View Single Post
ישן 06-11-05, 04:59   # 5
דוד לוי
חבר על
דירוג מסחר: (1)

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

בס"ד

לא אתה ולא השותף שלך יודעים לתכנת, אתם מסתמכים על איזה עיצוב ודומיין ומתכנת שיבוא לכם מפה... לא יעיל...

צר לי לאכזב אותך אבל גם לי היום ציפיות כמוך... הפורטל www.jook.co.il היה שלי והכי הרבה שהצלחתי להגיע זה 5 אלף יחודיות ביום שזה לפי דעתי כלום (היום ימים אחדים של 10-12 אלף, אבל לא ניתן לספור אותם כי הם אחדים)

תאמין לי שזה יותר קשה ממה שאתה חושב...
אפילו כשהיה לי את צוות הכי טוב שאפשר להשיג, שכתבו כמה כתבות חדשות (כתבות של ממש, כמו וואלה ונענע) מדי יום, זה לא הספיק.

בקיצור, מתוך ניסיון אני מציע לך לחפש רעיון לאתר אחר.. פורטל זה דבר שאם הוא לא מעודכן במשך יומיים רצופים כמו שצריך ולא מפגיזים בו כתבות, מספר הכניסות יורד לרבע כמות... יש ימים שממש אפשר לבכות בגלל זה.

ממש צר לי לאכזב אותך אבל זו המציאות...
אם אין לך לפחות 5 אלף שקל להשקיע על פירסום וגם קהילת פורומים גדולה משלך (רצוי לא על מערכת מוכנה-חינמית) אז תוותר ותעבור לעניין אחר.

מה שמצליח באינטרנט זה מה שיש לו פירסום ענק, או רעיון יחודי ושונה, משהו שאין בשום מקום אחר...
ופורטל זה דבר שכבר קיים ובגדול אצל מקומות אחרים כך שזה לא רעיון מקורי/ייחודי, לכן אם אין לך להשקיע על פירסום רחב, תוותר אחי, צר לי לאכזב אבל זה מתוך ניסיון...

בכל אופן, תעשה מה שאתה חושב לנכון, ואם ניראה לך שתצליח עם זה (למות שזה גם מה שאני הייתי בטוח) אז לך על זה...
ככה לומדים בחיים.
בהצלחה עם הפורטל ואני מקווה לשמוע עליו מתישהו, ואם תירצה טיפים כשלהם דבר איתי.
אני יכול לייעץ לך על מה כדאי לך להשקיע כסף ועל מה לא... תאמין לי שזה חשוב כי אם בהתחלה אתה משקיע על משהו לא נכון אז לאורך כל הדרך תשקיע על דברים לא נכונים. דבר גורר דבר.

רק לסיום, לנהל פורטל זה דבר כיף, רק תיזהר שזה לא ישפיע לך על הלימודים.