View Single Post
ישן 14-09-08, 20:41   # 46
AlmogBaku
חבר וותיק
דירוג מסחר: (0)

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

ראשית כל, אני מצטער אם זה פגע בך באופן אישי. המטרה שלי היא שהכל יהיו מרוצים. אין מתכנת מרוצה בלי לקוח מרוצה, זו הסיסמא שלי.
ממש חבל לי שלקחת את זה בפן כ"כ אישי, אבל אני רואה רעיון שבמחשבה ראשונה נשמע "מדליק לאללה", ובמחשב שניה, נשמע כמו פרויקט רציני. פרויקטים לא מרימים בשניה, הופ החלטתי הקמתי- ובטח שלא באבטחת מידע. וגם אם זה לא ככה, כך זה מצטייר.

תנסה לראות את נקודת המבט שלי, ושל שאר המצדדים בי-
אנחנו פותחים את הפורום ורואים שם מסקרן[opex] עם כותרת קצת מסתורית.
פותחים את הדף ורואים כותרות מסודרות וסדר בעניים, בדיוק כמו שצריך!
אבל שמתחילים לקרוא רואים שמדובר בלא יותר מטיטל-גבוהה ואפס מעשה, הרי אתה לא באמת מצפה שנאמין ששני מתכנתים ב-php פיתחו בפחות משנה את האלגוריתם המושלם הייחודי הבלעדי הנדיר המופלג המרחיק-לכת המתקדם ביותר הנעלה ונערץ והאליתה של חסימת תגי ה html(מוקצן בכוונה, אין לקחת ברצינות)??

אני חושב שלהבדיל מפרויקטים אחרים כמו מערכת ניהול תוכן, מערכת סקרים, עיצוב והרבה אחרים, אתה נכנס פה לתחום שדורש הרבה מעבר ל"בסיס", ברגע שאתה משווק מערכת אבטחה, היא צריכה להכיל כלים מתוחכמים, שמצפים מהם להרבה, כלים שישבו עליהם חודשים ואף שנים במחלקות מו"פ.
וההבדל העיקרי, במערכת מסוג כזה, להבדיל משאר המערכות שציינתי מעלה, צריך לראות בעניים. וזה לא חייב להיות תוצאות.
סרטוטים, תרשימים, הסברים, וכל דבר אחר יתקבל בברכה, אבל לציין "חסימת הזרקות SQL" נשמע פשוט מידי.

ובטח שבהמשך אתה שם לעצמך רגל ומציג שחצי מהמערכת יושבת בכלל בשרת אחר.

אני חושב שבראש ובראשונה, נכנסת לפרויקט שגדול עליך, ולא ידעת אפה לתקוף אותו. הפרויקט יכול להצליח ובענק, אבל צריך צוות של אנשים שיפתחו, ולא דברים קיימים או אוסף, אלא אלגוריתמים חדשים(להלן: מחלקת מו"פ-מחקר ופיתוח).

המלצה שלי:
כן, מכור את המערכת, אך כשכל הקבצים על השרת של המשתמש, את הסיבות כבר ציינתי בהודעותי הקודמות.
אבל- שיהיה מחיר סביר, וציין שעידכונים חינם לשנה, כל חצי שנה-שנה[ממליץ על שנה] נוספת של עדכון ב-X ש"ח.

והכי חשוב- תרשימי הסברים.
  Reply With Quote