View Single Post
ישן 11-09-08, 21:15   # 22
eylonR
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

eylonR לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי sheeze צפה בהודעה
ואם אני לא רוצה לשלם על עדכונים מה קורה? יוצא שכאילו שלמתי דמי התקנה של 200 שקל ואז תשלום חודשי של 50 שקל? למה אני צריך לממן פאשלות שלכם? להיות בטא טסטר ולשלם על זה? מודל עיסקי מוזר...

מה זה המערכת "תוכננה בצורה שלא תגרום לתקלה בעקבות השרת"? אני לא חושב שאתה באמת מבין איך דברים עובדים במחשב ובמערכות הפעלה. אתה לא יכול להתחייב לכזה דבר בחיים, אין שום תוכנה או מערכת שיכולים להתחייב על כזה דבר. ומה זה תנוטרל? יכולים לעבור שעות ואפילו ימים עד שתצליח לייצב את השרת שלך (אם זה מבחינת חומרה או תוכנה), למה אני כלקוח צריך להפגע מזה?

לא ענית על שאלת פרטיות המידע. מאיפה לי לדעת מה אתה עושה עם המידע שנשלח אליך מהמשתמשים שלי?

לגבי המפרט של השרת שלך, ברור שזה אמור לעניין אותי. אם השרת שלך הולך להיות תחנת התממשקות שבלעדיה האתר שלי לא יעבוד אז אכפת לי בריבוע.
המערכת שלנו מתוכנתת בצורה מאוד חכמה, שעליה אסביר בהמשך ההודעה בפירוט, אך בנוסף לכך, אנו מתאחסנים על שרת חזק ומאובטח.
כוונתי הייתה שככל שיהיו יותר לקוחות, נאלץ לדאוג לשרת חזק יותר, שיוכל לעמוד בעומסים כבדים יותר, אך אין זה אומר שהשרת הנוכחי אינו מספיק חזק.

המידע שנשלח מהשרת שלך מנותח ונבדק בקפדות, ושוב: אינו נשמר בשום מקום.

"לגבי המפרט של השרת שלך, ברור שזה אמור לעניין אותי."
להלן מפרט השרת:
מעבד: Intel® Core™2 Duo 2.40GHZ
זכרון: 2GB RAM
הארדיסק: 250GB
מערכת הפעלה: Linux CentOS
חיבור: 10MB פרטי
חווה: 013
UPTime: 99%

ציטוט:
נכתב במקור על ידי FreshServ.Net צפה בהודעה
אני, אישית ובתור מנהל בהוסטס, לא רואה פה הודעות לא לגיטימיות.

לגבי האשכול: קנית אותי (רציני לחלוטין). אשמח לראות הדגמה ב"לייב" של המערכת.

בין היתר, אם אני לא לוקח עדכון, האם "משתמש > שרת שלי > שרת שלך > שרת שלי" תקף בכל זאת? אם לא, האם עקב כך, האבטחה שלי תפגע באופן קריטי (בלי כל קשר לעדכונים לעתיד, אני מדבר על ההווה).

המשך ערב נעים.
על פי חוקי הוסטס, אם לבעל האשכול יש דרישה לגבי תגובות הגולשים (אם אני לא טועה), צריך לקיים אותה, ואם לא, לעזוב את האשכול.

אם אתה מתעניין ברכישה, תוכל ליצור איתי קשר ואציג בפניך "לייב".
תאמין לי, ואני מקווה שאתה מתעלם מאנשים שמגיבים ומציגים דעות שגויות לפני שהם מבררים הכל עד סוף דעת, שהמערכת הזאת היא לא פחות, ואפילו יותר, מאיך שהצגנו אותה.

בנוגע לעדכונים, כמו שציינו באשכול, חובה לעדכן את המערכת בתום כל חצי שנה, בעבור סכום זעום של 50 ש"ח.
קשה לי להאמין שמישהו, שקנה אבטחה, יחליט לוותר על עדכון שכזה.

אם תחליט לנתק את אתרך מן המערכת, הוא יחזור למצבו הקודם על כל המשתמע מכך.

ציטוט:
לא הבנתי כמה דברים. כל הבדיקות שתיארת מחייבות בדיקות נתונים. אתה אומר שזה מתבצע על השרת שלך. כלומר המסלול של המידע שהמשתמש כתב הוא כזה:
משתמש > שרת שלי > שרת שלך > שרת שלי

1. מאיפה לי לדעת שאתה לא שומר את הנתונים שהמשתמשים שלי הזינו?
2. זה יוצר האטה רצינית הוספת התחנה הזאת. מה התשתיות שלך? אם יש לך שרת אחד, איך הוא יעמוד בלחץ? אם החלטת לבצע תחזוקה לשרת שלך? זה לאבד שליטה מוחלטת על זמני התגובה וזמינות האתר שלי. האם אתה מוכן להתחייב על פיצויים במידה והשרת שלך גורם לתקלה?
לא, לא מדוייק.
כאשר משתמש שולח בקשה, היא עוברת לשרת שלך, כאשר עליו מתבצעת הבדיקה הראשונית של המערכת, ורק במידה והיא תחזיר אמת, נמשיך לבדיקה הבאה, אשר נמצאת בשרת שלנו.
השרת שלנו מחזיר תגובה בהתאם, ממש כמו שדפדפן שולח בקשה לשרת, שאותה השרת שלך מתרגם ומבצע פעולות בהתאם לתגובה שהתקבלה מהשרת שלנו.
אנו לא מקבלים כל בקשה שנשלחת לשרת שלך, אלא רק את "המסוכנות" שבהן, ולכן, לא נוכל לשמור נתונים כאלו.

Last edited by eylonR; 11-09-08 at 21:17..
  Reply With Quote