הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 30-07-11, 10:19   # 1
gillllll
חבר מתקדם

מיני פרופיל

gillllll לא מחובר  

Exclamation הרשמות לאתר באמצעות facebook connect - בעיה רצינית

טוב אז ככה יוצא לי להתנסות בבעיה מאד קשה שאני יושב עליה באמת כבר הרבה זמן וללא שום פתרון.
אז אני חייב את עזרתכם - כל אותם אנשים שיצא להם לממש רישום לאתר דרך הממשק של פייסבוק קונקט.

הבעיה היא כזו: אני מבצע חיבור לפייסבוק בהצלחה, כלומר יש לי קוד עובד של משתמש שלוחץ על כפתור LOGIN מאשר את האפליקציה,והאתר מתחבר לו במצב של משתמש רשום - אך מידי פעם החיבור לא מצליח והדף פשוט ממשיך להתרענן בלי סוף ...

מה מוביל לבעיה? אז זהו שאני לא מצליח לשחזר את מה מוביל למקרה. כי אין כל כך חוקיות.

מה שמוביל אותי לכמה דברים:
1. לדעתי לפעמים פייסבוק שולחים SESSION שקצת נדפק בדרך או משהו בסגנון וזה גורם לפייסבוק להתקע... על שורת הקוד הבאה שרשומה על מנת שכאשר מישהו מתחבר לאתר וזוהתה התחברות הוא באמת יציג את ההתחברות.

קוד:
FB.init({appId: '<?= FACEBOOK_APP_ID ?>', status: true,
               cookie: true, xfbml: true});
                FB.Event.subscribe('auth.login', function(response) {
                window.location.reload();
2. יכול להיות שהדפדפן טוען את הדף כמה פעמים כיון שהוא מנסה לטעון את העוגיה מהזיכרון ואז הוא נתקל בעוגיה לא מעודכנת ולכן הוא אולי לא מצליח להתחבר.
גם כאן ניסיתי להשתמש ב :
window.location.reload(true)
אך עדין זה שוב קרה...

3. ניסיתי לשנות הגדרות בפייסבוק באפליקציה לפי דברים שקראתי בפורומים בחו"ל - אך גם ללא הועיל.

צורת החיבור שאני משתמש בה לשם הרישום היא הגרף הפתוח של פייסבוק
https://graph.facebook.com/me?access_token=

יכול להיות שאולי היא לא שיטה שהכי טוב להשתמש בה? והיא באמת ידועה כגורמת בעיות כאלה?

חשבתי שהבעיה אולי קשורה לעומס אז העברתי את הקוד של ההתחברות לשרת אחר וזה קורה גם בו כאשר אין כלל עומסים.

אני באמת כבר אובד עצות ולא יודע מה הבעיה או איך לפתור אותה. ואני ממש אשמח לשמוע אם יש עוד מישהו שנתקל בבעיה ופתר אותה...

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום