View Single Post
ישן 22-01-07, 16:20   # 5
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

לפני שאני אגיד את דעתי ואסכים איתך על רוב הדברים שאמרת, אני לא חושב שזה במקום לציין נושאים ושמות של אנשים. יראה הרבה יותר מכובד אם תוריד את הקישורים שנתת.
ממממ, תראה, אתה צודק ב-100 אחוז. כל אחד שרואה את העיצובים אומר לעצמו "אהה! כסף קל!", זאת עובדה מצערת וחבל שכך. אני לא חושב שבאמת אנשים קונים כאלו עיצובים (אם כן, הם פראיירים להשקיע על זה). בכל מקרה, להגיע לרמה מסוימת דורש ניסיון, כמו שאמרת. זה שאנשים רק לומדים וישר חושבים למכור זה מצער. אני למשל מבין בפלאש, אני יכול לעשות דברים מסוימים ולמכור אותם אבל אני מעדיף שלא. אני תמיד אומר ללקוח שעם פלאש אני לא מתעסק ומפנה לאדם נוסף שיכין על מנת שיקבל תוצאה טובה יותר.
דבר אחד שאני לא מסכים איתך, אתה אומר שלקוחות ישקיעו עוד 100 שקל (סך הכל 200) וילכו למישהו יותר מקצועי. בוא אני אספר לך משהו, אנשים, במיוחד מפה, לא רוצים להוציא כסף. אתה יודע כמה הודעות אני מקבל אחרי שאני מפרסם עיצוב בסגנון של "אני אתן לך 1000000 אחסון"? אנשים לא ממהרים להוציא כסף. בכלל, אם מישהו (מקצוען, מנוסה, איך שאתה רוצה) מוכר עיצוב, 200 שקל זה לא מחיר, זה דמי כיס. יש גם את נקודת הגילאים שהיא גם חלק משמעותי. ילד בן 15 שהכין עיצוב ישמח למכור ב-100 ש"ח. בן אדם בן 18 לא, מה הוא כבר יעשה עם 100 ש"ח? רק יוצאים מהבית והלך הכסף.
בסופו של דבר, כל אחד עושה מה שבראש שלו. הדיון הזה לא ישנה כלום כי תמיד יהיו אנשים חדשים, תמיד יהיו מתלמדים ותמיד יהיו את האנשים המנוסים שיסתכלו מהצד ולכולם מטרה משותפת - להרוויח.