View Single Post
ישן 13-01-15, 18:28   # 1
Tyler
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Tyler לא מחובר  

מה ההבדל בין אחסון "משותף" לבין רייסלר לבין VPS?

אז ככה:
אני מקבל הודעה לפני כשעה מחברת האחסונים שלי שהאתר שלי ירד מהאוויר כי הוא מנצל יותר מידי משאבים.
אני מנסה להבין מה זה אומר, והם טוענים שקניתי חבילת shared hosting שזה אומר שמספר של אתרים יושבים על שרת אחד, ואני פשוט "גונב" לכולם את המשאבים.

אני שואל מה ולמה, וטוען כי 6000-15,000 כניסות יומיות בממוצע זה לא ביג דיל, וקיימים אתרים גם עם 50 אלף ו100 אלף כניסות יומיות ואף אחד לא מת.

הנציג טוען ש6000 כניסות יומיות זה כן הרבה לחבילה שבחרתי (למשותף), ושבשבילי עדיף לעבור לVPS3.
הוא יספק לי את הVPS ל30 ימים בחינם, כדי לראות איך אני מתקדם מפה (ממשיך לשלם על VPS או עובר חברת אחסונים).

מה אתם אומרים?
פעם ראשונה שאני נתקל בדבר כזה, וזה מצחיק כי בזמנו כשהיה פיק אדיר לאתר והוא הכניס 20 אלף כניסות בממוצע ביום, אף אחד לא פנה אלי.
ועכשיו, כשהיה פיק של 5 אלף בשעתיים פתאום הם סוגרים לי את האתר.

אלה מספרים די קטנים, למה הם כל כך לחוצים עלי לעבור לVPS?

נ.ב הוא אמר שאני יכול לחזור לאחסון המשותף אם אני אבטיח את הורדת הusage של האתר.

א. אני מכסה בקושי 5-10 MB באחסון.
ב. התעבורה לא עוברת את תעבורת המקסימום שהוגדרה לי.

אז על מה הוא לעזעזל מדבר?? פאקינג כתב לי "זה מנצל את המשאבים של שאר האתרים ואתה לא יכול להטיל מונופול על השרת".

אני באמת צריך VPS עם המספר הזה של גולשים או שפשוט באחסון הזה ספציפי הם לא מצליחים להחזיק ואם אני אעבור לאותה חבילה רק בחברה אחרת אז לא יהיו לי בעיות?

Disk Space Usage 27.82 MB / 3.37 TB
Monthly Bandwidth Transfer 6.89 GB / 953.67 TB

ציטוט:
The site was disabled due to it causing service disruption for other users, this is not based on the amount of bandwidth or diskspace consumed.
The amount of visitors connecting from the referrer http://XXXXXX.com/ref.php was causing stability problems for the apache web server. We cannot allow one account to cause disruption for other users on the server. Due to your expected levels of traffic and the problems this traffic is causing for the web server means we needed to disable access to keep the server stable for everyone else.
http://XXXXXX.com/ref.php זה אתר שלי שיש בו דף העברה לאתר הנוכחי (שנסגר).
יש בו סקריפט ג'אווה רדירקט רגיל.

לא מבין מה הוא טוען בכלל

Last edited by Tyler; 13-01-15 at 18:52..
  Reply With Quote