הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   התקפה בחיפה! 8 הרוגים 30 פצועים (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=26515)

talyigal 16-07-06 08:44

התקפה בחיפה! 8 הרוגים 30 פצועים

כפי שנאמר החיזבאלה המנובלים, שלחו טילי תאג'ר מסוכנים וחדישים, לא מדובר בקסאמים רגילים, אלו טילים מסוכנים ביותר וערוכי תווח.
כפי שאמרתי כרגע 9 הרוגים מעל 20 פצועים והמספר כל הזמן עולה!|עצוב| |עצוב| |עצוב|

WebProject 16-07-06 08:49

רק התעוררתי, ראיתי את זה, אמא שלי בלחץ, כל המשפחה שלי בלחץ, כי יש לי שמה די הרבה קרובי משפחה, והטלפונים בחיפה קרסו..

talyigal 16-07-06 09:00

מדובר בעובדי משרד 8 מהם מתו ואחד במצב ענוש אחד קשה שלוש קל...מצב מאוד קשה!
יש שמועה שנסראלה נפגע.... אני מאמין שזה נכון, אין ממנו תגובה גם לא מוקלטת ולכן אני מאמין שהוא נפגע מקווה אישית שנהרג.

Oppis 16-07-06 09:03

עוד מטח על חיפה ברגעים אלה

^Yakir^ 16-07-06 09:04

נפלו בעכו קרוב ל10 קטיושות או מה שזה , יש כל שניה הזעקה עולה וירדת ושומעים בובום.

talyigal 16-07-06 09:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Writemaster
נפלו בעכו קרוב ל10 קטיושות או מה שזה , יש כל שניה הזעקה עולה וירדת ושומעים בובום.

זה טילים, מסוכנים מאוד! הרבה יותר מקטיושות רגילות, תווח ערוך...

Eye-Soft 16-07-06 09:31

ציטוט:

נכתב במקור על ידי talyigal
כפי שנאמר החיזבאלה המנובלים, שלחו טילי תאג'ר מסוכנים וחדישים, לא מדובר בקסאמים רגילים, אלו טילים מסוכנים ביותר וערוכי תווח.
כפי שאמרתי כרגע 9 הרוגים מעל 20 פצועים והמספר כל הזמן עולה!|עצוב| |עצוב| |עצוב|

אל תגזים חבובי, תאג'ר היה מופל ע"י חיל האוויר או ע"י הפטריוט, זהו הרעד-3 והרעד-2 ששוגר. הגרוטאות זוהו. הפעם הם נשאו יותר חומר נפץ כנראה.

כאשר ישגרו את התאג'ר (יש להם רק אחדות מהם, ורובם חוסלו ע"י חיל האוויר - כל המידע מהחדשות כמובן :P ) זה יהיה על תל-אביב ואז אנחנו מכריזים מלחמה וכובשים את לבנון כדי לעשות מהפכה.

Alter 16-07-06 09:32

קודם כל כרגע מדובר על 8 הרוגים באיזור מפרץ חיפה.
הם עבדו במוסך, כידוע יש מוסכים באיזור מפרץ חיפה.
הבנאדם ה9 פצוע במצב קשה - אנוש .
היו כבר 3 אזעקות ברחבי חיפה, אחרי כל אזעקה יש נפילה של מטח קטיושות בחיפה, היה גם את המטח הראשון עוד לפני שהייתה אזעקה.
לא מדובר על טילי הטגאר (לא יודע איך כותבים ת'שם של הטיל הזה.)
הטילים שנפלו הם טילים שהחיזבאללה הציג לפני יומיים.

סוללות הפטריוט שמוקמו בחיפה לא פעולות ועוזרות מסיבה פשוטה, הם אפקטיביות כנגד טילים של סוריה ולא כנגד טילים של החיזבאללה.
אני יודע על הפטריוט שמוקמו רק בבסיס חירום של הצבא, זה בסיס ברחוב די ראשי שבדרך כלל לא פעיל אך מאויש ברגעים כמו מה שיש עכשיו במדינה שלנו.

^Yakir^ 16-07-06 09:35

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Alter
קודם כל כרגע מדובר על 8 הרוגים באיזור מפרץ חיפה.
הם עבדו במוסך, כידוע יש מוסכים באיזור מפרץ חיפה.
הבנאדם ה9 פצוע במצב קשה - אנוש .
היו כבר 3 אזעקות ברחבי חיפה, אחרי כל אזעקה יש נפילה של מטח קטיושות בחיפה, היה גם את המטח הראשון עוד לפני שהייתה אזעקה.
לא מדובר על טילי הטגאר (לא יודע איך כותבים ת'שם של הטיל הזה.)
הטילים שנפלו הם טילים שהחיזבאללה הציג לפני יומיים.

סוללות הפטריוט שמוקמו בחיפה לא פעולות ועוזרות מסיבה פשוטה, הם אפקטיביות כנגד טילים של סוריה ולא כנגד טילים של החיזבאללה.
אני יודע על הפטריוט שמוקמו רק בבסיס חירום של הצבא, זה בסיס ברחוב די ראשי שבדרך כלל לא פעיל אך מאויש ברגעים כמו מה שיש עכשיו במדינה שלנו.

אצלכם 3? אצלנו משהו כמו 5 , אני אישית קמתי מהעזקה.

Alter 16-07-06 09:39

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Writemaster
אצלכם 3? אצלנו משהו כמו 5 , אני אישית קמתי מהעזקה.

אני שמעתי 3, בקושי שמעתי אותם כי יש פה טלוויזיה בווליום גבוהה...

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 00:51.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ