View Single Post
ישן 09-06-09, 22:04   # 8
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

אני אגיד משהו כזה ומעניין איזה דיון זה יעלה כאן.
מצידי, המשטרה יכולה לשים במאסר כל אחד, אפילו לפני סוף המשפט - כאשר היא 100% בטוחה שהוא ישלח לכלא. היא יכולה להיות 100% בטוחה? לא, אז במקרה הזה זה לא רלוונטי.

אבל, דבר ראשון - אם השומר, שידע שבכל ישיבה קודמת שהוא היה הוא הפריע החליט לא להכניס אותו (מתוך הנחה שאם ב-5 ישיבות אחרונות הוא צעק באמצע, גם בישיבה הזאת הוא יעשה את זה) שיבושם לו.
לא רק זה,

אם המשטרה חושבת שהיא רואה חשוד ברצח, מאותת לו לעצור, והוא ממשיך לנסוע. יש מרדף, בסופו של דבר הם גורמים לו לעצור. הוא עוצר, הם רואים שהוא לא חשוד בכלום, וזה לא האדם הנכון.
אתה חושב שהם לא יעצרו אותו בכל מקרה?

אם הוא לא הכניס אותו והוא התפרע, זה בדיוק הוכחה שזה היה נכון שהוא לא הכניס אותו.

גם אני יכול לעורר פרובוקציה אם אני אשכור מישהו כושי, אגיד לו לשחק אותה "עבריין" על השוטר בכניסה לקניון. שלא יסכים שיבדקו לו את התיק לדוגמא,
עם טיפ טיפה עריכה (שום הסתרה, רק טיפה אנמיך את זה שהשוטר מבקש לראות את התיק, סתם, כדי שיתרכזו יותר טוב בסרטון ויראו שהשוטר "שולח ידו" אל התיק בלי שהוא אומר כלום - הרי אמרנו, הווליום במיוט / החלק שהוא ביקש נחתך), ואצעק בקול גדול - "אפליה לשחורים. לא נותנים להם להיכנס לקניונים. שולחים להם ידיים לתיקים.
  Reply With Quote