הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-03-08, 15:50   # 1
Ori-G
Permanently Banned

מיני פרופיל

Ori-G לא מחובר  

חיילים מקבלים גם משכורת מינימום ?

הנה הכתבה.

הוחלט שכל חייל בשירות חובה יקבל כל חודש 3,700 ש"ח.. לדעתי די סבבה..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3524081,00.html
  Reply With Quote
ישן 27-03-08, 15:54   # 2
dvirhazout
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל dvirhazout

dvirhazout לא מחובר  

לא יקרה בחיים. תחשוב כמה כסף זה יעלה למדינה וכמה עוד מיסים היא תגבה מכל תושב על מנת לממן כזה חוק.

לדעתי גם לא צריך משכורת מינימום. לא יקרה שום דבר אם תתרום 3 שנים למדינה שלך.
  Reply With Quote
ישן 27-03-08, 15:57   # 3
Ori-G
Permanently Banned

מיני פרופיל

Ori-G לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dvirhazout צפה בהודעה
לא יקרה בחיים. תחשוב כמה כסף זה יעלה למדינה וכמה עוד מיסים היא תגבה מכל תושב על מנת לממן כזה חוק.

תשמע .. אני יתגייס גם בלי הכסף ,אבל הכסף הזה עוזר כי היו מקבלים 300 שקל זה לחייל כלום.. עכשיו יש משהו לעשות אם הכסף כי תשמע 300 שקל על שתייה ואוכל זה לא מספיק..

בקשר לזה שלא ישלמו זה כבר אושר ועוד כמה חודשים יכנס לתוקף (לפחות ככה שמעתי)

ציטוט מהכתבה:"כפי שאושר אתמול בקריאה טרומית בכנסת "
  Reply With Quote
ישן 27-03-08, 16:06   # 4
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ori-G צפה בהודעה
תשמע .. אני יתגייס גם בלי הכסף ,אבל הכסף הזה עוזר כי היו מקבלים 300 שקל זה לחייל כלום.. עכשיו יש משהו לעשות אם הכסף כי תשמע 300 שקל על שתייה ואוכל זה לא מספיק..

בקשר לזה שלא ישלמו זה כבר אושר ועוד כמה חודשים יכנס לתוקף (לפחות ככה שמעתי)

ציטוט מהכתבה:"כפי שאושר אתמול בקריאה טרומית בכנסת "
" כי תשמע 300 שקל על שתייה ואוכל זה לא מספיק.."
הצבא מספק לך 3 ארוחות ביום+מקום לישון בו...יש צבאות בעולם שמסתפקים אפילו בפחות..
אנחנו לא צבא ארה"ב, זה לא התנדבות פה...300 ש"ח זה מספיק..ואגב, 300 ש"ח זה לג'ובניקים..קרביים מקבלים באזור ה700 ש"ח...וקבע בכלל מקבלים יותר ממינימום...

הצעה טיפשית..שאני מקווה שתיפול בזמן הקרוב..כאילו למדינה שלנו יש מספיק כסף לבזבז..
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ron-Pro צפה בהודעה
חשבת על זה שיש חיילים שאולי ההורים שלהם לא יכולים לממן אותם בגיל כזה?
אם הם יהיו בצבא מאיפה יהיה להם בדיוק כסף לחיות?
לפי דעתי חוק מצויין.
המשפחה לא צריכה לממן את הילדים בצבא...רק שתדע שהצבא יוצא לקראת משפחות כאלו..ואם יש צורך הוא גם נותן מקום לינה מחוץ לבית (כדי לא להוות נטל כלכלי על הבית..כאשר החיל יוצא הביתה)...
זה כל הקטע בצבא..אין לך הוצאות...אם יש לך..זה בגלל שאתה מתפנק על קולה ומקופלת...ואם הסתדרת בלי זה באזרחי..אז גם תוכל בלי זה בצבא..

בכלל אי פעם חשבתם מזה להחזיק חייל 3 שנים?..מגורים, ביטוח רפואי, 3 ארוחות ביום...תחשבו שאם הייתם ללא הורים...עובדים במשכורת מינימום..לא בטוח שהייתם יכולים להחזיק את עצמכם ככה ואל תשכחו שלא מעט מקומות בצבא עוד ממקצעות אותך לכל מיני דברים...ככה שעוד יהיה לך "פור" מסויים באזרחי ולא תצא בלי כלום מהצבא (שוב, לא בכל המקומות)...
  Reply With Quote
ישן 27-03-08, 16:44   # 5
SIGHT
חבר על

מיני פרופיל

SIGHT לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga צפה בהודעה
" כי תשמע 300 שקל על שתייה ואוכל זה לא מספיק.."
הצבא מספק לך 3 ארוחות ביום+מקום לישון בו...יש צבאות בעולם שמסתפקים אפילו בפחות..
אנחנו לא צבא ארה"ב, זה לא התנדבות פה...300 ש"ח זה מספיק..ואגב, 300 ש"ח זה לג'ובניקים..קרביים מקבלים באזור ה700 ש"ח...וקבע בכלל מקבלים יותר ממינימום...

הצעה טיפשית..שאני מקווה שתיפול בזמן הקרוב..כאילו למדינה שלנו יש מספיק כסף לבזבז..

המשפחה לא צריכה לממן את הילדים בצבא...רק שתדע שהצבא יוצא לקראת משפחות כאלו..ואם יש צורך הוא גם נותן מקום לינה מחוץ לבית (כדי לא להוות נטל כלכלי על הבית..כאשר החיל יוצא הביתה)...
זה כל הקטע בצבא..אין לך הוצאות...אם יש לך..זה בגלל שאתה מתפנק על קולה ומקופלת...ואם הסתדרת בלי זה באזרחי..אז גם תוכל בלי זה בצבא..

בכלל אי פעם חשבתם מזה להחזיק חייל 3 שנים?..מגורים, ביטוח רפואי, 3 ארוחות ביום...תחשבו שאם הייתם ללא הורים...עובדים במשכורת מינימום..לא בטוח שהייתם יכולים להחזיק את עצמכם ככה ואל תשכחו שלא מעט מקומות בצבא עוד ממקצעות אותך לכל מיני דברים...ככה שעוד יהיה לך "פור" מסויים באזרחי ולא תצא בלי כלום מהצבא (שוב, לא בכל המקומות)...
מסכים עם כל מילה.
ולגבי האושר בהצבעה טרומית.
תלמד אזרחות..הצעה טרומית זאת רק ההצבעה הראשונה לגבי החוק יש לחוק עוד זמן רב להתגלגל בוועדות הכנסת.
אני מאמין שזה לא יאושר, יש עניים שזקוקים לכסף בשביל המינימום לחיות אז חייל יכול לתרום למדינה 3 שנים מהחיים כשהצבא במילא מממן לך את הכל.
ישן 27-03-08, 16:00   # 6
Ron | CSite.co.il
חבר על

מיני פרופיל

Ron | CSite.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dvirhazout צפה בהודעה

לפי דעתי חוק מצויין.
  Reply With Quote
ישן 27-03-08, 16:08   # 7
dvirhazout
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל dvirhazout

dvirhazout לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Ron-Pro צפה בהודעה
לפי דעתי חוק מצויין.
הצבא מממן אוכל, מגורים וצרכים בסיסיים לחיילים. תאמין לי שאם יש כאלה מעוטי יכולת אז הצבא ידאג להם.

Ori-G - החוק אושר בקריאה טרומית ברוב של 3 קולות בלבד. יש לו עוד 3 קריאות לעבור עד שיגיע לחוק קבוע.
  Reply With Quote
ישן 27-03-08, 16:11   # 8
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

אני אומר הגיע הזמן,היו צריכים מזמן לעשות את זה.
כי באמת כמה מאות שקלים בחודש שחייל מרוויח זה באמת מביש.
ולכל אלה שאומרים לי יזיק להתנדב וכ'ו,אתם צודקים אבל יש עוד הרבה דרכים להתנדב,והצבא זה התנדבות יותר מדי כי זה ממש 3 שנים לתרום מבלי כמעט זמן אישי...
ברגע שצבא הוא נחשב כ"חובה" מבחינתי זה לא נקרא התנדבות אלא כפיה.
מגיע לכל חייל את המשכורת הזו,ללא כל ספק! אני מקווה שזה יצא לפועל.
  Reply With Quote
ישן 27-03-08, 16:13   # 9
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ozsason צפה בהודעה
אני אומר הגיע הזמן,היו צריכים מזמן לעשות את זה.
כי באמת כמה מאות שקלים בחודש שחייל מרוויח זה באמת מביש.
ולכל אלה שאומרים לי יזיק להתנדב וכ'ו,אתם צודקים אבל יש עוד הרבה דרכים להתנדב,והצבא זה התנדבות יותר מדי כי זה ממש 3 שנים לתרום מבלי כמעט זמן אישי...
ברגע שצבא הוא נחשב כ"חובה" מבחינתי זה לא נקרא התנדבות אלא כפיה.
מגיע לכל חייל את המשכורת הזו,ללא כל ספק! אני מקווה שזה יצא לפועל.
אז אולי גם תשלם על כל ארוחה בצבא ועל המגורים ועל הביטוח הרפואי שהוא נותן לך...(כמובן..עם הנחה מסויימת..כי זה "כפייה"..) ואז תצא עם 300 ש"ח גם ככה...פחות או יותר..
  Reply With Quote
ישן 27-03-08, 16:26   # 10
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga צפה בהודעה
אז אולי גם תשלם על כל ארוחה בצבא ועל המגורים ועל הביטוח הרפואי שהוא נותן לך...(כמובן..עם הנחה מסויימת..כי זה "כפייה"..) ואז תצא עם 300 ש"ח גם ככה...פחות או יותר..
קודם כל נתחיל מזה שצבא זה גם איזה סיכון של חיים סבבה.
נעבור לזה שכאלה שלא רוצים להתגייס וכן מתגייסים סתם באמת מבזבזים את הזמן,כאשר אול באזרחי הם דווקא כן יצליחו לעסוק בדבר בהם הם רוצים.

וזה שהם מספקים לחיילים שצריכים מקום מגורים סבבה והכל אבל חשוב לזכור שמביאים מקום לינה עם אנשים כמובן שאותם אתה לא בוחר...

נעבור לזה שאני עכשיו מדבר על אנשים שכן יש להם הורים וכן יכולים לישון בבית,אז באמת אם יצאו לעבוד יוכל להרוויח,ואני לא אומר שלא להתנדב ולתרום כן זה חשוב וזה יפה,אבל לא ברמה כזו כמו של הצבא,ולא אני לא אומר שהצבא הוא לא טוב ולא חשוב,מאוד חשוב! אבל צבא זה רוב הזמן עבודה ועבודה גם מאוד קשה ופיזית,התייחסות לא משהו בכלל! כדוגמה השידור בכולבוטק לפני איזה חודש וחצי על החיילים חולים מתים מחכים מעל ל 8 שעות אפילו לרופא,וכולם ביחד מחכים (החיידקים חוגגים).
אז זה חשוב ביותר שהחיילים ירוויחו את הכסף כי זה מגיע להם!
וכאלה שיש להם איפה לישון ולרוב יש אז אין להם הוצאות מי יודע מה גדולות גם באזרחי!
אאאאההה... וכן עוד משהו שכדאי מאוד שישפרו אפילו לפני עניין המשכורת הוא היחס כלפי החיילים שתורמים את כל כולם למען המדינה!
וד"א אל תשכחו מאיפה מגיע הכסף,ממשלם המיסים מאותם משפחה של אותם חיילים.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום