View Single Post
ישן 01-03-09, 19:09   # 17
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי AmStAf צפה בהודעה
מה לא נכון ?
ת'רוצה להגיד לי שמה שהסבירו לי לא נכון ?
אולי בבצפר שלך יש מסלולים שונים ? או היו מסלולים שונים ?
אתה יודע יש חידושים, בכול בית ספר זה משהו אחר ..
אל תשלול !
דור, מה שהסברתי לך זה מה שאני הולך לעבור ומה שהסבירו לי גם המורים וגם עשו לנו ערב כינוס למי שהולך להירשם ליג' יד' הביאו סירטונים , אנשים מצהל הסבירו לנו על משכורות וכו :]
יש כאלו שאומרים שזה סתם בולשיט , לפי דעתי אם אתה יודע עם דיפלומה של הנדסאי אלק'
זה טוב מאוד .
אומנם אח'כ אתה צריך להשלים קצת שעות או פיזיקה ואנגלית ומתמט' לשפר כדי ל"עלות" למהנדס
אבל זה כבר שטויות אם יש לך הנדסאי :]
שכחתי לציין, אם הצבא רואה בך מספיק טוב או שאתה מצטיין בתחום הוא שולח אותך להשלים על חשבונו למהנדס ! אין יותר טוב מזה תאמין לי ! מימון מלא על חשבון הצבא .
וכמו שחברינו אמר פה תעשה את ה "סטאז'" שלך בצבא וכשאתה יוצא לאזרחות אתה פשוט נחטף משום שיצאת מהנדס , מחפשים כמוך בנרות .
בהצלחה ידידי .
בתור מישהו שסיים י"ג-י"ד אז אם אתה בחיל האויר אז אתה חייב לחתום שנה וחצי קבע ואם אתה בחיל ירוק אז שנה ושלוש(כי חיל האויר מממן 80% מהלימודים בניגוד לשאר).
כדי להשלים למהנדס אתה צריך לסיים עם ממוצע של לפחות 85 ולהמשיך ללמוד עוד 3 שנים למהנדס(רק מעטים ממשיכים למהנדס לפני הצבא אחרי ההנדסאי) וכמובן שזה קצת שונה מ:
ציטוט:
לשלים קצת שעות או פיזיקה ואנגלית ומתמט' לשפר כדי ל"עלות" למהנדס
אבל זה כבר שטויות אם יש לך הנדסאי :]
וגם רובכם שיגיעו לחיל האויר אז אתם יכולים להפסיק לחלום כבר מעכשיו שתעבדו במקצוע שלכם ורק בודדים יגיעו לגף תמ"מ(כמו שרשמו פה, שמקצוע טכנאי מערכות מחשוב חלק מאותו גף).
אבל את כל זה אתם כבר תגלו שתגיעו לטכני (רק שלא תופתעו שתגיעו לשם).
בנוסף אם יש לכם אפשרות לבחור בין הנדסאי בחיל האויר לחיל המודיעין אז אני ממליץ על מודיעין.
והדבר הכי חשוב הוא שעתודה אקדמית עדיפה על טכנולוגית כי אתם מתגייסים ישר קצינים ומהנדסים אבל אתם חותמים יותר זמן קבע.
  Reply With Quote