View Single Post
ישן 06-07-09, 12:22   # 1
ben the master
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ben the master Send a message via Skype™ to ben the master

ben the master לא מחובר  

לקח חשוב שלמדתי מלפני 3 שבועות

היי לכולם וצהוריים טובים
לפני כ3 שבועות קניתי באורנג' פלאפון סמסונג טא'ץ F480 עם כול הדברים שאמרו עליו הוא טלפון יפה מאוד הגרפיקה אצלו פצצה ברמות מטורפות אבל מה לעשות הרמקול כמו שאומרים קקה חלש אבל באוזניות דווקא שומעים מצויין !! שבועיים עברו מאז שקניתי את הפלאפון קניתי אותו במבצע ד"א 2500 שקל + תוכנית חיילים כי אני עומד להתגייס במקום 3500 שקל המחיר המלא שלו
עברו שבועיים יום שישי תחילת החופש הגדול אני יושב בחוץ מעשן נרגילה בכיף בצד יש בנות וודקה יושבים בגינה
בא ילד נניח קצת יותר קטן מימני בן איזה 17 ואומר " אחי אתה יכול להביא לי שיחה " אני אומר לו כן קח הוא לקח עוברות 5 דק' אני לא רואה ת'פלאפון שלי חיפשתי בכול הגינה אין !!! והשעה היא סביבות 01:00 רוב האנשים מסטולים בגינה אז אין טעם להתעסק איתם אותו הילד שלקח אומר שהוא נתן לאיזה חבר שלי בגינה לך תדע מי זה
בקיצור הלך הפלאפון אין טעם לבכות על חתיכת גרוטאה זה ס"כ פלאפון לא חיים של בן אדם
יום שבת התעוררתי התקשרתי לפלאפון שלי ראיתי שהוא סגור מייד התקשרתי לאורנג' למוקד מיוחד חסמתי הכול הכול את כול התוכנית שלי את כול השירותים
ונזכרתי שקניתי את הפלאפון ביקשתי מהמוכר להעביר את כול המספרים מהפלאפון הישן לפלאפון החדש לסים שלי
ככה שגם מי שלקח אותו לא יכול להשתמש בו כי הוא חסום יחד עם כול המספרים
הלקח הוא כזה
גם עם אתם עומדים לקנות פלאפון חדש או יש לכם תדאגו להעביר את כול המספרים שיש לכם לSIM שלכם וזה חשוב במקרה שהפלאפון שלכם נאבד או נגנב לא יכולים להרים לכם את הסים ולהתחיל לדבר מיד תחסמו אותו וכול מה שאפשר לעשות זה פשוט לשבור את הסים וללכת הביתה
במקרה שלי לא קיבלתי פלאפון חילופי כי אין לאורנג' פלאפון דור 3.5 חילופי לא הגענו למצב כזה שהם נותנים כזה דבר נזכרתי שיש לי פלאפון אחר בבית נוקיה שקניתי לפני שנה נוקיה 6130C במצב הטוב שלי טוב לא גנבו לי את הN95 8G או פלאפון אחר שהוא טוב
בקיצור תשמעו למה שאני אומר
בתודה
בן
  Reply With Quote