הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 29-06-08, 08:37   # 11
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

אני דווקא מעדיף את הערוץ הראשון מאשר כל שאר הערוצים האחרים.

לפחות מבחינת התכנים - אני לא רואה ערוץ הראשון כי זה משעמם אבל אני גם לא אוהב לראות את שאר הערוצים כמו ערוץ 10 או ערוץ 22 במיוחד בגלל שכשהם עושים "כתבות" ו-"חדשות" הם מחפשים רק רייטינג וכשזה קורה אז נושאי ה"חדשות" וה-"תחקירים" שלהם רחוקים מן המציאות נטולת הרייטינג..

הבעיה היא שאותם ערוצים מעצבים לכם דיעה על הממשלה - אם הם יתנגדו לממשלה כך גם אתם, אם הם לא יתנגדו לממשלה - כך גם אתם... כי כל המידע שלכם על הממשלה בא דרכם.

ואני בטוח שהערוץ הראשון לא מקבל תקציב של 800 מיליון שקל בשנה.

עמרי - נחמד ש-40 שנות ניסיון נחשבים לחוסר כישורים.
  Reply With Quote
ישן 29-06-08, 08:54   # 12
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי satan צפה בהודעה
אני דווקא מעדיף את הערוץ הראשון מאשר כל שאר הערוצים האחרים.

לפחות מבחינת התכנים - אני לא רואה ערוץ הראשון כי זה משעמם אבל אני גם לא אוהב לראות את שאר הערוצים כמו ערוץ 10 או ערוץ 22 במיוחד בגלל שכשהם עושים "כתבות" ו-"חדשות" הם מחפשים רק רייטינג וכשזה קורה אז נושאי ה"חדשות" וה-"תחקירים" שלהם רחוקים מן המציאות נטולת הרייטינג..

הבעיה היא שאותם ערוצים מעצבים לכם דיעה על הממשלה - אם הם יתנגדו לממשלה כך גם אתם, אם הם לא יתנגדו לממשלה - כך גם אתם... כי כל המידע שלכם על הממשלה בא דרכם.

ואני בטוח שהערוץ הראשון לא מקבל תקציב של 800 מיליון שקל בשנה.

עמרי - נחמד ש-40 שנות ניסיון נחשבים לחוסר כישורים.
ראשות השידור ממומנת בתקציבים שאתם לא יכולים לדמיין. לא מדובר באגרה וזהו, מוקצבים לכך גם כספי מדינה.
אני לא אומר שצריך למחוק את ראשות השידור, רק להפסיק את השחיתות. אותם קשישים עם "40 שנות ניסיון" לא עבדו בראשות השידור מההתחלה. רובם אפילו לא מתחום המדיה למניה. מדובר באנשים שעבדו בתפקיד פעיל, וזו מנוחה בתשלום בשבילם. הם לא מעורבים בשום צורה ודרך. תאמין לי שלא היתה מעורבות גדולה בהחלטה של "האם לשדר מוש השור". הם מקבלים משרד ומשכורת, זהו.
אם אתה נהנה מהשידורים, אני שמח בשבילך. אני בטוח שיש רבים כמוך, אבל למה לשרוף כל כך הרבה כסף על משהו שאפשר לממן בפחות מ-10%? חסר למי להפנות את הכסף? לא מקצצים במערכת החינוכית? לא צריכים עוד מימיות בצה"ל? לא צריכים עוד מענקי שיקום בנגב?
  Reply With Quote
ישן 29-06-08, 09:44   # 13
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

אם אני לא טועה ואני כמעט בטוח שאני לא טועה,הכסף הזה לא הולך רק לערוץ הראשון אלא לכל רשות השידור.
לפחות בטלוויזיה אני כמעט בטוח בזה.
ובאמת שעצומה כזו לא תעזור,הציבור מודע לזה ואם עד עכשיו לא נעשה כלום לא נראה לי שעכשיו יעשה משהו ועוד במיוחד מעצומה אינטרנטית.
  Reply With Quote
ישן 29-06-08, 10:03   # 14
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ozsason צפה בהודעה
אם אני לא טועה ואני כמעט בטוח שאני לא טועה,הכסף הזה לא הולך רק לערוץ הראשון אלא לכל רשות השידור.
לפחות בטלוויזיה אני כמעט בטוח בזה.
ובאמת שעצומה כזו לא תעזור,הציבור מודע לזה ואם עד עכשיו לא נעשה כלום לא נראה לי שעכשיו יעשה משהו ועוד במיוחד מעצומה אינטרנטית.
יאפ. רדיו וטלויזיה. הציוד של קול ישראל עוד מימים עברו, לא מדובר בהוצאות חדשות.
  Reply With Quote
ישן 29-06-08, 10:20   # 15
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
ראשות השידור ממומנת בתקציבים שאתם לא יכולים לדמיין. לא מדובר באגרה וזהו, מוקצבים לכך גם כספי מדינה.
אני לא אומר שצריך למחוק את ראשות השידור, רק להפסיק את השחיתות. אותם קשישים עם "40 שנות ניסיון" לא עבדו בראשות השידור מההתחלה. רובם אפילו לא מתחום המדיה למניה. מדובר באנשים שעבדו בתפקיד פעיל, וזו מנוחה בתשלום בשבילם. הם לא מעורבים בשום צורה ודרך. תאמין לי שלא היתה מעורבות גדולה בהחלטה של "האם לשדר מוש השור". הם מקבלים משרד ומשכורת, זהו.
אם אתה נהנה מהשידורים, אני שמח בשבילך. אני בטוח שיש רבים כמוך, אבל למה לשרוף כל כך הרבה כסף על משהו שאפשר לממן בפחות מ-10%? חסר למי להפנות את הכסף? לא מקצצים במערכת החינוכית? לא צריכים עוד מימיות בצה"ל? לא צריכים עוד מענקי שיקום בנגב?
אני לא נהנה מהתוכניות של הערוץ הראשון כי הם לא מעניינים אותי בתכנים שלהם ולא באיכות השידור. מה שכן אני גם לא מתנגד אליך ואם אבל רק אם מה שאתה אומר אכן נכון במאה אחוזים אז כמובן שצריך לפעול בנושא.
אבל אני בטוח יותר בזה שמה שאתה אומר לא מבוסס על כלום וגם אם זה מבוסס על משהו אז זה הערכות, השערות או שראית איזשהו "תחקיר" בערוץ 10 או ערוץ 22 וכו'.

אל תגיד לי כמה מושחט הערוץ, אל תגיד לי כמה כסף רב הם מרוויחים או מה היה אפשר לעשות עם הכסף - תוכיח...
  Reply With Quote
ישן 29-06-08, 10:51   # 16
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי satan צפה בהודעה
אני לא נהנה מהתוכניות של הערוץ הראשון כי הם לא מעניינים אותי בתכנים שלהם ולא באיכות השידור. מה שכן אני גם לא מתנגד אליך ואם אבל רק אם מה שאתה אומר אכן נכון במאה אחוזים אז כמובן שצריך לפעול בנושא.
אבל אני בטוח יותר בזה שמה שאתה אומר לא מבוסס על כלום וגם אם זה מבוסס על משהו אז זה הערכות, השערות או שראית איזשהו "תחקיר" בערוץ 10 או ערוץ 22 וכו'.

אל תגיד לי כמה מושחט הערוץ, אל תגיד לי כמה כסף רב הם מרוויחים או מה היה אפשר לעשות עם הכסף - תוכיח...
אני אומר מה שאני יודע ממקור ראשון.
אתה נער חכם. יש לך Google. תריץ חיפוש על מי ההנהלה ותבדוק מה הם עשו לפני.
העובדה היא שיש להם X ש"ח ובפועל ע"מ להריץ את הרשות כפי שהיא צריך Y ש"ח, ו-Y קטן יותר מ-X. לאן הולך ההפרש? למחזוריות של השנה הבאה? לא, אלא לכיסים של כל העובדים הלא נחוצים והמשכורות המנופחות של ההנהלה (שרבים מהם קרובי משפחה). בעסק פרטי זה בחיים לא היה קורה. רק כשמדובר על חשבון המדינה.
  Reply With Quote
ישן 29-06-08, 11:53   # 17
dvirhazout
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל dvirhazout

dvirhazout לא מחובר  

במדינה נורמאלית הערוץ הממשלתי [חייב להיות כזה] הוא המוביל והמהדורת חדשות שלו היא המובילה ולא ערוצים מסחריים צריכים להביא לנו חדשות במינון שכמו עכשיו.
מה לעשות שכנראה מי שמנהל שם את העניינים לא עושה את זה כראוי ולא מלק ת'כסף כמו שצריך. פעם ב אני רואה ערוץ 1 ויש המון תקלות טכניות. פשוט לא מקצועי. הם פשוט יודעים שלא משנה להם הרייטינג ממש כי זה לא מסחרי והם לא חיים מהכסף של הפרסומות אז הם מרשים לעצמם לעשות כאלה תקלות.

אין ממש מה לעשות אבל בכל מקרה חתמתי.
  Reply With Quote
ישן 29-06-08, 12:00   # 18
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי dvirhazout צפה בהודעה
במדינה נורמאלית הערוץ הממשלתי [חייב להיות כזה] הוא המוביל והמהדורת חדשות שלו היא המובילה ולא ערוצים מסחריים צריכים להביא לנו חדשות במינון שכמו עכשיו.
מה לעשות שכנראה מי שמנהל שם את העניינים לא עושה את זה כראוי ולא מלק ת'כסף כמו שצריך. פעם ב אני רואה ערוץ 1 ויש המון תקלות טכניות. פשוט לא מקצועי. הם פשוט יודעים שלא משנה להם הרייטינג ממש כי זה לא מסחרי והם לא חיים מהכסף של הפרסומות אז הם מרשים לעצמם לעשות כאלה תקלות.

אין ממש מה לעשות אבל בכל מקרה חתמתי.
מבחינת חדשות אין על קול ישראל. מה גם שערוץ הכנסת מועיל לפעמים (לעיתים נדירות, אבל קורה).
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום