View Single Post
ישן 03-12-07, 23:58   # 52
somebody
A Al Alm Almo Almog!
תודה על תרומתך!

somebody's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל somebody

somebody לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ETWD צפה בהודעה
אל תתנשא בבקשה.
5 יח"ל גם אני במתמטיקה, פיזיקה, אנגלית, מחשבים, ולא צריך להזכיר את זה בהודעה כי זה לא נותן כלום.
בכל מקרה אני חייב ללכת אז אני לא אתייחס לכל הדברים שכתבת.
מה הסיפור במבחן בהיסטוריה? גג 10 דפים מלאים? כמה זמן לוקח כבר למורה לקרוא 10 דפים? נשאר לו רק להעיר במקומות הנכונים במהלך הקריאה.
6 דפים במת'? גם מה הסיפור פה? המורה לא קורא סינית, הוא בודק מבחן במקצוע שהוא מבין הכי טוב כך שחצי שעה זה לא ממש זמן הבדיקה! בוא נזכיר גם שהם לא מלמד רק 5 יחידות אלא מורה שמלמד 5 יחידות אז בשכבות השונות הוא מלמד רמות נמוכות יותר וכך העבודה של בדיקת המבחנים קלה יותר. כך זה גם במבחן בהיסטוריה, למה נראה לך שכל התלמידים כותבים המון דפים? יש גם כאלה שמגישים את המבחן ריק.

החיים של המורים לא כל כך קשים.
אם היה לי זמן הייתי גם מזכיר את עיניין השיעורים הפרטיים שגם הם חלק בלתי נפרד מההכנסות של המורה וסכום די נכבד לשעה!
אני כותב את מספר היחידות בשביל לראות למי שלא יודע כמה מבחן במתמטיקה, זה לא מו שזה נישמע, זה לא 2 דפים, רק פתרונות סופיים וזהו, אלא זה הרבה יותר.
למשל אינטגרלים, דיפרנציאלים וכו..
וכמו שאתה בטח יודע, הכתב יד שלך, זה לא הכתב יד של המורה שלך, המורה צריך לנסות ולפענך מה כל אחד כתב, וזה לוקח זמן.

אולי המורים שלך גרועים, אני לא יודע, לפי איך שאת המדבר, וממה שאני הבנתי ממה שאתה כותב, הם גרועים..
אם המורה לא בודק כל מילה ומילה, ומלא מ-ע/א-יר הוא מורה גרוע, כניראה שזה המצב אצלך.. ואני ממש מצטער בשבלך.

חחחח מגישים את המבחן ריק, מיתוך 80 ילדים אולי אחד מגיש ריק(לא 80 בכיתה, 80 בשתי כיתות)

Reply With Quote