הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-01-12, 17:18   # 11
someone100
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי nefrian צפה בהודעה
ובשביל מה אתה רושם כל כך הרבה תגובות שלא קשורות בכלל לדיון שלי,אני מעוניין לקבל רק הצעות מחיר בדיון ! ! !
נראה לך שמישהו רציני יתן לך הצעת מחיר רצינית ?
בשביל הצעה רצינית אתה חיייב לגבש אפיון מדויק , להחליט מי מעצב GUI , להחליט על הפונקציות והדברים הנדרשים בדיוק ולא בערך כל כל דבר נוסף יעלה לך תוספת מחיר עוד ....
אם אתה לא עושה זאת: אתה מצפה שאיזה ילד יקפוץ ויגיד שהוא עושה לך את זה 2000 ש"ח או ב 20 אלף ש"ח בגלל אפיון של שתי שורות באתר .
תתחיל לעבוד ברציניות ותקבל תשובות רציניות מאנשי מקצוע. תגיש בקשות אני רוצה אתר כמו ... אז תקבל מחיר שמבוסס על איזה סריפקט ואז תיהיה עוד אתר שמבוסס על אותו סקריפט רק בצבע שונה ואם ככה יהיה המצב אז ה 2000 ש"ח שתשקיע בהודו ( או 5000 ש"ח בארץ )בהודו ילכו לטמיון ופח האשפה של האינטרנט .
ישן 19-01-12, 21:59   # 12
nefrian
חבר מתקדם

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
נראה לך שמישהו רציני יתן לך הצעת מחיר רצינית ?
בשביל הצעה רצינית אתה חיייב לגבש אפיון מדויק , להחליט מי מעצב GUI , להחליט על הפונקציות והדברים הנדרשים בדיוק ולא בערך כל כל דבר נוסף יעלה לך תוספת מחיר עוד ....
אם אתה לא עושה זאת: אתה מצפה שאיזה ילד יקפוץ ויגיד שהוא עושה לך את זה 2000 ש"ח או ב 20 אלף ש"ח בגלל אפיון של שתי שורות באתר .
תתחיל לעבוד ברציניות ותקבל תשובות רציניות מאנשי מקצוע. תגיש בקשות אני רוצה אתר כמו ... אז תקבל מחיר שמבוסס על איזה סריפקט ואז תיהיה עוד אתר שמבוסס על אותו סקריפט רק בצבע שונה ואם ככה יהיה המצב אז ה 2000 ש"ח שתשקיע בהודו ( או 5000 ש"ח בארץ )בהודו ילכו לטמיון ופח האשפה של האינטרנט .
איזה מצחיק אתה,אנשים ששלחו לי הצעת מחיר קיבלו גם את האפיון של האתר (לא כולם) כנראה שאתה ממש עצבני בגלל שחשבתי שהתוכנה שלך לא רצינית אה (זו בסה"כ הדעה שלי על התוכנה לא אישי אלייך) ותפסיק לעשות ספאם חמוד ! ! ! אתה לא קשור לדיון ילד (רק הצעות מחיר בפעם המיליון)
  Reply With Quote
ישן 20-01-12, 00:21   # 13
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
איזה מצחיק אתה,אנשים ששלחו לי הצעת מחיר קיבלו גם את האפיון של האתר (לא כולם) כנראה שאתה ממש עצבני בגלל שחשבתי שהתוכנה שלך לא רצינית אה (זו בסה"כ הדעה שלי על התוכנה לא אישי אלייך) ותפסיק לעשות ספאם חמוד ! ! ! אתה לא קשור לדיון ילד (רק הצעות מחיר בפעם המיליון)

אני סה"כ טוען שכאשר אתה בא לבנות פרויקט מסובך על בסיס הצעות בפורום המתבססות על שורה וחצי של תאור אתה אכן תקבל הצעות מחיר זולות שלא משקפות בניית משהו איכותי שישרת אותך עיסקית.
האם אתה מסכים איתי על כך?
ישן 20-01-12, 01:27   # 14
nefrian
חבר מתקדם

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
אני סה"כ טוען שכאשר אתה בא לבנות פרויקט מסובך על בסיס הצעות בפורום המתבססות על שורה וחצי של תאור אתה אכן תקבל הצעות מחיר זולות שלא משקפות בניית משהו איכותי שישרת אותך עיסקית.
האם אתה מסכים איתי על כך?
אתה סה"כ טוען יותר מדי,זו עוד הודעת ספאם שלך בדיון שלי,עוד הודעה שלך ואני מדווח למנהל

זה לא דיון של ביקורת אני מעוניין לפתוח אתר ולקבל הצעות מחיר (בקיצור תפסיק להספים כבררר,יש בדיון הזה 6 הודעות ספאם שלך שלא קשורות לדיון)
  Reply With Quote
ישן 20-01-12, 04:19   # 15
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

השם ישמור, זה כל כך פשוט: כאן לא פורום OFF TOPIC

מספיק להוריד את הערך של הפורום. אתם גולשים כאן היום, אבל עם המשך התופעה הפורום ידעך עד שלא יישאר ממנו כלום. לא הייתם רוצים שזה יקרה, נכון? (מקווה, לפחות)

לא מעניין אף אחד בפורום הנוכחי מה הדעות של כל אחד ואחד מכם. אנא - הפסיקו. מבקשים מכם יפה.
אל תטענו, אל תחשבו ואל תצאו מנקודת הנחה. לא בפורום מסחר.
בכל פעם שיש לכם הודעה שלא עונה על אחת ו\או יותר מן הדרישות של פותח האשכול, או שסתם לא הבנתם משהו - שלחו לו לפרטי יצירת הקשר שצירף. הפעולה הזו אף תגביר את הרצינות שלכם בעיני פותח האשכול.
מעבר לתופעת הספאם, הגישה של אנשים שיראו את התגובות הללו משתנה - בין אם הם מעוניינים למכור, ובין אם לקנות. והאפקט של כך, הוא שאף אחד לא יקח את הפורום הזה ברצינות.

אני מרגיש שאני סובב סביב ילדים בני 12 שמתקשים להבין הוראות פשוטות, וזה מוריד לי את החשק להיות כאן שוב ושוב.

אני לא יודע למה המנהלים לא עונים לדיווח, אני מקווה שיעשו משהו בנידון.

Dribbble | ThemeForest

Last edited by trupix; 20-01-12 at 04:38..
  Reply With Quote
ישן 20-01-12, 12:04   # 16
nefrian
חבר מתקדם

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי trupix צפה בהודעה
השם ישמור, זה כל כך פשוט: כאן לא פורום OFF TOPIC

מספיק להוריד את הערך של הפורום. אתם גולשים כאן היום, אבל עם המשך התופעה הפורום ידעך עד שלא יישאר ממנו כלום. לא הייתם רוצים שזה יקרה, נכון? (מקווה, לפחות)

לא מעניין אף אחד בפורום הנוכחי מה הדעות של כל אחד ואחד מכם. אנא - הפסיקו. מבקשים מכם יפה.
אל תטענו, אל תחשבו ואל תצאו מנקודת הנחה. לא בפורום מסחר.
בכל פעם שיש לכם הודעה שלא עונה על אחת ו\או יותר מן הדרישות של פותח האשכול, או שסתם לא הבנתם משהו - שלחו לו לפרטי יצירת הקשר שצירף. הפעולה הזו אף תגביר את הרצינות שלכם בעיני פותח האשכול.
מעבר לתופעת הספאם, הגישה של אנשים שיראו את התגובות הללו משתנה - בין אם הם מעוניינים למכור, ובין אם לקנות. והאפקט של כך, הוא שאף אחד לא יקח את הפורום הזה ברצינות.

אני מרגיש שאני סובב סביב ילדים בני 12 שמתקשים להבין הוראות פשוטות, וזה מוריד לי את החשק להיות כאן שוב ושוב.

אני לא יודע למה המנהלים לא עונים לדיווח, אני מקווה שיעשו משהו בנידון.
תודה,סוף סוף בן אדם שמבין מה אני רוצה (תציעו הצעת מחיר רק בפרטי)
  Reply With Quote
ישן 20-01-12, 15:31   # 17
nefrian
חבר מתקדם

מיני פרופיל

nefrian לא מחובר  

ציטוט:
תודה,סוף סוף בן אדם שמבין מה אני רוצה (תציעו הצעת מחיר רק בפרטי)
אפשר לנעול,אני מתחיל בפרויקט.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום