View Single Post
ישן 04-04-11, 20:53   # 15
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

לדעתי הדיון פה ירד קצת לפסים לא נכונים.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kormi צפה בהודעה
אני נפלתי כבר פעמיים בפורום הזה על עסק רשום בעל המלצות טובות ובפועל מנוהל ע"י ילד בן 14 שפשוט יום אחד נעלם יחד עם האתר שלך ולא עונה לא לטלפון ולא למייל
אני מציע לכם לבקש צילום ת"ז ולא לאשר עסקים לילדים מתחת לגיל 18
זה גורם המון נזק לעסקים שרוצים לפתח אתרים שלהם
פורום הוסטס הוא לא מי שמחליט מי יפרסם ומי לא (הוא שומר לעצמו את הזכות למנוע ממישהו לפרסם על פי שיקולים פרטניים שלו בלבד ).

כל העניין של רישום העסקים היה פשוט במטרה לסנן את העסקים הבלתי חוקיים שעוברים על חוקי מדינת ישראל ומעלימים מס.

אני מסכים עם ירדן בהרבה מאוד מהנקודות שהוא העלה, ואני אעלה את הדיון גם בפורום מנהלים.
קודם כל ירדן אתה צריך להבין, שעסק שמספק אירוח אתרים ורכש שרת וירטואלי בגלל שזה השירות שמתאים לצרכים שלו , לא אומר שהוא לא יהיה איכותי ברמה גבוהה יותר מעסק בעל שרת יעודי.

בנוסף מבחינה טכנולוגית יש לו יתרון של שרידות מכיוון ששרתים וירטואליים אמיתיים מבוססים על מערכות קלאסטר ככה שהשרידות הרבה יותר גבוהה בשרת וירטואלי לעומת שרת יעודי.

אני מאמין שיש דברים שצריך לשנות למשל שכל עסק יצטרך לספק פרטים נוספים על בית העסק שיכללו בפרופיל שלו כמו אתר העסק, טלפון של העסק והכי חשוב רק בעל העסק שרשום על רשיון העסק יוכל להרשם בהוסטס בתור העסק עם צילום ת.ז ולציין איזה מהמשתמשים הם באי כוחו בפורום.

ושוב אני מזכיר פורום הוסטס לא בא לשפוט מי עסק איכותי ומי לא, הוא בא על מנת לתת במה לעסקים קטנים וגדולים כדי לשווק את עצמם כל עוד הם עומדים בתנאים שהפורום קבע.
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]