View Single Post
ישן 13-05-06, 20:55   # 1
MoshikB
הוסטסניון

MoshikB's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל MoshikB Send a message via Skype™ to MoshikB

MoshikB לא מחובר  

ביקורת "רעה מאוד" על ה "מתכנת" LosNir הידוע..

שלום לכם,
לפני כשבועיים בערך, סגרתי עם ניר המכונה בכינוי "LosNir" תכנות לאתר חברת אטרקציות וכיף בשם כיף לי (kef-li.co.il).
בהתחלה היה בסדר, עבד מצוין בלי לזייף ובלי כלום.
אך זה התחיל מתחילת שבוע האחרון.
בהתחלה עד יום שלישי לא הצלחתי לתפוס אותו, לא ענה לי ולא כלום, עד שנזכרתי ששמרתי את המספר טלפון שלי אצלי ברשימת לקוחות הדומיינים (יש לו דומיין אצלי ..).
בקיצור התקשרתי אליו, והוא אומר לי שבסדר וזה והוא יתכנת, עבר יום .. ופשוט לא עשה כלום, בקושי התקדם.
אני כל הזמן הייתי מתקשר אליו, מנג'ס לו כבר שיסיים לי את התכנות הזה, מכיוון שסגרנו שיסיים אותו כבר , מכיוון שביום ראשון יש לי ארוע ענק לחברה, בארוע ההשקה הזה אתר החברה תפורסם בכתובות ענק, בשביל זה רכשתי 5000 פלאיירים לחברה ועוד השקעתי הון כסף על הארוע הזה.
והאתר לא מוכן לצערי, אך לרוב שמחתי מצאתי מתכנת מצוין בשם סיוון , בן אדם חרוץ ובוגר לא כמו LosNir שפשוט דפק אותי!, ועוד אני אמרתי לניר, שאני לא מאמין לביקורת שיונתן רשם עליו ואמרתי לו, שמצידי הביקורת הזאת היא בכלל נוגדת ולא נכונה, אך טעיתי בגדול!!
הבן אדם פשוט עבד עליי, וחמק מידיי בלי שאני אשים לב.
מציע לכם באמת אל תתקרבו אליו.
אל תתקרבו בכלל לילדים מתחת לגיל 18, מצטער אם אני פוגע\מעליב משהו.
אבל פשוט בזמן האחרון שמתי לב שאני נפגע מילדים קטנים שדופקים עסקים ענקיים.
את האמת, אני לא בן אדם "חרא", אם אני הייתי כמוהו, אני הייתי פשוט מוריד לו את הגישה מהדומיין שלו ומפנה את זה לאתר אחר, אבל אני ממש ממש לא ככה , ואני בכלל לא בן אדם כמוהו.
זאת כבר ביקורת שניה רעה עליו, לכן שימו לב, מציע לכם מראש - להזהר מ LosNir .

בברכה,
מושיק ברק.