הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   מארגן: תביעה ייצוגית על גוגל אדסנס! (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=96674)

elad-o 12-04-12 05:24

מארגן: תביעה ייצוגית על גוגל אדסנס!

כפי שאתם מבינים את הכותרת... מארגן תביעה ייצוגית כנגד גוגל אדסנס, כל מי שהיה לו בחשבונו סכום כסף גדול (מעל 100 דולר) ופתאום סגרו לו את החשבון ללא זיכוי עקב "ניפוח עלויות מפרסם"... נא לירשום פה, ולשלוח לי מספר סלולרי בפרטי.
(דבר זה אינו מוזכר בתנאי השימוש, ונוגד אותם בכך שאינכם מקבלים את הכסף המגיע לכם)

לי אישית היה בחשבון 1200$, יש גם בחור עם 4880$ שהיה לו בחשבון.
צריך מינימום 10 אנשים ע"פ שנוכל להתחלק בעלויות התביעה, (העלות תוחזר).

תודה, אלעד.

KriZza 12-04-12 08:15

בשביל לתבוע את גוגל או להזיז להם לפחות צריך תביעה גדולה עם הרבה אנשים, לא בעיה למצוא מי שנפגע מהם .

בהצלחה לך !

Dennis Ray 12-04-12 11:05

אישית אני לא רואה סיכוי לתביעה נגדם, הם מוגנים מכל כיוון וסביר להניח שהתביעה תבוטל כי יש להם משהו כמו "שומרים את הזכות להעיף כל אחד מהתוכנית ללא שום סיבה",
ואם הם --באמת-- רוצים להתאמץ הם תמיד יכולים להציג את זה כך שאכן ניפחת עלויות למפרסמים - אתה לא חושב?

בכל אופן בהצלחה כמובן.

amit_avital 12-04-12 12:28

אין לזה סיכוי ..
ואת האמת הם צודקים , הם מתסכלים קודם כל לטובת המפרסם שמשלם - בלי תוצאות לא יהיו להם לקוחות.
והאתרי סטטוסים לפייסבוק ושאר השטויות ממש ממש לא מועילות למפרסם וזה רק מנפח להם את החשבונות על כלום ..

satan 12-04-12 13:29

תזהר, ואל תקח את מה שנאמר פה בדיון כייעוץ משפטי.

אני אישית לא אוהב כשאומרים "אין סיכוי" ו"אל תנסה".. וכו'.

אם יש לך ראש על הכתפיים ואתה מאמין שזה סביר לאחר שקראת את התנאי שימוש אז תתייעץ עם הגורמים המתאימים ובהצלחה

michaelkalfon 12-04-12 13:39

אתה צריך לארגן אנשים , לעשות תביעה המונית ...

לך תתעסק עם העורכי דין של גוגל .

zoharesh 12-04-12 13:47

מה שמעצבן זה שהם לוקחים את הכסף בטענה שמנפחים עלויות למפרסמים, אבל המפרסם לא מקבל שקל בחזרה..

elad-o 12-04-12 13:47

לכל החברים חסריי האמונה פה,
אני לא סתם מעוניין לעשות זאת, מבחינת התנאים לא רשום חוק שהם יכולים לסגור בכל שניה את החשבון ולא להביא את הכסף שמגיע לחשבון!
כמו כן, תקראו באינטרנט על אדם שכבר תבע בעבר וקיבל את הכסף כולל ההוצאות המשפטיות.

לוותר אני לא יוותר, 4200 ש״ח לא הולך ברגל.
לא חושבים?

NextWebs.Net 12-04-12 13:53

בוא נעשה סדר בעניינים,
גוגל יש להם סוללת עורכי דין.
התקנון שלהם שאתה לוחץ ומאשר בהרשמה מוגן ומזכה אותם מכל דבר שיקרה לחשבון,הרבה כמוך ניסו הרבה כמוך התעצבנו אבל לא שמעתי על אחד שזכה.
כמו שפעם אמרו גוגל כל יכול?אני טוען שכן, גוגל יכול ליצור מלחמה בין ארצות ובטח שלנצח מול כמה אנשים פרטיים, וגם שלא נראה לי שיש באמת עורך דין בארץ שיכול לעמוד במשפט בסדר גודל כזה, אולי לתבוע מקסימום חברת איחסון על ביטול חוזה.

Pavel 12-04-12 14:21

ציטוט:

נכתב במקור על ידי NextWebs.Net (פרסם 841234)
בוא נעשה סדר בעניינים,
גוגל יש להם סוללת עורכי דין.
התקנון שלהם שאתה לוחץ ומאשר בהרשמה מוגן ומזכה אותם מכל דבר שיקרה לחשבון,הרבה כמוך ניסו הרבה כמוך התעצבנו אבל לא שמעתי על אחד שזכה.
כמו שפעם אמרו גוגל כל יכול?אני טוען שכן, גוגל יכול ליצור מלחמה בין ארצות ובטח שלנצח מול כמה אנשים פרטיים, וגם שלא נראה לי שיש באמת עורך דין בארץ שיכול לעמוד במשפט בסדר גודל כזה, אולי לתבוע מקסימום חברת איחסון על ביטול חוזה.

הייתכן כי גוגל זה האלוהים של שנות האלפיים ע"פ מה שאתה אומר?

אני לא יודע את התקנון של גוגל(ואני גם לא מייעץ פה שום דבר),
אבל האמירות כמו "אין סיכוי" ו"חבל לנסות אפילו", זה בדיוק מה שהוביל את מעמד הביניים בישראל למצב שלו היום..

ואגב, גוגל לא פעם הפסידו במשפטים.. מספיק להפוך חברה (גדולה ככל שתהיה) לחסינה מכל תביעה משפטית.

יום טוב, ובהצלחה!

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 01:57.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ