הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   קידום ושיווק אתרים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   יש כסף באתרי הורדות לא חוקיות? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=72408)

bimbim 04-03-09 00:16

יש כסף באתרי הורדות לא חוקיות?

שלום,
אני בטוח שמסתובבים בפורום בעלים של אתרי הורדות לא חוקיות. אני לא מבקש את פרטי האתר שלכם. אלה רק לשאול אם יש בזה כסף? וכמה?
האם יש חברות פרסום שמוכנות לשלם לפרסום באתרי הורדות לא חוקיות? האם מרווחים ממשתמשי vip?

למנהלים: אני לא עושה שום דבר לא חוקי, לא מעודד, לא מפרסם ולא עובר על שום חוק. אני שואל אנשים אם יש בזה כסף. זה לסקר קטן שאני עושה.

hobo 04-03-09 00:25

כן יש הרבה שמוכנים לפרסים כי סך הכל קונה זה קונה ולא מפריע לך מאיפה הוא בא...
יש הרבה כסף בזה באתרים הגדולים סכומי גבוההים סתם לדוגמא עם אתה מדבר על אתרים בחו"ל פירסום יומי בPIRATEBAY.ORG יעלה לך בסביבות הכמה עשרות אלפי דולרים ליום...

dor77 04-03-09 14:08

ציטוט:

נכתב במקור על ידי hobo (פרסם 701092)
יש הרבה כסף בזה באתרים הגדולים סכומי גבוההים סתם לדוגמא עם אתה מדבר על אתרים בחו"ל פירסום יומי בPIRATEBAY.ORG יעלה לך בסביבות הכמה עשרות אלפי דולרים ליום...

לא מכיר את האתר אבל אתה לא מגזים?!
הכתובת שהבאת מפנה לדומיין אחר, בכל מקרה, לא נראה לי שיש אתר בעברית שפרסום ליום יעלה לך כמה עשרות אלפי דולרים, אין דבר כזה, גם לא בנענע וואלה וכ'ו.
אין מצב פשוט, אתה מטעה לגמרי.

bimbim 04-03-09 15:30

ציטוט:

נכתב במקור על ידי dor77 (פרסם 701130)
לא מכיר את האתר אבל אתה לא מגזים?!
הכתובת שהבאת מפנה לדומיין אחר, בכל מקרה, לא נראה לי שיש אתר בעברית שפרסום ליום יעלה לך כמה עשרות אלפי דולרים, אין דבר כזה, גם לא בנענע וואלה וכ'ו.
אין מצב פשוט, אתה מטעה לגמרי.

ציטוט:

נכתב במקור על ידי hobo (פרסם 701092)

לא באתי לדבר על האתר הזה אלא באופן כללי. יש למשהו ניסיון בזה? כמה כסף הרוויח בחודש?
איזה חברות פרסום (למשל Google AdSense) מוכנות לפרסם באתרי כאלה? כמה הם משלמות?

Tal | OTM Group 04-03-09 15:38

אם אני לא טועה יש חברות אדוורסייטמנט של סקס וווארז
אני לא זוכר איפה שמעתי את זה
אבל מה שבטוח זה שאתרים כאלה מכניסים כסף בגלל שיש לך גולשים
אני מאמין שבן אדם שיש לו חנות באינטרנט לא אכפת לו אם הקונה שלו הגיע מאתר סקס או אתר ווארז או אתר לסביבה ירוקה, העיקר שהוא קנה את המוצר.
כמו שלי כבעל אתר של העלאת תמונות לא אכפת לי מאיפה מגיע הגולש, העיקר שיגיע.

bimbim 04-03-09 19:15

ציטוט:

נכתב במקור על ידי SlutFatma (פרסם 701151)
אם אני לא טועה יש חברות אדוורסייטמנט של סקס וווארז
אני לא זוכר איפה שמעתי את זה
אבל מה שבטוח זה שאתרים כאלה מכניסים כסף בגלל שיש לך גולשים
אני מאמין שבן אדם שיש לו חנות באינטרנט לא אכפת לו אם הקונה שלו הגיע מאתר סקס או אתר ווארז או אתר לסביבה ירוקה, העיקר שהוא קנה את המוצר.
כמו שלי כבעל אתר של העלאת תמונות לא אכפת לי מאיפה מגיע הגולש, העיקר שיגיע.

תוכל לתת לי שם של חברה כזאת? זאת חברה ישראלית? יש חברות כאלה שנותנות כסף לpaypal?

ofirb100 04-03-09 19:49

ציטוט:

נכתב במקור על ידי bimbim (פרסם 701190)
תוכל לתת לי שם של חברה כזאת? זאת חברה ישראלית? יש חברות כאלה שנותנות כסף לpaypal?

גם אני מעוניין בחברות ישראליות שמשלמות ל paypal אם יש...

SniR-S 04-03-09 20:25

בקשר ל Google Adsense הם לא עובדים עם אתרים שמפרים זכויות יוצרים, מכילים תכנים לא חוקיים וכ'ו..
קרא את התקנון שלהם ..

bimbim 04-03-09 22:38

ציטוט:

נכתב במקור על ידי ofirb100 (פרסם 701191)
גם אני מעוניין בחברות ישראליות שמשלמות ל paypal אם יש...

זה סתם ספאם ולא מוסיף שום דבר לאשכול. פעם הבאה אם אין לך מה לכתוב , פשוט אל תכתוב.
ציטוט:

נכתב במקור על ידי Snir Shamka (פרסם 701197)
בקשר ל Google Adsense הם לא עובדים עם אתרים שמפרים זכויות יוצרים, מכילים תכנים לא חוקיים וכ'ו..
קרא את התקנון שלהם ..

את זה אני ידעתי, ביקשתי חברות דומות לGoogle Adsense שמקבלות אתרי הורדות לא חוקיות. מכיר?

intercooler3819 04-03-09 23:30

באתרי ווארז הכי משתלם להטמיע CPALEAD או כל CPA OFFERS אחרים שתמצא.. זה מכניס כסף טוב
גם ZANGO יעבוד מעולה.. כל מה שאתה צריך זה כניסות
עם 4K ייחודיות ביום וZANGO יחד עם המלצות על מוצרים עם CLICKBANK אתה יכול לעשות משהו כמו 3000$ בחודש.. ואפילו יותר מזה..
(אני מדבר על אתר הורדות שפונה לקהל עולמי ולא לארץ, בארץ העניין של הקניה באינטרנט עדיין לא מפותח והאנגלית גם כן.. זה לא יעבוד בארץ)

להת'

ד'א מה שנכתב הוא מניסיון אישי שלי, לא מבטיח שיעבוד גם לכם

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 02:04.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ