View Single Post
ישן 17-10-10, 12:20   # 19
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דוד לוי צפה בהודעה
אני לא מבין למה אתם מתעצבנים?

לא נתתי חוו"ד על האתר שלי ולמה הוא עקף אתכם.
נתתי חוו"ד על העובדה שלא עשיתם כלום כדי להיות ראויים להשיג את המקום הראשון.
גם אם הייתי רוכש דומיין חדש - עדיין הייתי עוקף אתכם כי לא עיתם כלום!!!

ב-16 ימים של תחרות, המקום הראשון שבה השיג בלוג עם 5 פוסטים וקישור מדומיין אחד בלבד (הפורום הזה).
תפסיקו לדבר עלי כי אני לא הנושא כאן, אני לא מתחרה בתחרות - אתם כן. ולא עשיתם כלום.

אני לא עקפתי אתכם כי פתחתי דף בתוך הבלוג שלי (למרות שגם זה משפיע), אני עקפתי אתכם אין לכם בכלל קישורים נכנסים, אין לכם טקסט, אין לכם מבנה אתר שמצדיק הופעה בדף ראשון... בקיצור - אין לכם שום דבר.
במקום להתלונן על האתר של (שאני אפילו לא מתחרה), תתחילו להתחרות אחד בשני, וקחו את הטיפים שלי לתשומת ליבכם,ף תשתמשו בהם כדי להתחרות במתחרים האמיתיים שלכם בתחרות, ולא בי.

ולזה שלפניי, יפה שבדקת על האתר שלי.
אתה מוזמן גם לקרוא שם.. זה לא סתם "דומיין שאני יושב עליו", זה הדומיין שלי, עם השם שלי, וזה הבלוג שלי שם בפנים.
את כל התוכן אני כתבתי בעצמי, ויש שם הרבה תוכן (כמו שראית, 94 עמודים מאונדקסים). תקרא שם, זה יעזור לך לקדם את האתר שלך ואולי לנצח בתחרות. (במקום להתלונן על מישהו שבכלל לא מתחרה בכם)
אם היית בודק קצת עלי היית רואה שהטענות שלך ממש לא מבוססות. אם היית בודק את האתר שאני מקדם היית רואה שיש לי יותר מסתם קישורים נכנסים מ פורום הוסטס (מה גם שאין לי בכלל מהפורום הזה). אז המקום הראשון בתחרות אכן מקום ראשון כרגע מסיבה כמו שאני רואה את זה, דומיין שנרכש ולא חינמי.

וד"א, אני גם יכול לעלות פוסט או לפתוח עמוד באתר הזה www.fifaclub.co.il ולתפוס את המקום הראשון, זה ממש לא משנה. המטרה היא לנסות ללמוד. והפרסים בכלל לא קריטיים.

מה שאני למדתי בנתיים זה שלדומיין שנרכש יש ערך עליון. ואם תבדוק יש לי יותר עמודים מאונדקסים יותר קישורים נכנסים פחות קישורים יוצאים, יותר תוכן ואני יכול להמשיך ואני עדיין מקום שני בתחרות :P
  Reply With Quote