View Single Post
ישן 19-03-11, 17:54   # 10
Daniel
אחראי פורום
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה
זה לא ויכוח זה דיון, ואבקש ממנהל הפורום שלא למחוק לי את ההודעות מהסיבה הפשוטה שצריך לשים את הדברים על השולחן ובעלי מקצוע יחליטו לאור הדברים אם הם משתפים פעולה או לא.

אני חושב שאם זה יצליח ואני מקווה שלא, זה יעשה נזק כלכלי עקיף וישיר לבעלי המקצוע בתחום, אז לשאלתך זה אכן ״הרם כלכלי״.
בין אם זה וויכוח ובין אם זה דיון, הנושא הזה זה לא המקום. הבהרתי כבר את כוונתי בנוגע להצעות והערות, ביקשתי כבר שאת המשך הדיון ננהל בה"פ, ולכן אשמח אם תכבד את בקשותיי - פותח האשכול.
ובדיוק כמו שבנושא שמישהו מוכר משהו, אין לך את הזכות להגיב ולהחליט האם התמורה או המוצר עצמו מספק.

אתה מפספס את הנקודה כל הזמן. אם אתה לא יכול לגרום ללקוח להעדיף אותך על פני איזה אתר, שנוצר על ידי מערכת ניהול תוכן באופן אוטומטי - אז כנראה שבשביל הלקוח, אין לך ערך מוסף מספיק.

אתה חושב שאסור וזה ממש לא בסדר שמישהו יחליט למכור אורז - אומנם הרבה פחות טעים - אבל ברבע מחיר?

חי, אני אשמח אם במקום להפוך את זה לוויכוח - או דיון - או נושא תחקור, אם יש לך משהו נגד הפרוייקט או שאתה חושב שהלקוחות יעדיפו את הפרוייקט מאשר אותך - זה לא המקום להביע את המחאה הזאת.
אלה דרישותי כפותח האשכול וכמו שציינתי כבר בהודעות הקודמות והתעלמת מבקשה זו - המשך לדיון אתה יותר ממוזמן לקיים בה"פ ולא בנושא.

shushu: כמו שכבר עניתי לחי - אם מתכנת לא יכול לגרום ללקוח להעדיף את העבודה שלו על פני המערכת של הפרוייקט - אז הבעייה לפי דעתי כאן היא בטח ובטח שלא במערכת או ברעיון של הפרוייקט.

ובנוגע להתעסקות - כמו שכבר כתוב, תיהיה עלות והעלות תהיה סמלית ותשמש לתחזוקה. העלות תקבע לפי ההוצאות - ולכן לא תהיה כאן בעייה.

דניאל.
  Reply With Quote