View Single Post
ישן 09-03-12, 17:53   # 1
Mishel
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Mishel לא מחובר  

ביקורת רעה | מלקר פתרונות אינטרנט

אוקיי, אז הכל מתחיל מכאן - http://www.hosts.co.il/forums/showthread.php?t=95388

כמו שראיתם הסיפור נסגר בנינו, החלטנו שהוא פשוט יביא לי שרת במקום החזר כספי וזהו, סבבה... הביא שרת כל יום היו נפילות, פתאום נפילה לשבוע, תגובת מלקר - "העברת שרתים" (חחחח כן כן בטח).

בקיצור לאחר שהשרת חזר הוא הבטיח שבעה ימים פיצוי, סבבה.. שוב כל יום נפילות.

פתאום לפני שבוע השרת שוב נופל, אושר לא עונה בפלא, לא בדוא"ל- פתאום לא קיים.

חיכיתי חיכיתי עבר שבוע, היום הוא מתחבר פתאום, תראו את השיחה -

מי שלא הבין, העניין נסגר ב12/2/2012, כלומר יש לי חודש לשרת, עד ה- 12/3/2012

כולל הפיצוי של השבוע עד ה- 19/3/2012, שחכנו גם את השבוע נפילה שהיית עכשיו.

מי שתוהה מיזה רועי, המאבטח INIKEY למי שמכיר גם לו מלקר חייב כסף ובגלל זה שתינו ניסינו להשיג אותו.

עוד משהו ששחכתי להזכיר, פנה אליי מישהו ואמר לי שמלקר משכירה שרתים מטרפיל סי (CCC.COIL) ומוכרת אותם, לא האמנתי בהתחלה כי לא היה שום בסיס לעניין, לאחר מכן גיליתי דרך שאפשר לפי הIP של השרת לראות למי הוא שייך, שעשיתי זאת גיליתי שבאמת הוא שייך לטריפל סי, בזמן שאושר לא ענה לי שהשרת היה נפול פניתי ישירות לטריפל סי בבקשה לסדר את השרת והם אמרו לי שהשרת שייך ללקוח בשם "שרתים ישראל" (מלקר) ומה אני קשור לשרת, שסיפרתי לאושר מלקר שגיליתי את האמת הוא איים עליי בתביעה על הוצאת דיבה-כמה טמבל בן אדם יכול להיות?

תמיד הוא איים אליי בעורכי דין ושטויות כאלה חושב שאני אחד הילדים שהוא יכול להפחיד.

בקיצור רציתי שכל האמת תצא לאור, חברה לא מומלצת בכלל, אין איכות, אין רמה ואין תמיכה.

שבת שלום.

עריכה: כרגע שוב בסקייפ הוא איים עליי בהוצאת דיבה אבל מה שהוא לא מבין זה שיש לי הוכחה על השרתים מטריפל סי-

הוצאת דיבה? תפנה לטרפיל סי בקשר לזה לא אליי

Last edited by Dennis Ray; 09-03-12 at 18:32..