View Single Post
ישן 19-10-15, 09:26   # 17
DavidGriver
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DavidGriver לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי impact צפה בהודעה
אם הצלחת לגרום לגולש ללחוץ על פרסומת כדי לקבל תוכן - אז את הבעיה (כן, בעיה) הזו אתה כבר תוכל לפתור לבד. הגעת הכי רחוק - אם תלך אחורה תאמין לי שתמצא את התשובה לחוסר ההכנסה הכספית שלך.

אני אתייחס יותר לנקודה הזאת,

1. זה שקיבלת פידבק חיובי על האתר לא ישנה את דעתי, להפך - זה יגרום לי לחשוב אלו מן אנשים יתנו ביקורת חיובית (ככל שתהיה) על אתר שמכריח משתמשים לעשות משהו כדי לקבל משהו בחינם ("חינם").
2. אלפי גולשים? עוד נתון סטטיסטי שלא עוזר לי. אבל היי - אני אחד מהאלפים שנכנס ועזב אחרי כמה שניות בודדות. לך תדע עוד כמה.
3. זה שאתה לוקח את זה למקום של תרבות זו כבר בעיה שתצטרך לפתור כי אנחנו ישראלים ואם קהל היעד שלך לא היו ישראלים אז האשכול הזה לא מתאים לפורום ישראלי שגולשים בו אנשים ישראלים ויש להם דעות ישראליות.
4. אני לא אשנה את קו המחשבה שלי כי אתה רוצה לעשות עוד כסף ואני רוצה לעזור לגרום לך לחשוב איך לעשות כסף בדרך נכונה. זה טוב, זה נחמד ונכון זו גם מטרת האתר שלך ושל כמעט כל אתר בעולם.
5. "התגלמותו של הרשע"? לאיפה לקחת את זה חבוב? תסתכל על האתר, תעשה חושבים, תלמד פירסום, שיווק, חווית משתמש ושימוש נכון בתוכן ורק אז תבין (כמו שאני הבנתי מזמן) שלהכריח אתה לא יכול (טכנית כן. אבל למה שנקשיב לך?).

ונזכרתי, אם כבר "לשנות את קו המחשבה שלי" - אחזיר אותך קצת אחורה. מעניין שמתוך שלוש תכונות שאתה לא סובל ולא נוח לך איתן, שתיים מהן מתקיימות ב-LibreStock (אבל מתקיימות חזק).

לילה שקט.
1) אתה באמת חושב שלבטל חוסם פרסומות עולה לך כסף? תפסיק להשוות בין הדברים זה דברים שונים לחלוטין
2) אני לוקח את זה למקום תרבותי כי זו בעיה של תרבות שיש להרבה אנשים אבל בינתיים אני נתקל בזה בעיקר בישראלים, שכל כך עטופים ברעיון הזה שהאינטרנט הוא מצודת החופש שהם לוקחים את זה אישית שאני מבקש מהם לבטל חוסם פרסומות כדי להשתמש באתר - במקום לנסות להבין את היוצר ולהבין את הקשר בין האתר לפרסומות ולהבין שבעולם מושלם היה אפשר שכולם יבנו אתרים לכולם בחינם אבל זה לא עובד ככה. יש בעיה אתית קשה עם חסימת פרסומות בכלל ואני ממליץ לך שתקרא על זה קצת כי יש המון מאמרים בנושא.
3) אני מאוד מצטער שזה כל כך מעצבן אותך שאני מבקש בצורה יפה לבטל את החוסם פרסומות כדי להשתמש באתר שלי, זה דבר שלא הייתי חושב לעשות לפני שנה או שנתיים אבל המצב שונה לגמרי כיום ואתה מוזמן להציע לי דרך אחרת לעשות כסף שהיא לא פרסומות.
4) בשורה התחתונה חווית משתמש זה לא מעל לכסות את המחיר של השרת, וכמו שאתה רואה באתר אני כן שואף לחווית משתמש ולהגיד שהוא לא "נוח" לשימוש זה להוציא דבר מהקשרו.
5)שוב, אני לא מכריח, לא רוצה לא צריך זו בקשה לא מוגזמת ואתה מציג אותה כאילו אני מבקש שתלחץ על פרסומות.. זה פעם אחת לבטל את האדבלוקר באתר, והוא אוטומאטית עושה וויטליסט וכל פעם שתחזור לאתר זה יהיה אוטומאטית מבוטל ותראה פרסומת קטנה ומסכנה. לי אישית יש המון אתרים בוויטליסט כי אני לא רוצה להיות עלוקה לאתרים