View Single Post
ישן 31-10-10, 12:26   # 12
InterServ
עסק רשום [?]

InterServ's Avatar

מיני פרופיל

InterServ לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
המטרה בפורום היא להציג ללקוחות מגוון רחב של עסקים שפועלים בארץ, באחריות הלקוח לבחור איזה עסק מתאים לו.
בפעם האחרונה שבדקתי, פורום הוסטס לא שימש כמשרד חקירות.
כמעט כל עסק חדש נמצא בסכנת סגירה.
במיוחד עסקי אחסון שאת רוב הכסף עושים מחידושים שנתיים, שמתחילים לראות מחזור מצטבר אוליי בשנה השניה או השלישית לקיומם.
אז זה שאתה קנית שרת מחוות השרתים זה אוליי נותן לך ייתרון מבחינת הלקוח (ברור שלא היית מתלונן אם היית משכיר VPS).
רק שמבחינה עסקית ייקח לך הרבה יותר זמן להחזיר את ההשקעה.
שורה תחתונה? כל אחד עושה את השיקולים שלו.
סתם באופן אישי אני לא הייתי נוגע בתחום אם לא הייתי לומד אותו, קורא עליו, מבין אותו, ויודע שאני יכול לספק את השירות הכי טוב שיש. ובטח שלא הייתי עושה את זה עם VPS..
בכול מקרה חשבתי שזה יהיה מועיל לפורום שיעריך עסקים שבאמת מגיע להם להיות פה שבאמת נותנים את הנשמה ללקוחות, ובטח לא כאלה שיקחו תשלומים לשנה ולא יראו אותם עוד חודשיים אבל זו רק הצעה החלטה שלכם..

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
הכוונה שלך אכן טובה ירדן,

אני לא מאמין כי קבלה מחוות שרתים מוכיחה את איכותו של העסק או את עמידותו הכלכלית לאורך זמן,
יצא לי כבר להיתקל בלא מעת חברות (שחלקן הגדול אפילו לא לוקח חלק בפורום) שכמות השרתים שלהם / אנשי התמיכה / הזמן בו קיימת החברה לא העידו על איכותן - כי איכות זה משהו שהלקוח הסופי קובע ולא הפורום.

אין זה מתפקידו של הפורום להגן על הלקוח הסופי,
לכל חברה יש את הייתרונות והחסרונות שלה: ייתרון עבור לקוח אחד יכול להיות המחיר ועבור לקוח אחר הדגש יהיה דווקא על זמינות.
התפקיד של הלקוח הוא להחליט מה יותר חשוב לו בזמן נתון.

נקודה למחשבה,
אם הלקוח הסופי יתארח ישירות אצל ספקית האינטרנט - הם הוא יהיה מרוצה יותר? האם הוא יקבל שירות טוב יותר?
כמובן שאתה צודק אבל האיכות היא רק חלק קטן, אני מדבר בעיקר על נוכלים שמשכירים VPS ומשלמים להם לשנה והם נעלמים אחרי חודשיים, נתקלתי בלא מעט מקרים שהיה אפשר למנוע, אבל כן בסה"כ הכוונה טובה ורק לטובת גולשי הפורום שנציע להם מוצרים איכותיים מעסקים שאפשר לסמוך עליהם, זו רק הצעה במידה ותנסו לחשוב איפה הנקודות החיוביות אני בטוח שתמצאו..

שבוע טוב שיהיה לכם !

אינטר-סרב תקשורת | רב קווי: 1-599-520-540 |
Service@Interserv.co.il
אירוח אתרים | ריסיילרים | שרתי VPS | שרתים יעודיים