הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   Off-Topic וסיקורים (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=48)
-   -   איך להרשם לאחריות של ipod touch (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=62084)

נמרוד 18-04-08 17:56

איך להרשם לאחריות של ipod touch

היי! קיבלתי ipod touch מסינגפור. הוא נקנה בחנות של אפל שם. אמרו לי שצריך להרשם בשביל אחריות באתר שלהם, אבל אני לא מוצא. בנציגה הישראלית (idigital או משהו כזה) יש טופס, אבל הוא נחשב רק למ שקונה אצלהם. אשמח לעזרה, תודה..

עמרי שוסטר 19-04-08 23:52

ציטוט:

נכתב במקור על ידי נמרוד (פרסם 625409)
היי! קיבלתי ipod touch מסינגפור. הוא נקנה בחנות של אפל שם. אמרו לי שצריך להרשם בשביל אחריות באתר שלהם, אבל אני לא מוצא. בנציגה הישראלית (idigital או משהו כזה) יש טופס, אבל הוא נחשב רק למ שקונה אצלהם. אשמח לעזרה, תודה..

קנית מApple, משמע תקבל אחריות מApple. אין Apple בארצנו הקטנה.

FreakBox 20-04-08 00:13

שמעתי שבקרוב מאוד פותחים חנות אפל באחד הקניונים אם אני לא טועה ברמת גן אבל אל תתפוס אותי במילה.

עמרי שוסטר 20-04-08 00:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FreakBox (פרסם 625766)
שמעתי שבקרוב מאוד פותחים חנות אפל באחד הקניונים אם אני לא טועה ברמת גן אבל אל תתפוס אותי במילה.

כל "חנות" שיפתחו, בעצם תהיה של הספק הבלעדי (שכרגע הוא iDigital). אין לApple עניין להכנס לישראל. לא שיש פה כמות מטורפת של לקוחות.

Illusion 20-04-08 00:53

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 625767)
כל "חנות" שיפתחו, בעצם תהיה של הספק הבלעדי (שכרגע הוא iDigital). אין לApple עניין להכנס לישראל. לא שיש פה כמות מטורפת של לקוחות.

ולהלן iDigital היא Apple בישראל.
ז"א לא פיזית אפל אלא נציגה של אפל בישראל. משמע שהיא מקבלת אחריות גם ממוצרי אפל שנקנו בזימבאבואה.
זה לא משנה איפה קנית את המוצר - יש לך אחריות בינלאומית למוצר בתוקף של שנה. (כמובן שניתן לממש אותה רק אצל הזכיינית המורשית של אפל באותה מדינה)
תקנו אותי אם אני טועה.

FreakBox 20-04-08 01:17

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 625767)

לא אני מתכוון שיפתחו Apple Store [=

עמרי שוסטר 20-04-08 01:49

ציטוט:

נכתב במקור על ידי Illusion (פרסם 625774)
ולהלן iDigital היא Apple בישראל.
ז"א לא פיזית אפל אלא נציגה של אפל בישראל. משמע שהיא מקבלת אחריות גם ממוצרי אפל שנקנו בזימבאבואה.
זה לא משנה איפה קנית את המוצר - יש לך אחריות בינלאומית למוצר בתוקף של שנה. (כמובן שניתן לממש אותה רק אצל הזכיינית המורשית של אפל באותה מדינה)
תקנו אותי אם אני טועה.

אתה טועה. |:
iDigital היא חברה עצמאית, לא בת של Apple. היא לא תספק אחריות על מוצר שלא נרכש דרכה. גם אם רכשת דרך יבואן אחר בישראל.
הגיון בריא - משלם, מקבל אחריות. לא משלם, לא מקבל אחריות.

ציטוט:

נכתב במקור על ידי FreakBox (פרסם 625777)
לא אני מתכוון שיפתחו Apple Store [=

כן אני יודע, גם אני שמעתי את אותו הסיפור, ושוב... כל "חנות" שיפתחו, בעצם תהיה של הספק הבלעדי (שכרגע הוא iDigital). אין לApple עניין להכנס לישראל. לא שיש פה כמות מטורפת של לקוחות.

נמרוד 20-04-08 09:37

לא משנה, מצאתי באתר שלהם בכתב קטן. מדובר באחריות בינלאומית, idigital חייבים לספק לי אחריות.

A1ex 20-04-08 09:57

ציטוט:

נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר (פרסם 625781)
אתה טועה. |:
iDigital היא חברה עצמאית, לא בת של Apple. היא לא תספק אחריות על מוצר שלא נרכש דרכה. גם אם רכשת דרך יבואן אחר בישראל.
הגיון בריא - משלם, מקבל אחריות. לא משלם, לא מקבל אחריות.

הוא צודק
iDigital היא לא חברה בת של Apple אבל היא היבואן הרשמי שלהם בארץ.
ו- Apple נותנים אחריות בינלאומית על כל המוצרים שלהם מה שאומר ש iDigital חייבים גם כן לספק לך את האחריות במידת הצורך.

עמרי שוסטר 20-04-08 11:50

ציטוט:

נכתב במקור על ידי נמרוד (פרסם 625808)
לא משנה, מצאתי באתר שלהם בכתב קטן. מדובר באחריות בינלאומית, idigital חייבים לספק לי אחריות.

אתה מקבל אחריות בכל חנות Apple. הם לא חייבים לך כלום.
ציטוט:

נכתב במקור על ידי A1ex (פרסם 625817)
הוא צודק
iDigital היא לא חברה בת של Apple אבל היא היבואן הרשמי שלהם בארץ.
ו- Apple נותנים אחריות בינלאומית על כל המוצרים שלהם מה שאומר ש iDigital חייבים גם כן לספק לך את האחריות במידת הצורך.

התנאי לקבלת אחריות ב-iDigital הוא התאמה בין זמן הרכישה ומספר הרכישה עם הרשומות שלהם. לא רכשת מ-iDigital, לא תקבל אחריות. אתה יכול להמשיך לטעון שכן, אבל הם עדיין לא יתנו לו.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 10:55.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ