הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-11-10, 01:05   # 1
zom
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

zom לא מחובר  

מחפש כותב מאמרים זול

אהלן,
אני מחפש כותב מאמרים זול, בדגש על זול. אין לי בעייה שזה יבוא בחשבון על האיכות.
אני צריך כמות של כ- 10 מאמרים.
מדובר על מאמרים של 200-250 מילים.
תציעו מחירים+עבודות לדוגמא אם יש.
אפשר פה, אפשר בהודעה פרטית ואפשר במסנג'ר:
tomedia2@gmail.com
תודה,
טל.
  Reply With Quote
ישן 26-11-10, 10:36   # 2
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

אם לא איכפת לך מהאיכות אז תלך לגוגל תרגום וכל מאמר לא יעלה לך כלום. אבל איכות עולה כסף ובאיכות קשה להוריד במחיר.
ישן 26-11-10, 12:36   # 3
Netraffic
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Netraffic לא מחובר  

ב"ה

תשמע לכתוב - זו תורה שלמה של רעיונות, יצירתיות ויכולת התבטאות ,
הכתיבה יכולה להוות את ההבדל החד שבין עסק מוכר לבין עסק בתרדמת,
לכן אם תשקיע בכתיבה - אתה תצליח , ואם לא - אז למה דווקא אתה?!

אם אתה מעוניין שאכתוב בעבורך תכנים באיכות גבוהה - אתה מוזמן לייצור קשר בפרטים אשר בחתימתי.

לשירותך תמיד!
ישן 26-11-10, 13:41   # 4
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Netraffic צפה בהודעה
ב"ה

תשמע לכתוב - זו תורה שלמה של רעיונות, יצירתיות ויכולת התבטאות ,
הכתיבה יכולה להוות את ההבדל החד שבין עסק מוכר לבין עסק בתרדמת,
לכן אם תשקיע בכתיבה - אתה תצליח , ואם לא - אז למה דווקא אתה?!

אם אתה מעוניין שאכתוב בעבורך תכנים באיכות גבוהה - אתה מוזמן לייצור קשר בפרטים אשר בחתימתי.

לשירותך תמיד!
הוא לא צריך כתיבה למיתוג העסק הוא רוצה כתיבה לצורך קידום אתרים. ולכן הוא לא צריך את כל "התורה השלמה של הרעיונות, היצרתיות ויכולת ההתבטאות".
  Reply With Quote
ישן 26-11-10, 13:54   # 5
OriA
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

OriA לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי loading צפה בהודעה
הוא לא צריך כתיבה למיתוג העסק הוא רוצה כתיבה לצורך קידום אתרים. ולכן הוא לא צריך את כל "התורה השלמה של הרעיונות, היצרתיות ויכולת ההתבטאות".
אני כותב טקסטים לקידום אתרים והם ממש לא במחירים שהוא מבקש ( אני מעריך שהוא רוצה 10-5 ש"ח למאמר)..
אני לוקח כ60 ש"ח למאמר של קידום אתרים במקרים רגילים ולפעמים קצת פחות , תלוי בדרישות .
(מאמר של 300 מילים)
אני יכול לספק לך את השירות במחיר הזה אבל אני מבטיח לך שאתה לא תצליח לקרוא מה כתוב ולהבין .
שלא נדבר על תוכן איכותי ולא מועתק .
בקידום אתרים צריך להשקיע כסף , בגלל זה אנשים משלמים 8 אלף ש"ח לחודש כדי לקדם אתר , אם אתה רוצה שהאתר ייחשב כאיכותי אתה צריך להשקיע כסף והרבה
  Reply With Quote
ישן 26-11-10, 14:17   # 6
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי OriA צפה בהודעה
אני כותב טקסטים לקידום אתרים והם ממש לא במחירים שהוא מבקש ( אני מעריך שהוא רוצה 10-5 ש"ח למאמר)..
אני לוקח כ60 ש"ח למאמר של קידום אתרים במקרים רגילים ולפעמים קצת פחות , תלוי בדרישות .
(מאמר של 300 מילים)
אני יכול לספק לך את השירות במחיר הזה אבל אני מבטיח לך שאתה לא תצליח לקרוא מה כתוב ולהבין .
שלא נדבר על תוכן איכותי ולא מועתק .
בקידום אתרים צריך להשקיע כסף , בגלל זה אנשים משלמים 8 אלף ש"ח לחודש כדי לקדם אתר , אם אתה רוצה שהאתר ייחשב כאיכותי אתה צריך להשקיע כסף והרבה
אני אוהב את זה שאנשים מתיימרים להבין בתחום כשהם התחילו לעסוק בזה בחודשים האחרונים.

בכדי להבהיר קצת את הנושא:
יש 2 סוגים של מאמרים שמקדמי אתרים מחפשים - מאמרים איכותיים המכילים מילות מפתח המופזרות בצורה נכונה ורמת הכתיבה גבוהה ומתאימה לפרסום באתר המרכזי, ומאמרים לצורך קידום לפרסום באתרי תמיכה עם פיזור מילות מפתח ללא מטרה שאנשים באמת יקראו את התכנים.

המחיר שאתה כתבת 60 ש"ח למאמר, שזה גם גבוה למחירים בתחום (30-45 ש"ח, 300 מילים), מחירים כאלה מתאימים למאמרים המיועדים לפרסום באתרים המרכזיים והם כתובים בצורה טובה ואיכותית.

הסוג השני של המאמרים כפי שכתבתי, המחירים נעים בין 10-25 ש"ח בהתאם לתחום המאמר וכמות העבודה הנדרשת (לא בכל תחום אפשר לחרטט כל כך הרבה).
  Reply With Quote
ישן 26-11-10, 14:23   # 7
zom
חבר בקהילה

מיני פרופיל

zom לא מחובר  

אוקיי לכל אלו שמציעים מאמרים איכותיים..

יש סיטואציות שצריך מאמרים איכותיים שנכתבים בשפה מרשימה והרבה פעמים מחפשים מומחה בתחומו על מנת לכתוב את המאמרים. מאמרים אלו טובים לאתר הבית, לאתרים נחשבים וכדומה.
זה לא מה שאני מחפש ולכן הדגשתי שהאיכות לא חשובה, כמובן שאני לא מדבר על שגיאות כתיב ומאמרים ברמה של google translate.
תודה.
  Reply With Quote
ישן 26-11-10, 14:31   # 8
Netraffic
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Netraffic לא מחובר  

ב"ה

בתגובה ל-loading

אני חושב שבתוך שוק חופשי - כל אחד רשאי לקבוע את מחיריו לפי עניות דעתו.
איך לבחור את הכותב? זו כבר שאלה שכל לקוח יכול לראות מנקודת מבטו האישית ,
אך אני חושב שכדאי (וגם פועל לשם כך) להקים איגוד מקצועי של כותבים ומשווקים
מטעם הסתדרות העובדים.

ובנוגע לתופעה שציינת - אין ספק כי צריך לבצע הכשרה מקצועית לצורך תיפקוד
במקצועות הנ"ל בכדיי למנוע תופעה של ריבוי אנשים שמתיימרים לקרוא לעצמם
כותבים מקצועיים, מספקים שירות במחיר זנותי - והכותבים המקצועיים שזו הפרנסה
שלהם - נפגעים בצורה חסרת תקדים, ואני יכול להעיד על כך באופן אישי וגם ממכרים בתחום.

אין ערך למילים. אין ערך לשפה.

ובנוגע ללקוח הנ"ל - זו זכותך , אני אשמח לשמוע פרטים ולהעביר לך הצעת מחיר בהתאם למחירים שלי.

Last edited by Netraffic; 26-11-10 at 14:42..
  Reply With Quote
ישן 26-11-10, 20:10   # 9
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Netraffic צפה בהודעה
ב"ה

בתגובה ל-loading

אני חושב שבתוך שוק חופשי - כל אחד רשאי לקבוע את מחיריו לפי עניות דעתו.
איך לבחור את הכותב? זו כבר שאלה שכל לקוח יכול לראות מנקודת מבטו האישית ,
אך אני חושב שכדאי (וגם פועל לשם כך) להקים איגוד מקצועי של כותבים ומשווקים
מטעם הסתדרות העובדים.

ובנוגע לתופעה שציינת - אין ספק כי צריך לבצע הכשרה מקצועית לצורך תיפקוד
במקצועות הנ"ל בכדיי למנוע תופעה של ריבוי אנשים שמתיימרים לקרוא לעצמם
כותבים מקצועיים, מספקים שירות במחיר זנותי - והכותבים המקצועיים שזו הפרנסה
שלהם - נפגעים בצורה חסרת תקדים, ואני יכול להעיד על כך באופן אישי וגם ממכרים בתחום.

אין ערך למילים. אין ערך לשפה.

ובנוגע ללקוח הנ"ל - זו זכותך , אני אשמח לשמוע פרטים ולהעביר לך הצעת מחיר בהתאם למחירים שלי.
ברור שכל אחד יכול לבחור את המחירים שלו! אני כתבתי מה הולך בשוק בתור אחד שמכיר את כל השוק ועובד עם המון כותבי תכנים בכל יום.

ואם אתה כבר מדבר על איגוד מקצועי - אתה בכלל עוסק מורשה? אם אתה עובד בצורה לא חוקית או מוציא קבלות דרך אתרים, אתה לא יכול לפעול או לבקר או להציע משהו בסגנון.

ואת המשפטים מעוררי השראה האלו אתה יכול לכתוב במקום שמעריכים את השפה. בתחום הזה אנחנו עובדים לפי מה שנותן $ ולא משהו אחר. אם כתיבת מאמרים ברמה נמוכה תורמת לקידום, זה מה שנעשה.

ועל איזה פגיעה חסרת תקדים בדיוק אתה מדבר? אתה צריך להאכיל משפחה? רווח של כמה מאות שקלים ואלפים בודדים זה פגיעה חסרת תקדים? אולי בשבילך, בתור נער.

צא מהסרט שאתה חי בו.
  Reply With Quote
ישן 26-11-10, 20:25   # 10
OriA
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

OriA לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי loading צפה בהודעה
ברור שכל אחד יכול לבחור את המחירים שלו! אני כתבתי מה הולך בשוק בתור אחד שמכיר את כל השוק ועובד עם המון כותבי תכנים בכל יום.

ואם אתה כבר מדבר על איגוד מקצועי - אתה בכלל עוסק מורשה? אם אתה עובד בצורה לא חוקית או מוציא קבלות דרך אתרים, אתה לא יכול לפעול או לבקר או להציע משהו בסגנון.

ואת המשפטים מעוררי השראה האלו אתה יכול לכתוב במקום שמעריכים את השפה. בתחום הזה אנחנו עובדים לפי מה שנותן $ ולא משהו אחר. אם כתיבת מאמרים ברמה נמוכה תורמת לקידום, זה מה שנעשה.

ועל איזה פגיעה חסרת תקדים בדיוק אתה מדבר? אתה צריך להאכיל משפחה? רווח של כמה מאות שקלים ואלפים בודדים זה פגיעה חסרת תקדים? אולי בשבילך, בתור נער.

צא מהסרט שאתה חי בו.
אני עובד עם מקדמי אתרים מקצועיים (ניר שי ועוד כמה כאלה שאתה רואה במקומות הראשונים)
ואני יכול לומר לך שהם משקיעים הרבה כסף באיכות התכנים ..
מהיכרות עם ניר שי קרו מקרים שהוא שילם אפילו שקל למילה..כמובן שלא לקידום אתרים אלא אל כתיבת התוכן באתר וכל מיני דברים כאלה.
תסתכל באתר reader.co.il רוב המאמרים שם הם מאמרים באיכות וגם הם למטרת קידום אתרים ..
האיכות חשובה להנאת הגולש וזה בעצם מטרת האלגוריתם של גוגל , להציג תוצאות כמה שיותר רלוונטיות ..
ככה שאם תוכן שנכתב ברמה נמוכה , אני לא יודע אם גוגל מספיק חכם כדי לזהות מאזכרים וכדומה אבל כבר יצא לי לראות שאנשים העתיקו סתם תכנים שלא קשורים בכלל לנושא ודחפו בהם את מילות המפתח ..
רק שתדע שאם אתה רוצה להעלות את המאמר לאתרים כמו reader או articles או כל אתר איכותי אחר , יש שם מערכת אישורים ידנית והמאמר שלך ברמה שאתה מחפש לא יעבור את הבדיקה..
פעם אחת לא כתבתי פסקאות כתבתי פשוט טקסט ישר והמון מידע נכנס שם ושכחתי מהפסקאות והם לא אישרו .
כך שאם זו המטרה שלך אתה רק תפסיד את ההוצאה שלך כך שכדאי לך להשקיע עוד כמה עשרות שקלים לכל מאמר או לחילופין לכתוב אותם בעצמך ..
ד"א אם זה שמעליי יחליט לכתוב עליי מה שהוא כתב על מי שהוא ציטט , כן אני עובד כחוק מוציא קבלות כעוסק פטור והכל ..
כמובן שכל מה שכתבתי מתייחס אך ורק להשערה שאתה רוצה להשקיע 10-20 ש"ח למאמר .
תחפש קופירייטר בגוגל ותראה את המחירים שלהם , כך שאני עוד כותב בזול .
יש אנשים שלוקחים שקל וחצי למילה ויש להם המון לקוחות .

Last edited by OriA; 26-11-10 at 20:29..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום