הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-10-12, 15:44   # 1
M.a.T.a.N
חבר על

מיני פרופיל

M.a.T.a.N לא מחובר  

קידום ופרסום אתר ולהביא תנועה בלי כסף, אפשרי?

ממש חשוב לי לשאול את זה, יש לי אתר שפתחתי לא מזמן והדבר שאני הכי רוצה (אני מאמין שכל בעל אתר הכי רוצה) זה לראות תנועה של גולשים באתר.
האתר עוסק בעיקר בעדכון שחרורי מוסיקה (סינגלים) חדשים, יש עוד אזור של קליפים מתורגמים מיוטיוב עם רשימות השמעה וכו'..
אני מאמין שיש לאתר פוטנציאל, התוכן מתעדכן כל יום-יומיים.
מה שאני בא לשאול זה איך אפשר לקדם את האתר, הבנתי שקידום זה עסק רציני מבחינת הכסף ואין לי אותו...
אני ממש מחפש דרכים לפרסם, שאנשים ירשמו וישארו מעודכנים (זה לא אתר שנכנסים אליו פעם, העניין בו הוא להכנס כל יום לראות שחרורים חדשים).

התנועה בעיקר מגיע דרך:
- קבוצת פייסבוק, 150 לייקים (לא ספאם) שאני מפרסם בה עם כל עדכון קישור בכל פעם שיש פרסום של שחרורים חדשים באתר.
- האתר נמצא מקום 2 (תוך זמן קצר מאוד) בביטוי "מוזיקה שחורה להורדה".
- כל משתמש שנרשם מקבל עדכון למייל עם כל פרסום שחרורים חדשים (לא כ"כ רלוונטי לעכשיו כי בקושי יש רשומים).

מס' אורחים ייחודים שנכנסים הוא כ15 ייחודי ליום שזה פשוט עלוב!
רציתי לדעת אם יש לכם רעיונות או שאתם מכירים דרך להביא יותר מכל תנועה [קבועה?] לאתר.
ישן 23-10-12, 22:22   # 2
Acid-Burn
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Acid-Burn לא מחובר  

כן,
תעשה חיפוש פשוט בסיגנון "פורומים מוזיקה שחורה" , מוזיקה שחורה פורום אקיצר הבנת את הרעיון
תפתח משתמש ששם המשתמש יהיה הדומיין שלך או משהו ותתחיל להגיב שם.

תוסיף בחתימה לינק לאתר שלך.
בנוסף יש לך את טוויטר ששוה להשקיע שם.
ישן 24-10-12, 00:08   # 3
מנשה אברמוב
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות AIM אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות MSN אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות Yahoo אל מנשה אברמוב Send a message via Skype™ to מנשה אברמוב

מנשה אברמוב לא מחובר  

קידום אתר ללא משאבים

בהנחה שאתה מעוניין לקדם את האתר ללא הוצאת כספים אכן כמו שהומלץ לך ע"י קודמי לבנות תנועה ממערכות חברתיות בעיקר מערכות בנישת המוזיקה שיזרימו לך תנועה ממוקדת ורלוונטית.

מעבר לכך חשוב לבצע סיעור מוחות ולדאוג לשיווק על בסיס קונספט\רעיון ויראלי שימשוך לך מבקרים ותנועה ולשלבו באתר.
קונספט שיספק תנועה, קישורים ומבקרים(בינם גם ביקורים ממנועי החיפוש)
בהנחה שהאתר מספק תכנים לגולשים בתחום המוזיקה חשוב איך תוכל לעזור להם לספק לך תכנים נוספים, לערב אותם בתוכן האתר ולעזור לגולשים לשתף את התכנים באתרך.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום