הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > עיצוב וגראפיקה

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 09-09-12, 01:49   # 11
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

הי,
  • אתה לא יכול לתת תמונה מוקטנת בגודל מיקרוסקופי ולצפות לקבל תגובות. ואם תקבל, אל תצפה שהתגובות יעזרו לך בצורה כלשהי שתוכל לשפר כאן משהו נקודתי.
  • על פניו, נדמה שהטיפוגרפיה לא טובה ולא עקבית. תגדיל רווחים בשורות של הפיסקאות, ותקפיד על יחס שווה גם בשאר חלקי העיצוב.
  • גם שזה דמו, הייתי משנה את התוכן למשהו יותר הגיוני, מהסיבה הפשוטה שאם הייתי במקרה מחפש עיצוב לחברה שלי אולי הייתי מתחבר לזה ורואה בהחלט את העיצוב תואם לציפיות שלי.
    כמה שזה נשמע הזוי, זה עשוי להעיד עליך ולגרום לאנשים לחשוב שאתה לא באמת משקיע את כולך וסתם מזלזל ולא כל כך מקצועי.
  • בתור דף בית של חברת אירוח אתרים, או לא משנה מה, לא חושב שהיה תורם לי לקבל 20 חברות לקוחות - לא אסטטי, ולא ענייני. תוכל לצמצם, או להשמיט לחלוטין ולהכניס מידע שתורם קצת יותר.
  • נדמה כי הפוטר הוא ווידג'ט או כל דבר אחר שסוטה מהמטרה.. מעבר לכך, זה לא פרקטי ולא הגיוני שמתחת לפוטר יהיה עוד לינקים.
  • החלק הכי חשוב באתרי אירוח אתרים הוא מן הסתם חבילות השירות המוצעות. תן להם את הבמה הראויה.

יש שלל נקודות לא כל כך טובות, תיישם לפחות חלק מן דברים ונשמח לתת לך ביקורת בונה יותר לגירסא חדשה וברזולוצייה מקורית.

דבר נוסף, תן מעט הכרה לבמה שאתה מקבל בהוסטס, ואת השורה הקטנה הזאת שמדברת על מסחר תגזור ותדביק בפורום המתאים.

Dribbble | ThemeForest

Last edited by trupix; 09-09-12 at 02:19..
  Reply With Quote
ישן 11-09-12, 23:23   # 12
iVision
חבר בקהילה

מיני פרופיל

iVision לא מחובר  

אתר ממש נחמד הייתי בונה מחדש את התפריט שפחות אהבתי
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום