View Single Post
ישן 06-04-06, 10:01   # 10
FreshServ.Net
אחראי פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

ציטוט:
יש לך משהו שיתמוך במה שאתה אומר? הודעה כלשהי של webzen שהם משחררים לרשת את הגרסאות האלה?

"הם לא יעלו עליכם" זה לא טיעון למה מעשה כלשהו הוא חוקי אלא למה מעשה כלשהו הוא לא חוקי אבל עדיין כדאי לעשות אותו, ומכיוון שאנחנו לא רוצים שישראל תהפוך למדינת מקלט-עולם שלישי שבה מריצים כל מה שלא חוקי כי "לכאן לא יגיעו", ושואפים למצב שבו ישראל תהיה חלק מהעולם המתקדם, אנחנו מתנגדים למכירת מוצרים לא חוקיים.

ותודה Alm
שלום בני,
כמה תשובות לי להודעתך .
1. ביסוס מwebzen - היה לי אך כיום אין לי העתק של המכתב מהמייל מאחר ואני לא עוסק בכל דבר שקשור בMU כבר במשך חצי שנה - לך תדע אולי הדברים השתנו מאז (אני מבסס את כל דברי על ידע קודם).
2. התכוונתי להגיד שהם לא יעלו עליכם אך ורק כדי להביא פרופורציה למקרה...שלא יחשבו שכל שרת שיכינו יתגלה ע"י webzen - עובדה שהם הגיעו רק עד לפיליפינים...(אגב דבר איתי באיסיקיו אני אגיד לך עוד כמה דברים על העניין הזה פשוט אותם אני לא רוצה לחלוק עם כולם).

חג שמח
(אגב בני אם ביררת לאחרונה לגבי גרסה 97 בלבד והם אמרו לך שהיא לא חוקית אז אני שב מדברי מאחר ואני מבסס את הודעותי על ידע קודם של חצי שנה בערך...)

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote