הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   חומרה ומפרטים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=6)
-   -   עזרה בקשר לשדרוג מערכת הפעלה XP (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=12523)

Chip3D 11-01-06 21:20

עזרה בקשר לשדרוג מערכת הפעלה XP

OK, בואו נתחיל את העניין לאט-לאט.
יש לי מערכת הפעלה Windows XP Home Edition. לדוד שלי יש את הדיסק של Windows XP Professional. אני צריך להתקין את הווינדוס של הפרופשיונל למשהו בשיעור מחשבים שלי בבי"ס (אני מתחיל ללמוד ASP בביה"ס ואני צריך להתקין משהו שאפשרי רק בפרופשיונל. למעוניינים - IIS).
עכשיו, השאלה שלי היא האם צריכות להיות בעיות בשדרוג?
אני צריך לצרוב את כל תוכן המחשב על דיסק (או לפחות את הדברים החשובים) ואז למחוק את מערכת ההפעלה הנוכחית ולהתקין את הפרופשיונל, או שאפשר פשוט להכניס את הדיסק וזה יתקין, או שלצרוב את כל המחשב על דיסקים ואז פשוט להכניס את הדיסק של הפרופשיונל?

שמישהו ינסה להסביר את כל התהליך בפשטות...

עמרי שוסטר 12-01-06 11:48

תקשיב עם XP תמיד מומלץ התקנה נקיה מכוון שיש בעיות ב"פונקצית השדרוג"... לכן תצרוב (או תגבה בכל צורה שהיא) את תוכן המחשב והתקן התקנה נקיה =]

Chip3D 12-01-06 14:40

זה מה שתכננתי לעשות, אבל השאלה שלי היא בעצם, אם אני צריך לפרמט קודם את המחשב ואז להתקין, או פשוט להכניס את הדיסק של ה-XP פרופשיונל וזה יתקין לבד או איך? כי אני ממש דואג בקשר לזה...

alex 12-01-06 15:09

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Omer
OK, בואו נתחיל את העניין לאט-לאט.
יש לי מערכת הפעלה Windows XP Home Edition. לדוד שלי יש את הדיסק של Windows XP Professional. אני צריך להתקין את הווינדוס של הפרופשיונל למשהו בשיעור מחשבים שלי בבי"ס (אני מתחיל ללמוד ASP בביה"ס ואני צריך להתקין משהו שאפשרי רק בפרופשיונל. למעוניינים - IIS).
עכשיו, השאלה שלי היא האם צריכות להיות בעיות בשדרוג?
אני צריך לצרוב את כל תוכן המחשב על דיסק (או לפחות את הדברים החשובים) ואז למחוק את מערכת ההפעלה הנוכחית ולהתקין את הפרופשיונל, או שאפשר פשוט להכניס את הדיסק וזה יתקין, או שלצרוב את כל המחשב על דיסקים ואז פשוט להכניס את הדיסק של הפרופשיונל?

שמישהו ינסה להסביר את כל התהליך בפשטות...

שטויות במיץ עגבניות. אני נמצא בסיטוציה בדיוק כמו שלך, לפני ימים ספורים התחלתי ללמוד NET. והייתי חייב פרו, על ידי שדרוג מערכת ההפעלה, לא אבדו לי שום קבצים הכול חזר להיות כמו שהוא רק שהגירסא פרו, אם אינך בטוח יכיצד לבצע את זה, צור איתי קשר ואני אסייע לך.
השדרוג הוא פשוט והוא אורך כרבע שעה בסך הכול.

חוץ מזה, אפשר להתקין IIS על HOME (משהו שמיקרוספוט לא ממליצה עליו !)

Chip3D 12-01-06 15:38

ציטוט:

נכתב במקור על ידי alex
שטויות במיץ עגבניות. אני נמצא בסיטוציה בדיוק כמו שלך, לפני ימים ספורים התחלתי ללמוד NET. והייתי חייב פרו, על ידי שדרוג מערכת ההפעלה, לא אבדו לי שום קבצים הכול חזר להיות כמו שהוא רק שהגירסא פרו, אם אינך בטוח יכיצד לבצע את זה, צור איתי קשר ואני אסייע לך.
השדרוג הוא פשוט והוא אורך כרבע שעה בסך הכול.

חוץ מזה, אפשר להתקין IIS על HOME (משהו שמיקרוספוט לא ממליצה עליו !)

נשלחה כמובן הודעה פרטית.

אפשר עצה של עוד כמה אנשים או לפחות איש אחד?

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 07:35.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ