הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   למה יש אנשים שלא מוכנים לעזור? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=11612)

hi_mizrahi 02-01-06 13:58

למה יש אנשים שלא מוכנים לעזור?

למה יש אנשים מניאקים שלא יכולים לעזור נגיד סתם בתיכנות קטן בPHP לערוך איזה משהו לעזור לתכנת משהו
הכל כסף כסף כסף..

אני אישית עבדתי ולמדתי הרבה ולמדתי שפת C כמעט בצורה חלקה ותיכננתי אימיול ממש בעצמי
נכון לקחתי מוד וערכתי אותו אבל ערכתי אותו כמו שאני חושב לנכון שצריך לערוך אותו!
פירסמתי אותו ברשת בחינם ומעל ל10,000 אנשים משתמשים בו כבר
אם הייתי לוקח מכל אחד 5 שקל תאמינו לי שעכשיו לא היתי בפורום הזה הייתי עם 50,000 השקלים שלי יושב במיאמי על איזה חוף שמה
אבל לא אני מעדיף לשתף את זה עם כולם שיותר ויותר אנשים ישתמשו באימיול הזה כדי שכולם יורידו במהירות גבוהה וללא בעיה!
אז מידי פעם מותר לעזור בחינם אנשים לא כל דבר קטן צריך לבקש עליו כסף כסף כסף כי כסף זה לא הכל בחיים אם תיהיה בנאדם עוזר אוהב אחראי ומסודר תאמינו לי שהכסף יבוא אליכם כבר לבד (אפילו מהעץ) אלוהים כבר ידאג לזה

לסיכום: כסף זה לא הכל בחיים ולעזור קצת לאנשים זה לא יזיק!

דרך אגב האימיול שלי זה : SZeMule ויש כאן כמה אנשים שיוכלו להעיד שאין על האימיול שלי ;)

The Hacker 02-01-06 14:01

צודק ב100%.
אתם רשת האתרים הטובה ביותר בישראל. לדעתי לפחות
מסכימים איתי

Ori 02-01-06 14:03

נכון..

רק תגיד לי, מישהו בכלל מוריד מאמיול ??? :O

hi_mizrahi 02-01-06 14:05

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Ori
נכון..

רק תגיד לי, מישהו בכלל מוריד מאמיול ??? :O

אלו שמבינים מורידים מפאבים FTP ואלו שלא מורידים מהאימיול ודי הרבה לא מבינים ומעדיפים להוריד באימיול כי זה יותר פשוט ונוח ;) ואצלי זה גם מהיר :o

RayZ 02-01-06 14:10

ציטוט:

נכתב במקור על ידי hi_mizrahi
אלו שמבינים מורידים מפאבים FTP ואלו שלא מורידים מהאימיול ודי הרבה לא מבינים ומעדיפים להוריד באימיול כי זה יותר פשוט ונוח ;) ואצלי זה גם מהיר :o

לא מדוייק.
אני לא מהאנשים שלא מבינים,
פשוט אין בפאבים וב FTP תוכניות של ערוץ 2.. :rolleyes:
חפיף, האימיול של SZ מוריד לי תוך 10 דקות כל אחד :D

eyalk7 02-01-06 14:13

צודק.

hi_mizrahi 02-01-06 14:18

אני לא רוצה שתגידו צודק צודק ותמשיכו כרגיל
תנסו קצת לעזור מידי פעם זה שאני צודק אני יודע השאלה היא איך מסדרים את זה שיהיה כמו שצריך להיות

Asaf 02-01-06 14:21

ציטוט:

נכתב במקור על ידי OLDori
לא מדוייק.
אני לא מהאנשים שלא מבינים,
פשוט אין בפאבים וב FTP תוכניות של ערוץ 2.. :rolleyes:
חפיף, האימיול של SZ מוריד לי תוך 10 דקות כל אחד :D

חחח אז וואלה אתה לא מבין,אתמול סיימתי להוריד מFTP את הפרק האחרון של ארץ נהדרת במהירות 150 קב"ש.
תלוי במקורות שלך.

BumeR 02-01-06 14:31

אח שלו זה יותר נראה שבאתה לפרסם את האימיול שלך מאשר לדבר חחח... אבל זה גם קצת חוצפה מצידך להגיד ככה תעשו, אף לא חייב אם אותו האדם עובד קשה על העבודה אז הוא רוצה למכור לא להביא, זכותו אבל, יש כאלה שמביאים חינם כמוני כי בא להם.. אבל באמת יש פה על מה לעבוד בנוגע לעזרה לאחרים!

hi_mizrahi 02-01-06 14:53

ציטוט:

נכתב במקור על ידי BumeR
אח שלו זה יותר נראה שבאתה לפרסם את האימיול שלך מאשר לדבר חחח... אבל זה גם קצת חוצפה מצידך להגיד ככה תעשו, אף לא חייב אם אותו האדם עובד קשה על העבודה אז הוא רוצה למכור לא להביא, זכותו אבל, יש כאלה שמביאים חינם כמוני כי בא להם.. אבל באמת יש פה על מה לעבוד בנוגע לעזרה לאחרים!

אני לא בא לפרסם את האימיול וגם אל תורידו מצידי אני יודע שאת עבודתי עשיתי אנשים נהנים מהאימיול שולחים לי תגובות במייל מכל העולם שלחו לי מכתב בסינית אני את העבודה שלי עשיתי כבר אז עוד שתים שלושה אנשים שיורידו מהוסטס לא יעזור לי כל כך
בכל אופן אני רק מראה דוגמא על עבודה קשה שעשיתי ובאמת ישבתי הרבה ובדקתי וניסתי ושינתי כדי שיהיה יותר טוב לכולם וכל זה בחינם ועל זמני הפנוי והמעט
אפילו מהמורה שלי לשפת C קיבלתי הללים ותשבחות על זה ;) ואפילו מורים שלי בבצפר משתמשים באימיול שלי ורק נהנים ממנו ככה הם אומרים חחחח
אז באתי כאן להראות דוגמא שלא הכל כסף בחיים
ואם הייתי לוקח על זה כסף הייתי מליין כבר ממזמן :D

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 14:44.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ