View Single Post
ישן 18-02-12, 21:27   # 17
Dwx.co.il
חסום

מיני פרופיל

Dwx.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי trupix צפה בהודעה
מהפרספקטיבה שלי:

NetanelEdri - לא יודע מי אתה, לא שמעתי עליך מעולם, לא יודע מה הרמה שלך ומהו מדד המקצועיות שלך, אין לי מושג איך אתה עובד ואין לי שום מושג אחר מלבד עובדה אחת:
איך אתה יכול להתחייב לעבודה, ולהכריז על דד ליין, כשאתה יודע שיש לך טיול שנתי של שבוע?

שום דבר שתגיד לא יסתור זאת.

מהרושם שקיבלתי על רוב מוחלט של הגולשים כאן הוא שחד משמעית אסור לערב כסף\"עסקים" עם אף אחד מכאן.
סטטיסטית, תמצא כי זה שבחרת להעסיק ולסמוך עליו לא יספק ולא יתקרב ולא במעט לביצוע העבודה ולאיכות שלה.

כולם כאן מתיימרים להיות "עוסק פטור" וקוראים לעצמם "חברה ל-" ובלה בלה בלה... כשהם מתעלמים מהדרישות המינימליות, שעל פניו סביר להניח שאם אתם בני 21 ומטה לא תדעו אפילו כיצד לענות עליהן.

דבר נוסף - NetanelEdri - מה זה "יש לי חיים פרטיים"? באמת? זו עמדת ההגנה הטובה ביותר שלך?
אתה לא חושב שמישהו ששילם לך צריך לקבל עידכונים? זה סוג של בדיחה?

"גורילה" - חוזה? באמת? חוזה עם תלמיד תיכון?
איפה האחריות שלכם על עצמכם? לא נמאס לכם שוב ושוב לחזור על הטעויות?
וכל זה בשביל מה? עיצוב או תכנות ברמה מקצועיות ויחס ששואפים לאפס, במחיר של 50 שקל + מסטיק בזוקה?

הנה - כאן, ב"לייב", קיבלתם שוב מקרה כוזב של "עיסקה" (כן, בטח).

NetanelEdri, הכל יחסי בחיים. אני יכול לומר שלדעתי אני הכי מקצועי בעולם, האם זה נכון? מי קבע שלא?
זה זילזול באינטליגנציה שלנו שאתה חושב שאנחנו מזלזלים בך. בוא נסתמך על עובדות - כמה מתכנת Php מוסמך יקח על פיתוח רשת חברתית? אתה יודע בכלל איך לגשת לחישוב הזה?
ניכנס לראש שלך, אתה כרגע הכי מקצועי בתחום שלך - ידעת שתיווצר התנגשות כלשהי עם הערכת זמן .. ידעת ויכולת למנוע.
אני לא מבין את התגובה הזאת,נתנאל אמר שהוא הכי מקצועי? לא..
אני מכיר את נתנאל כמה שנים,והוא בין המתכנים הטובים לדעתי.
התגובה שלך רק כדאי לפגוע,אז הוא תלמיד תיכון ו..? הוא לא בנאדם?
עדין נשאר לו שבוע שלם להגשת העבודה.