הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=20)
-   -   תופעה בקרב אוכלי החינם (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=33319)

Dima 20-10-06 18:24

תופעה בקרב אוכלי החינם

בא לקוח, אומר שהוא יקנה את החבילה הכי גדולה שלכם בהתחייבות לשנה ומבקש ניסיון ליומיים.

כדי לא ליפול בפח, פשוט תיצרו לו חבילה קטנה שלא תספיק למטרה שלו, אלא למשהו ממש קטן ואז הוא יבקש מכם חבילה גדולה יותר, אל תסכימו ותסגרו לו את החשבון.

עכשיו, מה הפואנטה פה? הבנאדם הזה מנצל עסקים שפותחים חבילות אחסון ושוחכים לסגור אותם (ויש הרבה כאלה).

גם הייתי ממליץ לכל חברות האחסון לבדוק אם יש חבילות פתוחות ללא סיבה ולסגור אותן.

FreshServ.Net 20-10-06 18:53

כמה שאתה צודק...בגלל זה אני לא מביא נסיונות...
מידי פעם כשיש לי מצב רוח אני מביא אבל שולח לי מייל עם הפרטים ככה שיהיה לי למעלה במייל שצריך לסגור אחרי X זמן.

dvir | point-serv 20-10-06 18:54

תודה ולדעתי יש עוד קטע,

אנשים באים אליך שרוצים איכסון ושאתה מחפש תומכים או אנשי מכירות והם לא יודעים או מתעסקים בזה הם אומרים שיהיו ואתה פותח להם נגיד את המוצר והם לא מבינים במה שהם אמרו שיעבדו ככה הם מקבלים איכסון בחינם,

AvishySH 21-10-06 02:38

צודק לחלוטין.

אני נתתי מספיק חסויות בחיים שלי. אם מישהו רוצה חסות שייבקש!
אם אפשר אז למה לא אבל אם לא? אז לא...

לא חסרים נצלנים.

Panda 21-10-06 09:33

פשוט תעשה את עצמך כאילו לא קורה כלום, ואז ביום בהיר ויפה אחד - תמחק לו את החשבון,
או שאם אתה רוצה באמת להתעלל בו - תעשה לו גיבוי, תמחק לו את החשבון ותגיד לו שבמידה
והוא לא משלם על הזמן שהוא היה על השרת הוא לא מקבל את הגיבוי.

Alter 21-10-06 10:31

שיניתי ת'שם של הטופיק.
ואתה צודק.

עמרי שוסטר 21-10-06 10:31

צודק.
ד"א, אפשר ריסלר 10GB ליומיים ניסיון?

Panda 21-10-06 10:34

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר
צודק.
ד"א, אפשר ריסלר 10GB ליומיים ניסיון?

בטח! בא לך לקבל גם כמה דומיינים ולשלם לי עליהם בעוד חודש?;P

עמרי שוסטר 21-10-06 10:35

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עומר
בטח! בא לך לקבל גם כמה דומיינים ולשלם לי עליהם בעוד חודש?;P

אתה הצעת! ;P

alex 21-10-06 11:58

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Dima
בא לקוח, אומר שהוא יקנה את החבילה הכי גדולה שלכם בהתחייבות לשנה ומבקש ניסיון ליומיים.

כדי לא ליפול בפח, פשוט תיצרו לו חבילה קטנה שלא תספיק למטרה שלו, אלא למשהו ממש קטן ואז הוא יבקש מכם חבילה גדולה יותר, אל תסכימו ותסגרו לו את החשבון.

עכשיו, מה הפואנטה פה? הבנאדם הזה מנצל עסקים שפותחים חבילות אחסון ושוחכים לסגור אותם (ויש הרבה כאלה).

גם הייתי ממליץ לכל חברות האחסון לבדוק אם יש חבילות פתוחות ללא סיבה ולסגור אותן.

האומנם בקרב אוכלי החינם? או בקרב "חברות" האירוח אתרים.

אפילו מפעילות סולולריות נותנת להשתמש במכשירים שלהם לחודש ימים בלי להתחייב , מה שקורה פה (ואני הייתי עד לכך) שאף "חברה" לא מנוהלת כמו שצריך, 90 אחוז מהחברות פה , נותנת פרסום סתמי באתרים שלהם, החבילות שהם פותחים הם רחוק מאוד מה שיש קיים במלאי, נוצר בלאגן במערכת, נותנים שמות מעפנים, לא משתמשים בשום תוכנה או כלי לניהול לקוחות (כגון: חשבשת או קומיט CRM או אפילו תוכנה בסיסית ופשוטה יותר), לקוח אצלם "מתויק" (אם בכלל) תחת השם שלו או הכינוי שלו בפורום ואין שום קשר לזהות האמיתית שלו. פאנל הניהול (הDA) נראה כאילו הוציאו אותו מאיזה פח אשפה , מבולגן מפה ועד להודעה חדשה.
יותר מחצי מהחברות פה לא מסוגלת זהות האם מדובר בלקוח שלהם או לא , המסנג'ר שלהם מבולגן ואני יכול לבוא לפה , להראות לבעל החברה את האתר שמאוכסן אצלו ולקבל תמיכה כאילו כלום, הוא בכלל לא ידע מה זה, כי אין ניהול תקין של חברה.

אני ממש לא מבין דימה , את הגישה העלובה הזו של בעל עסק, אתה פותח נותן למישהו לנסות את השירות שלך , עקב אחריו, למה אתה מאשים אותו ברשלנות שלך ובחסור המקצועיות שלך (כמובן אל תקח את זה באופן אישי זה מכוון לכל בעל עסק ש"נפגע" ככה). אם הבנק נותן לי 40 שקל יותר ממה שהביקשתי למשוך , על הבנק לפצות אותי לא עלי לפצות אותו, חוק ראשון בעסקים, כי אני זה שמשלם את העמלות לבנק וברגע שהוא טעה (גם אם לכוארה זכיתי מהטעות שלו) עדיין עליו חלה החובה לפצת אותי כנדרש.

החברות מנוהלת בצורה כל כך עלובה , שאין שום קשר למציאות, כאילו שהם חיים באיזו מין אילוסטרציה.

nanadav 21-10-06 12:40

אני לא מבין מה הבעיה כאן?
לקוח רוצה לקנות חבילה לתווך זמן והוא רוצה לבדוק את איכות השרת וכו'...
מה הבעיה לפתוח לו חבילה ל-48 שעות?

Dima 21-10-06 13:36

ציטוט:

נכתב במקור על ידי alex

אפילו מפעילות סולולריות נותנת להשתמש במכשירים שלהם לחודש ימים בלי להתחייב , מה שקורה פה (ואני הייתי עד לכך) שאף "חברה" לא מנוהלת כמו שצריך, 90 אחוז מהחברות פה , נותנת פרסום סתמי באתרים שלהם, החבילות שהם פותחים הם רחוק מאוד מה שיש קיים במלאי, נוצר בלאגן במערכת, נותנים שמות מעפנים, לא משתמשים בשום תוכנה או כלי לניהול לקוחות (כגון: חשבשת או קומיט CRM או אפילו תוכנה בסיסית ופשוטה יותר), לקוח אצלם "מתויק" (אם בכלל) תחת השם שלו או הכינוי שלו בפורום ואין שום קשר לזהות האמיתית שלו. פאנל הניהול (הDA) נראה כאילו הוציאו אותו מאיזה פח אשפה , מבולגן מפה ועד להודעה חדשה.
יותר מחצי מהחברות פה לא מסוגלת זהות האם מדובר בלקוח שלהם או לא , המסנג'ר שלהם מבולגן ואני יכול לבוא לפה , להראות לבעל החברה את האתר שמאוכסן אצלו ולקבל תמיכה כאילו כלום, הוא בכלל לא ידע מה זה, כי אין ניהול תקין של חברה.

אני ממש לא מבין דימה , את הגישה העלובה הזו של בעל עסק, אתה פותח נותן למישהו לנסות את השירות שלך , עקב אחריו, למה אתה מאשים אותו ברשלנות שלך ובחסור המקצועיות שלך (כמובן אל תקח את זה באופן אישי זה מכוון לכל בעל עסק ש"נפגע" ככה). אם הבנק נותן לי 40 שקל יותר ממה שהביקשתי למשוך , על הבנק לפצות אותי לא עלי לפצות אותו, חוק ראשון בעסקים, כי אני זה שמשלם את העמלות לבנק וברגע שהוא טעה (גם אם לכוארה זכיתי מהטעות שלו) עדיין עליו חלה החובה לפצת אותי כנדרש.

החברות מנוהלת בצורה כל כך עלובה , שאין שום קשר למציאות, כאילו שהם חיים באיזו מין אילוסטרציה.

זה גם נכון, לא אמרתי שבעלי העסקים הן טלית שכולה תכלת, בגלל זה גם כתבתי משהו בסוף, ממליץ לך לקרוא עוד הפעם את ההודעה שלי.

נדב, מה הבעיה? הבעיה היא שאותו אחד מנצל אותך אתה פותח לו חבילת אחסון ואחרי זה שוכח לסגור אותה.

דניאל 21-10-06 13:48

למה לפתוח בכלל חבילת נסיון?

לקוח רוצה לקנות?
שישלם, התחרט? מותר לו..אם אני לא טועה...עד 14 יום (לפי המועצה לצרכנות).

זה נשמע לי יותר מאחלה נסיון.

אגב,
הבנתי במקרה מדבריו של אלכס שחברות צריכות לפתוח ימי נסיון? ("אפילו מפעילות סולולריות נותנת להשתמש במכשירים שלהם לחודש ימים בלי להתחייב")
2 הערות חשובות:
1. הלכתי למחסני חשמל בשביל לקנות קומקום, נשמע לך הגיוני שאני אקח את הקומקום ל"חודש נסיון"?
2. החודש שהחברות הסללוריות הוא ללא התחייבות, זה לא אומר שאתה לא משלם על השימוש (אגב, אני עצמי מעולם לא שמעתי על "פלאפון נסיון לחודש").

AvishySH 21-10-06 14:46

ציטוט:

נכתב במקור על ידי alex

אתה מאוד צודק... ובגלל זה כל דבר הכי קטן מנוהל אצלי ע"י פיננסית.
יש לי ריסיילר קטן של חסויות וריסיילר של לקוחות לא יווצר מצב שאני מסתכל ורואה משתמש בשם X ולא יודע מי הוא או איך ליצור עימו קשר מיידי.

לדעתי עם העסק לא מנוהל נכון אי אפשר להצליח.

ולכל בעלי החברות תשתדלו להשתמש בתוכנות לניהול לקוחות פריטים אני ממליץ על ג'וניור (לפי מה שאני יודע היא חינמית) תוכנה מעולה לניהול לקוחות פריטים קבלות וחשבוניות מס לפי החוק.

dvir | point-serv 21-10-06 15:02

לדעתי אתם עשיתם באשכול בלגאן אחד גדול בין שתי נושאים

1.חלוקת חסויות ונצלנות מצד מקבל המוצר

2.ניהול נכון של החברה /עסק או כל דבר אחר,

בקשר לחלוקת חסויות ונצלנות אני לא נותן למי שאני לא בטוח בו 100% שהוא הכן יהיה לפי הקרטקיונים שקבענו מראש או כל דבר אחר,

בקשר לניהול לקוחות שכל חברה/עסק יעשה מה שבראש שלו רוצים לנהל לקוחות בצורה טובה שיעשו מערכת ניהול לקוחות או כל דבר אחר בדרך כלל כל מי ששומר על סדר הלקוחות והתיפקוד אלו אנשים שיש להם סדר ואירגון בראש ובראשונה,

nanadav 21-10-06 18:04

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Dima
נדב, מה הבעיה? הבעיה היא שאותו אחד מנצל אותך אתה פותח לו חבילת אחסון ואחרי זה שוכח לסגור אותה.

למה הוא מנצל אותי? כי הוא מבקש יומיים נסיון? אני לא שוכח לסגור שרתי נסיון, אני שם תזכורות וכו'...
ואני בטוח שזה לא קורה להרבה חברות.

ani 21-10-06 18:43

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Dima
זה גם נכון, לא אמרתי שבעלי העסקים הן טלית שכולה תכלת, בגלל זה גם כתבתי משהו בסוף, ממליץ לך לקרוא עוד הפעם את ההודעה שלי.

תגיד אתה רואה בכל מה אתה רושם?
בואנה איזה עצבים הדבר הזה.
מה לעזזל אני מנצל אותך בזה שאתה חסר אחריות.
נראה לך שאני כבן אדם שמרוויח כביכול אם הולכים לפי הדעה שלך והאחסון שלך אני יבוא ויגיד לך שנגמר? למה לי מה אני פרייר (אני באמתש אני לא ככה אני אומר, אבל הרבה ישראלים היו עושים את זה ככה).
תראה אחי אם אתה חסר אחריות זה לא אומר שאף אחד מנצל אותך תתחיל לנהל את הדברים שלך כמו שצריך.

Dima 21-10-06 19:16

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ani
נראה לך שאני כבן אדם שמרוויח כביכול אם הולכים לפי הדעה שלך והאחסון שלך אני יבוא ויגיד לך שנגמר? למה לי מה אני פרייר (אני באמתש אני לא ככה אני אומר, אבל הרבה ישראלים היו עושים את זה ככה).
תראה אחי אם אתה חסר אחריות זה לא אומר שאף אחד מנצל אותך תתחיל לנהל את הדברים שלך כמו שצריך.

דבר ראשון, אני לא דיברתי על עצמי, כל עוד אתה לא יודע איך מנוהל העסק אצלי אני מציע לך להרגיע את העצבים שלך.
דבר שני, כפי שאתה רואה הרוב פה מסכימים איתי שהתופעה קיימת, סימן שמישהו פה ישן וצריך להעיר אותו.
אני לא אומר לא לתת חשבונות ניסיון, אבל אם נותנים אז להיות זהירים.

FreshServ.Net 21-10-06 19:38

ציטוט:

לא יודע מה איתך, אבל זה מראה לי לא לעשות איתך עסקים יותר בחיים...
מחשבה כזאת - של אדם לא הגון, בכלל לא.

מצטער אבל היו לי פעמים ששמתי בטעות למישהו ללא הגבלה בתעבורה ואמרו לי ששמתי ושאשים מה שצריך...בן אדם הגון בהחלט!.

המשך יום נעים.

DorWD 21-10-06 21:21

מה אתם הייתם עושים אם הייתם צריכים לקנות שרת?
לבדוק את האיכות, את המהירות, את התמיכה לא? צריך לתת לבן אדם טעימה מן השרת, ואם לא מוצא חן בעיניו הוא לא קונה
זה שאתם שוכחים לסגור איחסון או משהו זה כבר בעייה שלכם!.

Eranur2 21-10-06 21:22

לפחות קשה לשכוח שרת משחק דלוק =]....

ואתם ממש צודקים בקשר לזה.

dvir | point-serv 22-10-06 14:33

ציטוט:

נכתב במקור על ידי DorWD
לבדוק את האיכות, את המהירות, את התמיכה לא? צריך לתת לבן אדם טעימה מן השרת, ואם לא מוצא חן בעיניו הוא לא קונה

מחזק

AvishySH 22-10-06 14:54

ציטוט:

נכתב במקור על ידי DorWD

אתה בעלים של ריסיילר לא יצא לך לפתוח חשבון בשביל לבדוק תכנות של איזה לקוח ואחריי שסיימת את העבודה לא מחקת אותו??

אנים טועים וגם לי קרה שטעיתי והשארתי חשבונות פתוחים. אבל לא נורא מטעויות לומדים.

אדם חוכם לומד מהטעויות שלו. אבל אדם פיקח לומד מטעויות של אחרים במקום לצאת עם תגובה כזאת (זה לא שאני למצדיק כן) אבל לפחות תנסה לחשוב על מה לעשות ואיך כדיי להימנע ממצב כזה.

somebody 22-10-06 15:52

לא יודע איתכם, אבל בעל העסק/החברת צריך להיות אחראי. הלקוח זה לא צריך לעניין אותו.
זה כמו שלקוח יקנה אחסון לחודש ואחרי חודש תשכחו לסגור לו.
למה שהלקוח יבוא ויגיד לכם:"תסגרו לי את החשבון, נגמר החודש".
כל עוד אתם לא אחראיים(הכוונה לבעלי העסקים/חברות שקורה אצלם כאלו דברים), זאת אשמתכם, לא אשמת שום לקוח.
זה שהלקוח הרוויח זאת ממש לא אשמתו, ושום נצלנות.
בעל העסק/חברה צריך להיות אחראי לניהול של החברה שלו, מה שכולל בן היתר דבר שולי שנקרא לקוחות.

sport 22-10-06 16:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי DorWD

זהו.. כל האשכול הזה הוא בעצם על זה שחברות האחסון שוכחות לסגור את החשבונות ..
זאת בעיה שלכם באמת.. חוץ מזה , אני מניח שלאנשים שנותנים להם ניסיון , בעל החברה דווקא לא שוכח לסגור ... כי הוא מחכה לקבלת הכסף ממנו.. וכאשר אחרי היומיים הוא לא יקבל הוא יסגור

dvir | point-serv 22-10-06 18:01

ציטוט:

נכתב במקור על ידי sport
זהו.. כל האשכול הזה הוא בעצם על זה שחברות האחסון שוכחות לסגור את החשבונות ..
זאת בעיה שלכם באמת.. חוץ מזה , אני מניח שלאנשים שנותנים להם ניסיון , בעל החברה דווקא לא שוכח לסגור ... כי הוא מחכה לקבלת הכסף ממנו.. וכאשר אחרי היומיים הוא לא יקבל הוא יסגור

תתפלה אני מכיר הרבה אנשים שנתנו איכסון בחינם ושחכו לסגור אותו זה שלקוח הרוויח זה רק מראה ללקוח שלחברה אין הנהלה טובה ושהיא לא מנוהלת כמו שצריך,אבל מצד שני זה לא אומר שבעל החברה פזרן או לא מאורגן כשמו שצריך,

מי שנתנת לו נסיון נהנה ??-יופי שיקבל עוד יום/יומים או אפילו שבוע שיהנה זה לא הורג אף אחד לתת נסיון או לעזור למישהו אחר,

ani 22-10-06 18:19

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FreshServ.Net
לא יודע מה איתך, אבל זה מראה לי לא לעשות איתך עסקים יותר בחיים...
מחשבה כזאת - של אדם לא הגון, בכלל לא.

מצטער אבל היו לי פעמים ששמתי בטעות למישהו ללא הגבלה בתעבורה ואמרו לי ששמתי ושאשים מה שצריך...בן אדם הגון בהחלט!.

המשך יום נעים.

אני מאוד מצטער.
אבל אם הייתה קורא בדיוק את מה שרשמתי אז אני מאמין שבקשר לעסקים הייתה חושב אחרת.
אני לעולם לא יקח משהו שלא ברשות ושמגיע לי.

SliDerMan 22-10-06 21:40

אה??
קודם כל אם פתחתתם ניסיון שכחתם לסגור כל האשמה נופלת עליכם גם אם הבנאדם בא לקבל שרת ליומיים חינם ולתת לכם פרוטה
אתם מציעים הוא לוקח :\

ותאמת המקרה הזה קורה ומלא
זוכרים את ישראל סרב? עם המבצע של חודש ניסיון חבר לא יזיכר את שמו גם ככה יקבל באן ביקש ריסלר של 10GB נתנו לו שכחו לסגרו היה איתו חצי שנה הוא מפסוט להם אין מושג אשמתם!

ולמה להסתבך עם תוכנות באלגנים וזה תאמת אני בעד זה אבל כשמגיע משהו רציני ולא ממש דורש את זה לוקחים דף במקרה הרע EXCEL או WORD ועשוים טבלה פשוטה

כאילו גם אני הייתי פעםן מכור לטכנולוגיה וזה אבל למדתי פעם הייתי לוקח דברים חלנימיים הם היו דיי טובים וזה אבל אז רציתי להתרקדםפ ביקשתי מחבר לתכנת לא פאנל לא כלום סתם עדיף החינמי ...

קיצר בהצלחה לכם בשיטות הניהול ותבדקו לעצתמכם יש לכם זיכרון קצר תירשמון בפלאפון וזהו יש לי שם מבחנים פגישות דבירם וכו'
אבל לצחצח שיניים אני כותב שם

opsite 22-10-06 23:30

כמה שאתה צודק יאללה~!! לי זה קרה ומאז אני פשוט אומר לא! וביי חח

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 10:13.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ