הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 25-11-05, 02:54   # 19
Rar.Co.iL
משתמש חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Rar.Co.iL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי מבזקון
מה אני אגיד לך? כל מילה, אמת צרופה.
רק חבל שלא הפנמת את הבקשה שלי: תחסוך לעצמך תגובות בסגנון של: "אתה בחיים לא תמצא מערכת חינמית ברמה של המערכת שלי, וכו'...".

לא רק שניתן למצוא, אלא ניתן למצוא, ובקלות! וכמובן שלא מדובר במערכות "ברמה" של המערכת שלך, מדובר במערכות "ברמה" הרבה יותר גבוהה.
דבר ראשון- אי אפשר למצוא את אותה מערכת, כי את הקוד אני כתבתי..זה עניין עקרוני זה לא משנה כל כך.

תבין, אני אומר (גם בהודעותי הקודמות) שאפשר למצוא מערכות העלאת קבצים בחינם, ומבחינת הסקריפט הביצוע יהיה בדיוק כמו המערכת שאני מציע. רמה הרבה יותר גבוהה מבחינת סקריפט בלבד אפשר למצוא, אך ראיתי את המערכות האלה- הן לא הסגנון הישראלי...אך איש במערכתו יחיה.

נמשיך במה שאני מנסה לטעון, אתה לא תמצא פאנל כמו שאני מציע פה. אני מציע פאנל שחלקים ממנו בלבד אנשים רוכשים ב-200 ש"ח+, מי שרציני יראה דמו. עכשיו הבנת? הכוונה שלי הייתה שסקריפט העלאת קובץ שעושה את אותן פעולות של המערכת אפשר למצוא, פאנל אני מבטיח לך שתחרוש על כל הרשת לא תמצא, אלא אם כן תחבר יותר מ4 מערכות יחד לפאנל אחד.
  Reply With Quote

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום