View Single Post
ישן 20-04-06, 01:13   # 19
Eye-Soft
Permanently Banned
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga
בגלל זה אמרתי שבמחיר כמו שאמרתי אין לו בכלל מה לפרסם את המערכת בפורום הזה...אז בעצם יש לנו פחות או יותר אותה דעה לא?
תסכים איתי שרשיון לכל החיים כולל עדכונים וכו'...למערכת הזאת..שווה מעל 1200 ש"ח?..
לעומת מערכות מסויימות שעולות לך חודשית..או שנתית במחירים הרבה יותר גבוהים...וכמו שאמרת..לאנשי עסקים אתר HTML זה מדהים..ואם יש להם כזאת מערכת בשביל הפשוט של להכין תוכן לאתר....תחשוב כמה הם היו מוכנים להוציא....דוד שלי למשל..לדעתי אם לא היה אותי..הוא היה קונה אתר באזור ה3000 ש"ח..אבל בגלל שיש אותי ואני יכול לדאוג לו גם לאכסון וגם למערכת...אז נשאר עיצוב שאולי אני יעשה משהו פשוט אבל מסודר בHTML...או שאני יבקש טובה מאחד האנשים שאני מכיר...ודומיין ישראלי...שזה ממש הוצאה קטנה בשבילו...ולמה זה?..כי דוד שלי בקושי יודע מזה אינטרנט ובקושי בעניין...אבל הוא רואה שבלי זה אי אפשר להתקדם.
אני הצלתי את אבא שלי, עמד לקנות אתר לחברה שהוא מנהל בה מScepia ב35 אלף דולר, התקשרתי אליהם והורדתי להם את המחיר (בהרבה, אסור לי להגיד את המחיר בסוף :<).
בכל מקרה, 1200 שקל זה המון כסף פה בהוסטס. קיבלתי ממישהו בקשה לאתר ששווה לפחות 100 אלף שקל (ואני רציני, הוא רצה לשלב את גיימר, YNET, וואלה וGOOP) והוא כותב תקציב: עד 300 ש"ח...

כמעט התאבדתי.
  Reply With Quote