך לטעון שכן, אבל הם עדיין לא יתנו לו.

Amits 20-04-08 12:06

מאיפה אתה יודע את זה?
אם אין לך מקור רשמי, עדיף שלא תענה.
עצה שלי - פשוט תתקשר ותשאל את idigital, לא עדיף מלקבל תשובות בפורום שלא מבין בזה?.

נמרוד 20-04-08 14:29

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Amits (פרסם 625836)
מאיפה אתה יודע את זה?
עצה שלי - פשוט תתקשר ותשאל את idigital, לא עדיף מלקבל תשובות בפורום שלא מבין בזה?.

שאלתי בחנות. בכל מקרה אני יתקשר אליהם.

עמרי שוסטר 20-04-08 17:58

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Amits (פרסם 625836)
מאיפה אתה יודע את זה?

צודק, אבל התקנון שלהם עונה על הכל.

Amits 20-04-08 18:01

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 625963)
צודק, אבל התקנון שלהם עונה על הכל.

אתה יכול לצרף לינק?.

Beesites 20-04-08 20:30

שירות למכשירי iPod שנרכשו בחו"ל

מכשירי iPod אשר נרכשו בחו"ל מטופלים ב- iDigital (פארק אפק ראש העין או יגאל אלון ת"א)
בהתאם להנחיית חברת Apple העולמית , תנאי בסיסי לטיפול מכשירים שנרכשו בחו"ל הינו צרוף חשבונית הקניה.
טלפון לתמיכה טלפונית עבור iPod הינו- 03-6091999

נמרוד 20-04-08 21:14

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Beesites (פרסם 626012)

מכשירי iPod אשר נרכשו בחו"ל מטופלים ב- iDigital (פארק אפק ראש העין או יגאל אלון ת"א)
בהתאם להנחיית חברת Apple העולמית , תנאי בסיסי לטיפול מכשירים שנרכשו בחו"ל הינו צרוף חשבונית הקניה.

תודה :-) אני ישמור את החשבונית.

Amits 21-04-08 10:32

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 625835)
אתה מקבל אחריות בכל חנות Apple. הם לא חייבים לך כלום.

התנאי לקבלת אחריות ב-iDigital הוא התאמה בין זמן הרכישה ומספר הרכישה עם הרשומות שלהם. לא רכשת מ-iDigital, לא תקבל אחריות. אתה יכול להמשיך לטעון שכן, אבל הם עדיין לא יתנו לו.

אתה בטוח שבדקת טוב?.
מישהו רשם בדיון-

זה לא בדיוק מה שאמרת,
כמו שאני אמרתי, לא בטוח אל תרשום.
ואיזה מזל לי, אני בראש העין (יש פה איידיגיטל).

עמרי שוסטר 21-04-08 10:54

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Amits (פרסם 626150)
אתה בטוח שבדקת טוב?.
מישהו רשם בדיון-

זה לא בדיוק מה שאמרת,
ואיזה מזל לי, אני בראש העין (יש פה איידיגיטל).

כן, צודק.
לאחר בדיקה נוספת, הנה ציטוט:
ציטוט:

מכשירי iPod תקולים שנרכשו בחו"ל מטופלים במעבדת iDigital בפארק אפק.
ניתן להגיע עם המכשיר התקול אל אחד ממרכזי השירות, ומשם המכשיר ישלח אל iDigital ויוחזר אחרי תיקון אל מרכז השירות.

שים לב!
על מנת שניתן יהיה לכבד את האחריות, יש לצרף את חשבונית הקניה אל המכשיר.

• לצערנו, אין באפשרותינו לספק שירות עבור מכשירי iPod HP תקולים. עם קהל לקוחותינו הסליחה.
ובכן אם יש לך קבלה, תתפרע.

ציטוט:

חמוד, בתקנון החנות יש הסבר מפורט על איך שאין מימוש אחריות של מוצרי Apple. מכשירי ה-iPod כפי הנראה, יוצאים מן הכלל.
אולי כי יש רק צורך ב-Mail In, מי יודע. העניין הוא שהם לא חייבים לעשות שום דבר.

FreakBox 21-04-08 11:12

עמרי אני התכוונתי שכניראה Apple כן תכנס לארץ ולא יהיה Apple Store של iDigital...
הבנתי שישלמו(הקניון בו החנות צריכה להפתח) להם אפילו כסף(לא ישיר אלא שישלמו להם לבניית החנות בקניון) כדי שיבואו לארץ..

זה לא בטוח אבל אני מאוד מאוד מקווה שזה יהיה כך.

עמרי שוסטר 21-04-08 11:56

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FreakBox (פרסם 626158)
עמרי אני התכוונתי שכניראה Apple כן תכנס לארץ ולא יהיה Apple Store של iDigital...
הבנתי שישלמו(הקניון בו החנות צריכה להפתח) להם אפילו כסף(לא ישיר אלא שישלמו להם לבניית החנות בקניון) כדי שיבואו לארץ..

זה לא בטוח אבל אני מאוד מאוד מקווה שזה יהיה כך.

בתור אחד שיצא לו לטייל בלא מעט חנויות Apple, אשמח לראות אחת בישראל. בחנויות הגדולות במיוחד יש תצוגה של הציוד היקר ביותר, ולרוב האנשים לשחק בציוד זה הדבר הכי קרוב לרכישה.
fun , fun , fun ...

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 03:58.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ