View Single Post
ישן 10-07-13, 09:57   # 16
eliran2313
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

eliran2313 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MAORBARI צפה בהודעה
מוסר?
נו באמת.. גם אם מישהו רוצה לשכפל את האתר מ UPIM ל UPIN וליצור עיוות כלשהו.. נראה לך שהוא יצליח?
אתה באמת חושב שבן אדם שלוקח את הגיבוי לרמה כזאת יצליח להתקדם עם האתר שלו שהכל אצלו מועתק כל התוכן והמשתמשים?
אתה חי בסרט, מצטער לומר. אין פה שום קשר למוסר. אם בן אדם שאני מוכר לו את הגיבוי לוקח למקום של העתקה של תוכן או משתמשים שיהיה לו בכיף ואני מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם להגיע לעשירית מהמקור. ואתה יודע למה? כנראה שלא. אני קצת מבין בקידום אתרים, קצת. לכן אסביר לך בקצרה מדוע אתר שמעלה תוכן מועתק, או תוכן רב משוכפל אינו יכול להצליח, להתקדם או להיקלט כלל ברשת או במנועי החיפוש:
אתר שמעלה כמות תוכן רבה כל כך תוך יום או תוך חודש, אוטומטית נמחק מגוגל, גם אם ינסה לעשות זאת בחכמה, היגיון וכו'. כי גוגל מכיר בתוכן, במבנה ובמקור שלו.

רק שתדע שהיום אין פורומים שעובדים על גירסה 4 ומטה, כולם מעל גירסה 4, (הגיבוי הוא 3.8.3) לכן להמיר גרסאות מגרסה ישנה לחדשה ועוד אחר כך לשלב את זה למערכת קיימת אני יכול לומר לך שזה מאוד קשה ואני לא יודע אם מישהו יעשה את זה ועוד בשביל להמחק מגוגל.

המטרה האמיתית של המכירה היא לא תוכן ולא משתמשים ומי שקונה אמור לדעת. המטרה היא התכנותים והעיצובים נטו. משתמשים ותוכן אפשר לזייף ולשכפל מכל אתר או מכל גיבוי של אתר שמסתובבים ברשת וזו לא המטרה של המכירה הזו.

זה רק מפליא אותי כל פעם מחדש איך אנשים מנסים להוציא אותי קטן ויוצאים יותר קטנים. לפעמים שתיקה שווה זהב.
גאונצ'יק, זה לא מדובר על אם יצליח בגוגל.
כי הדוגמא שנתתי פה היא ממשית, לכתוב כתובת, N ו M דומות וצמודות במקלדת - זאת טעות שיכולה להיות נפוצה.
ופתאום המשתמש הגיע לאתר הלא נכון בלי לשים לב!

אני לא מנסה להוציא אותך קטן, אני ממש לא רוצה לרעתך, אבל אני גם לא רוצה לרעתו של זה שיקנה את התוכן הזה.
מה שאתה עושה פה לא חוקי בעליל.

אתה רוצה למכור מודולים? תמכור מודולים, אבל אל תמכור אותם כחלק בלתי נפרד מגיבוי של אתר שכבר לא שלך (מבחינת תוכן ומשתמשים) ואל תמכור את העיצוב של האתר כי גם זה כבר לא שלך.
אתה יותר ממוזמן לפתוח אשכול "מוכר מודולים מותאמים אישית ל VB 3.X.X", תמכור ותהנה.
אבל יש הבדל בין למכור את המודולים לבין למכור את האתר ו"שיעשה מה שהוא רוצה אבל אין סיכוי שהוא יצליח לשכפל את האתר" ובכן.... אל תבנה על זה כלכך שמי שיקנה את זה לא מסוגל לעשות את הדבר שאתה חושב שכזה "בלתי אפשרי".
אנשים מפתיעים מדי פעם YOU KNOW..

אל תשחק אותה ראש קטן ש"חשבתי שזה לא אפשרי והגיוני שהוא יעשה את זה..." תגדיל ראש ותפעיל היגיון קצת.