View Single Post
ישן 24-09-10, 11:17   # 24
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BlueNosE צפה בהודעה
אף פעם לא כתבתי בהחלטיות, אני כותב אך ורק את דעתי ומניסיון אישי. מאוד מאוד הייתי רוצה להאמין שאפשר לעבוד עם PHP בכל מקום, אבל נוכחתי שזה לא ככה היום.
אני לא מחשיב אתר כמו REST לhigh end (ואני ממש לא מזלזל ברמה של אתר כזה), אני פשוט מדבר על דברים אחרים לגמרי. SANDISK לדוגמא זה לקוח מהסוג שאני מקווה לראות עובד עם PHP.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני נמנה על המשבחים של PHP ועובד עם השפה הזאת (ובעיקר איתה) באופן יום-יומי. פשוט כבר כמה שנים כל מה שאני שומע מהסביבה שלי וכל מה שאני רואה זה שהמושג דוט נט קיבל איזושהי הילה סביבו, מה שלא קיבלה השפה PHP.

אולי אני טועה לגבי זה, ואני ממש אשמח לטעות - PHP היא שפה מעולה עם איכויות שלא מצאתי בהרבה שפות אחרות. אבל המציאות הראתה לי עד היום אחרת, אפילו אם תסתכלו על הסובסידה שהממשלה נותנת ללימוד DOT.NET בבתי הספר והאוניברסיטאות לעומת לימודי PHP שלא ממש מפותחים בארץ תוכלו לראות את זה.

לפותח האשכול - תלמד PHP. לצרכים שלך זה מעולה, ואפילו יותר נוח מASP.NET להתקנה והפעלה
שוב, אתה ממשיך לדבר בלי סימוכין ובלי שום הוחכה. רק לפי תחושת רגש. נו באמת?

יש לך בכלל מושג על מה אתה מדבר? לפי אילו אמות מידה אתה קובע איזה אתר נחשב איכותי ואיזה לא?
לפי מה לעזאזל אתה מחליט איזה אתר עלה וכמה, ומה הוא שווה?

ובכלל, לא הבנתי מאפה הבאת את זה בכלל שבמוסדות(נוציא את התיכונים מהרשימה..חה) לומדים שפה? לומדים מטודולוגיה, לוגיקה ותכנון. שפה זה בכלל עניין של חודש למידה.
וקיבינימאט הממשלה מעדיפה .NET? הממשלה מספסדת .NET!?!? תגיד לי הסביבה שלך של הילדים בני 17.. יש לכם אמוציניונלאיות טכנולוגית או WTF?!

חלאס. חסל. די. אתה רוצה להתווכח על איזו שפה טובה יותר- אדרבה(ואני לא אומר ש-php בהכרח טובה יותר[לדעתי כן, אבל כמו לכל דבר יש לה יתרונות וחסרונות]), אבל בבקשה בלי תושות בטן מגוכחות.
  Reply With Quote