View Single Post
ישן 11-09-08, 20:33   # 17
Matan Levy
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

Matan Levy's Avatar

מיני פרופיל

Matan Levy לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sheeze צפה בהודעה
ואם אני לא רוצה לשלם על עדכונים מה קורה? יוצא שכאילו שלמתי דמי התקנה של 200 שקל ואז תשלום חודשי של 50 שקל? למה אני צריך לממן פאשלות שלכם? להיות בטא טסטר ולשלם על זה? מודל עיסקי מוזר...

מה זה המערכת "תוכננה בצורה שלא תגרום לתקלה בעקבות השרת"? אני לא חושב שאתה באמת מבין איך דברים עובדים במחשב ובמערכות הפעלה. אתה לא יכול להתחייב לכזה דבר בחיים, אין שום תוכנה או מערכת שיכולים להתחייב על כזה דבר. ומה זה תנוטרל? יכולים לעבור שעות ואפילו ימים עד שתצליח לייצב את השרת שלך (אם זה מבחינת חומרה או תוכנה), למה אני כלקוח צריך להפגע מזה?

לא ענית על שאלת פרטיות המידע. מאיפה לי לדעת מה אתה עושה עם המידע שנשלח אליך מהמשתמשים שלי?

לגבי המפרט של השרת שלך, ברור שזה אמור לעניין אותי. אם השרת שלך הולך להיות תחנת התממשקות שבלעדיה האתר שלי לא יעבוד אז אכפת לי בריבוע.

בקיצור, עם כל הכבוד, לא הכנתם את שיעורי הבית שלכם כמו שצריך לפני השקה של כזאת מערכת. אין לכם תקנון, אתה מציע דברים שאתה לא יכול להבטיח שיעבדו ועוד מבקש כסף על תיקון תקלות ובאגים שעלולים להיווצר, קצת אבסורדי, לא? ולא לדבר שלא הצגת פה שום הוכחת יכולת למערכת... כל מה שאתה מציע פה זה דברים על הנייר שאתה לא מוכן אפילו להתחייב עליהם.

ולמה אתה חושב שיש פה תגובות לא ענייניות? כולם שאלו על המערכת ולכולן ענית בתשובה לא מספקת.

אז כמו nitsanbn, אם ככה אתם יוצרים מערכת ומשווקים אותה, כל מה שיש להגיד זה בהצלחה...
אני די נאלץ להסכים איתך..
  Reply With Quote