הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   חוג מחשבים - נושאי לימוד (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=69971)

Elad-P 02-12-08 14:46

חוג מחשבים - נושאי לימוד

יש למישהו רעיונות על נושאי לימוד מדובר על שתי קבוצות מתחילים ומתקדמים
בגילאי 7-10 אני וחבר חשבנו ללכת קודם על -מהו מחשב, מיקרוסופט וכל הכלול בתוכה ומתקדמים נגיד עיצוב וגראפיקה ועבניית אתרים HTML וכל אלה ..אז יש לכם רעיונות?

Mati Menkes 02-12-08 15:00

אני לא מבין, אתה רוצה לפתוח חוג מחשבים?

Gavriel 02-12-08 20:40

לא חושב שבגיל 10 יתפוס לך לימוד HTML כי האנגלית עדיין ברמה של בסיסית- כנ"ל photoshop ושאר תוכנות העיצוב, הם אמורים לדעת לפחות אנגלית ברמה מתקדמת בשביל להבין את התוכנה באופן שותף ולא בחפיף ושלא נדבר על גילאי 7.

מה שכן אפשר להמליץ זה לא מחייב על קורסים בתחום הWEB אתה יכול ללמד אותם גם על מערכות הפעלה וכד', למשל על המערכת Microsoft בכלליות ואז עבודה עם תוכנות Microsoft Office למיניהם (Exel, Word, PowerPoint וכד') שזה נחמד מאוד לגילם.
למתקדמים מביניהם אם יש להם אנגלית טובה אוליי תעבוד איתם על בניית אתר דרך Word שזה בעברית ויהיה להם הרבה יותר פשוט לעבודה מאשר עם עורכי HTML.

לתשומת לבך.

**קסם** 06-12-08 19:15

ציטוט:

נכתב במקור על ידי TRIPLE (פרסם 685147)
לא חושב שבגיל 10 יתפוס לך לימוד HTML כי האנגלית עדיין ברמה של בסיסית- כנ"ל photoshop ושאר תוכנות העיצוב, הם אמורים לדעת לפחות אנגלית ברמה מתקדמת בשביל להבין את התוכנה באופן שותף ולא בחפיף ושלא נדבר על גילאי 7.

מה שכן אפשר להמליץ זה לא מחייב על קורסים בתחום הWEB אתה יכול ללמד אותם גם על מערכות הפעלה וכד', למשל על המערכת Microsoft בכלליות ואז עבודה עם תוכנות Microsoft Office למיניהם (Exel, Word, PowerPoint וכד') שזה נחמד מאוד לגילם.
למתקדמים מביניהם אם יש להם אנגלית טובה אוליי תעבוד איתם על בניית אתר דרך Word שזה בעברית ויהיה להם הרבה יותר פשוט לעבודה מאשר עם עורכי HTML.

לתשומת לבך.

כן גם אני חושב ככה צריך דברים יותר פשוטים בגלל הגיל7-10

ani 06-12-08 22:20

שלא תבין לא נכון,
לא שאני מזלזל או משהו, אבל אתה מבין מספיק בשביל לפתוח קורס?
אתה יודע איך עובד מחשב? אתה יודע מה הולך בפנים? אתה יודע איך הוא עובד מבחינת האלקטרוניקה?

אם כן,
אז להתחיל וללמד אותם את עניין הבסיסים (בינארי, הקסה וכו'),
אחר כך ללמד אותם בקצרה על מבנה המחשב (אפילו בצורה הכי פשוטה על 8086/88).
זה רק בשביל שהם ידעו ממש טיפה על איך זה עובד בכללי, מחשב סיפרתי.
אחר כך אפשר להכנס יותר לקטע של המחשבים, ללמד אותם על זה שיש שפת מכונה, שפת סף, שפה עלית.
ללמד אותם שפת c, אולי אחר כך טיפה אסמבלי.

כמובן שכל מה שהמלצתי זה בהתאם לרמת ידע שלך ולרמה שלך בלימוד.
בגלל שמדובר על ילדים קטנים כל החומר שנלמד צריך להיות רווי בדוגמאות ובדברים וויזואלים, אולי להביא להם מיקרו מעבד קטן שמחוברים לו כמה לדים לפורטים בשביל להראות שילוב של עבודה של תוכנה עם חומרה.

סה"כ זה נשמע הרבה מה שאמרתי, אבל למרות הגיל, זאת לא אמורה להיות בעיה, כל עוד זה יהיה נחמד, ויהיו הרבה דוגמאות, זה יהיה בסדר, בסופו של דבר, הם לא צריכים לעבור איזה מבחן או משהו, סתם בשביל להעשיר את הידע.

שבוע מעולה,

maor 06-12-08 22:48

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ani (פרסם 685778)
שלא תבין לא נכון,
לא שאני מזלזל או משהו, אבל אתה מבין מספיק בשביל לפתוח קורס?
אתה יודע איך עובד מחשב? אתה יודע מה הולך בפנים? אתה יודע איך הוא עובד מבחינת האלקטרוניקה?

אם כן,
אז להתחיל וללמד אותם את עניין הבסיסים (בינארי, הקסה וכו'),
אחר כך ללמד אותם בקצרה על מבנה המחשב (אפילו בצורה הכי פשוטה על 8086/88).
זה רק בשביל שהם ידעו ממש טיפה על איך זה עובד בכללי, מחשב סיפרתי.
אחר כך אפשר להכנס יותר לקטע של המחשבים, ללמד אותם על זה שיש שפת מכונה, שפת סף, שפה עלית.
ללמד אותם שפת c, אולי אחר כך טיפה אסמבלי.

כמובן שכל מה שהמלצתי זה בהתאם לרמת ידע שלך ולרמה שלך בלימוד.
בגלל שמדובר על ילדים קטנים כל החומר שנלמד צריך להיות רווי בדוגמאות ובדברים וויזואלים, אולי להביא להם מיקרו מעבד קטן שמחוברים לו כמה לדים לפורטים בשביל להראות שילוב של עבודה של תוכנה עם חומרה.

סה"כ זה נשמע הרבה מה שאמרתי, אבל למרות הגיל, זאת לא אמורה להיות בעיה, כל עוד זה יהיה נחמד, ויהיו הרבה דוגמאות, זה יהיה בסדר, בסופו של דבר, הם לא צריכים לעבור איזה מבחן או משהו, סתם בשביל להעשיר את הידע.

שבוע מעולה,

תשמע לי נראה לי ילדים בני 7-10 כל כך יתאימו לזה..

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 13:55.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ