View Single Post
ישן 08-01-07, 14:02   # 18
ראשן
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

ראשן לא מחובר  

שלום אוראל,
בקשר לvip, תאי צודק לחלוטין, אתה חייב לפתוח לכולם.
איך אתה עושה את זה אם צריך להיות רשום? אממ, תחשוב חכם. פשוט תתן מידע על האזור או כל דבר אחר שמופיע שם כאילו זה לכולם (אין לי מושג מה מופיע לרשומים). ואז תתן אופציה להרשמה בתוך הדף שמובנה בתוכה גם האופציה לרכישת הvip.

שנית, האתר שלך הוא קטסטרופה עצומה עבור מנועי החיפוש: אין תג alt לתמונה, אין תגי meta, אין יותר מ3 פעמים (בספירה מהירה) את המילה "המדריכים" שאני לא יודע אם מחפשים אותה אבל זה הכי קרוב שיש ויש את המילה מדריך רק פעם אחת (שלא בדקתי בכלל מה הצפיפות ואם הם נחשבות) וכמובן גדולת הכותרת - האתר שלך נעול לצפיה בהרשמה ומנוע החיפוש לא יכול לאנדקס את הדף הפנימי!!!

מה עם דף צור קשר? דף אודות? דף הוסף מדריך??? חסרים לי כמה דפים חיוניים...

טיפ חשוב נוסף - בדף הרשמה תוסיף הסבר למה כדאי להרשם!

ועוד אחד, אני לא יודע אם יש תגובות למדריכים, אבל אם לא אז צריך להוסיף.

האתר נראה לא כל כך טוב כרגע במבנה בגלל שאין מספיק קטגוריות - צריך עוד פס קטגוריות כמו עכשיו ליד כי זה יוסיף הרבה למראה ולדעה הראשונית של האיכות.

ניולזטר קטן וחביב עשוי לעזור לאתרך מאוד - ניזולטר ששולח מייל לגולשים עם התחלת כל מדריך חדש בקטגוריות שבחרו וקישור אליו. שווה ז-ה-ב. את ההרשמה אני מציע לשים בצד שמאל של האזור עם שלושת המדריכים הנצפים והאחרונים בצורה יפה כמו שהלבשת את השאר ולהזיז את האחרונים קצת ימינה כי יש הרבה מקום שם שאפשר לנצל לטובה.

אני ממליץ להחליף את הצדדים בין האחרונים לבין הנצפים כי יותר מעניין את האנשים לדעתי מהם החדשים שנוספו כי הותיקים בוודאי מכירים את הפופלרים, וגם יכול מאוד להיות שהחדשים באתר יעדיפו לראות מה חדש באתר

חוץ מכל אלה, כל הכבוד לך! האתר נראה מקסים מאוד והעיצוב מ-צ-ו-י-ן !

הבאנר שלך חביב אבל עדיף משהו שיראה את היופי שבאתר עצמו

בהצלחה!

Last edited by ראשן; 08-01-07 at 14:13..