View Single Post
ישן 24-10-06, 19:11   # 46
דוד לוי
חבר על
דירוג מסחר: (1)

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

ההבדל ביני לבין כל אלה שמנסים לקלל אותנו באשכול הזה הוא שאם אני רואה שהמחשב שלי לא מספיק אז אני קונה עוד אחד, ואם אני רואה שעוד אחד לא מספיק אני משכיר ארון, אין לזה סוף אצלי.
לעומת כל אלה שקונים ריסיילר אצל כמה חברות שהשרת שלהם מפוצץ בעוד 20 ריסיילרים אחרים.

אני לא חושב שניתן להשוות...
את השרת שלי אני מגביל בכמות הריסיילרים. ובטח שגם בכמות חבילות האחסון.
כשהפינג של השרת שלי יגיע ל30 יום אחד, אז כנראה שזה יהיה זמן מתאים בשביל לקנות עוד שרת, עד אז יקח עוד מלא זמן.

חוץ מזה, אתה יכול להיות בטוח שאין הרבה פורומים בארץ שהדטא בייס שלהם שוקל ג'יגה.
במהלך כמה השנים האחרונות, הדטא בייס הכבד ביותר שמצאתי שקל 200 מגה, ומדובר בפורום עצום עם אלפי רשומים, ופי כמה יותר הודעות...
אם פורום מהסוג הזה נאחז באותה תקופה בשרת WINDOWS, אצל מישהו שהיה לו מיני יעודי, אפילו לא שרת בבעלותו הפרטית.

כולכם מדברים באוויר, כי כדי למצוא לקוח שיש לו דטא בייס של ג'יגה ולשכנע אותו לעבור אליכם, גם אם יש לכם ארון פרטי, צריך לעבוד קשה.
בעלי אתרים מהסוג הזה הם כאלה שכבר מאוחסנים אצל שרת טוב וחזק וממש לא בראש שלהם לעבור שרת, אבל אם באמת תמצאו כאלו לקוחות, אתם יכולים לבוא ולאחסן אותו אצלי, ותהיו בטוחים שהאתר שלו ירוץ, ועוד איך שהוא ירוץ....

עריכה:
באמת נמאס שאתם מזלזלים ומקללים כל הזמן ומחפשים משהו לא טוב בכח. מזכיר לי את הסיפור עם הגוי שרצה להתגייר והלך להילל ושמאי שילמדו אותו תורה. המכיר מכיר.
אתם רואים שלא יוצא לכם למצוא משהו טוב אז פשוט אל תנסו לחפש בכח.
כבר סגרנו את המבצע, אז אולי יועיל בטובו אחד המנהלים וינעל את הדיון, הוא מגיע לשלבים שבאמת נמאס. מכל הקללות שכתבתם הייתי יכול לשבור רגל ח"ו.

Last edited by דוד לוי; 24-10-06 at 19:14..