הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-10-05, 21:14   # 11
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

חבר'ה אני מבין שלהרבה פה לאודינג חשוב ושירות נוח להעלות וקיבלתי כמה הצעות
על מנת שישאר ברשת בכל מקרה כמו שאמרתי בזכות ליאור אין לי כבר כוח להשקיע באתר כי כמה שאני משקיע ואני משקיע ביום בהיר אחד השרת נופל ומאבד כמות מסויימת של כניסות במידה והשירות ישאר הוא לא יהיה תחת ניהולי

טל.

ישן 26-10-05, 21:21   # 12
somebody
A Al Alm Almo Almog!
תודה על תרומתך!

somebody's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל somebody

somebody לא מחובר  

חבל מאוד.

ישן 26-10-05, 21:26   # 13
g.yossie1
חבר בקהילה

מיני פרופיל

g.yossie1 לא מחובר  

הי'ה לי מקרה דומה... וזה פשוט מאכזב לא מקווה את זה לאף אחד...

אבל בכל מקרה לדעתי אל תסגור, להפך תגדיל אותו ותראה לו שגם בלי השרתים שלו אתה יכול.

למרות שאני לא יודע מה הסיפור של ליאור ולא הי'יתי רוצה להיות מעורב לטובת אף אחד.

ישן 26-10-05, 21:46   # 14
Extreme-Serv
חסום

מיני פרופיל

Extreme-Serv לא מחובר  

לכבוד טל , Loading.co.il .

אתה יודע מה אני מוצא בך ? אדם צבוע שאין לו דעה אמיתית ומחליף עורו כמו נמר שמחליף חברבורותיו .

מצד אחד אתה בא אליי ואומר לי במסנג'ר ובאיי סי קיו , אתה אדם טוב עושה מאמצים וכו' , אתה מעיר הערות נכונות ואומר כי לא תפרסם ביקורת רעה .

אוקיי , אז עשיתי הכול בשביל הלקוחות ,
לקחתי , פירמטתי את השרת (למרות שזה ארך יותר מדי זמן) , פיציתי אותך כלקוח והבטחתי לכל הלקוחות כי השרת מעכשיו יעבוד באפטיים של 99 אחוז ללא בעיות .

למשך כל תקופת שהייתך בחברה , אף פעם לא מצאת משהו טוב להגיד על השרת או על השירות ותמיד באת אליי בתלונות , גם כשניסיתי לעזור הכי טוב שאני יכול .

תיחזוק ? אני לא מבין בזה , מה לעשות , אני לא מומחה .
את העבודה אני משאיר למומחים והם קובעים כמה זמן לוקח לטפל בה ומהי הבעיה בפירוט .
אך כנראה שלך זה אף פעם לא מספיק .

שוב הסבר שלי , שום מענה שלי , שום תשובה שלי לא עניינית בשבילך .
כשהיו בעיות בשרת , תמיד לקחתי זאת על אחריותי ולא האשמתי אף אחד בנפילות שלי .
אם היה צריך להאשים ואם באמת הייתי חסר אונים מלעשות משהו , הייתי מסביר זאת ללקוח .

תמיד אבל תמיד לקחתי אחריות למעשיי בכל הנוגע אלייך וללקוחות האחרים וכשהיו נפילות דאגתי לשים לזה סוף , לפרמט ולדאוג ליציבות .
מתחזק יש לי וזה לא רק אבי , מה לעשות שלא כל אחד יכול לפתור כל פיפס קטן ב 5 דקות מרגע הדיווח .

הביקורת הזו נכתבה מעצבים כיון שלא חזרתי אלייך בזמן היום .
לא חזרתי בזמן ? אני בן אדם . מותר לי לתקן את מכשיר הטלפון שלי כדי שאוכל לשרת אותך לאחר מכן .

הביקורת "הרעה" הזו לא אובייקטיבית מבחינתי כיון שאני יודע שנתתי לך את כל כולי גם בשירות וגם באמינות , אם הייתי רוצה לרמות אותך או לדאוג שהאתר שלך לא יהיה פעיל הייתי בורח ונעלם לך ולא הייתי עונה בכלל , תסכים איתי על זה .

בכל מקרה אתה מציג אותי ותמיד הצגת אותי באור שלילי , אתה מצפה ממני שאעשה בשבילך הכול ב 5-10 דקות על כל בעיה .
זה לא פועל ככה .

הא ועוד דבר ,
אל תאשים אותי בסגירת האתר שלך , אני לא אשם לגבי ההחלטות שלך שאתה עשית בעצמך .
האתר שלך למעלה , המסדים למעלה (כמו באותו לילה של הפירמוט שבדקתי למענך 10 פעמים שהמסדים גובו כמו שצריך ושלא יהיו פשלות , גם את זה אתה לא מזכיר .)

אין לך שום סיבה להאשים אותי בסגירת האתר שלך או איבוד מוטיבציה שלך , זה עניין שלך בלבד !

שיהיה לך המשך שבוע נעים ,
ליאור .

ישן 26-10-05, 21:55   # 15
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Extreme-Serv
לכבוד טל , Loading.co.il .

אתה יודע מה אני מוצא בך ? אדם צבוע שאין לו דעה אמיתית ומחליף עורו כמו נמר שמחליף חברבורותיו .

מצד אחד אתה בא אליי ואומר לי במסנג'ר ובאיי סי קיו , אתה אדם טוב עושה מאמצים וכו' , אתה מעיר הערות נכונות ואומר כי לא תפרסם ביקורת רעה .

אוקיי , אז עשיתי הכול בשביל הלקוחות ,
לקחתי , פירמטתי את השרת (למרות שזה ארך יותר מדי זמן) , פיציתי אותך כלקוח והבטחתי לכל הלקוחות כי השרת מעכשיו יעבוד באפטיים של 99 אחוז ללא בעיות .

למשך כל תקופת שהייתך בחברה , אף פעם לא מצאת משהו טוב להגיד על השרת או על השירות ותמיד באת אליי בתלונות , גם כשניסיתי לעזור הכי טוב שאני יכול .

תיחזוק ? אני לא מבין בזה , מה לעשות , אני לא מומחה .
את העבודה אני משאיר למומחים והם קובעים כמה זמן לוקח לטפל בה ומהי הבעיה בפירוט .
אך כנראה שלך זה אף פעם לא מספיק .

שוב הסבר שלי , שום מענה שלי , שום תשובה שלי לא עניינית בשבילך .
כשהיו בעיות בשרת , תמיד לקחתי זאת על אחריותי ולא האשמתי אף אחד בנפילות שלי .
אם היה צריך להאשים ואם באמת הייתי חסר אונים מלעשות משהו , הייתי מסביר זאת ללקוח .

תמיד אבל תמיד לקחתי אחריות למעשיי בכל הנוגע אלייך וללקוחות האחרים וכשהיו נפילות דאגתי לשים לזה סוף , לפרמט ולדאוג ליציבות .
מתחזק יש לי וזה לא רק אבי , מה לעשות שלא כל אחד יכול לפתור כל פיפס קטן ב 5 דקות מרגע הדיווח .

הביקורת הזו נכתבה מעצבים כיון שלא חזרתי אלייך בזמן היום .
לא חזרתי בזמן ? אני בן אדם . מותר לי לתקן את מכשיר הטלפון שלי כדי שאוכל לשרת אותך לאחר מכן .

הביקורת "הרעה" הזו לא אובייקטיבית מבחינתי כיון שאני יודע שנתתי לך את כל כולי גם בשירות וגם באמינות , אם הייתי רוצה לרמות אותך או לדאוג שהאתר שלך לא יהיה פעיל הייתי בורח ונעלם לך ולא הייתי עונה בכלל , תסכים איתי על זה .

בכל מקרה אתה מציג אותי ותמיד הצגת אותי באור שלילי , אתה מצפה ממני שאעשה בשבילך הכול ב 5-10 דקות על כל בעיה .
זה לא פועל ככה .

הא ועוד דבר ,
אל תאשים אותי בסגירת האתר שלך , אני לא אשם לגבי ההחלטות שלך שאתה עשית בעצמך .
האתר שלך למעלה , המסדים למעלה (כמו באותו לילה של הפירמוט שבדקתי למענך 10 פעמים שהמסדים גובו כמו שצריך ושלא יהיו פשלות , גם את זה אתה לא מזכיר .)

אין לך שום סיבה להאשים אותי בסגירת האתר שלך או איבוד מוטיבציה שלך , זה עניין שלך בלבד !

שיהיה לך המשך שבוע נעים ,
ליאור .
יאללה אני קורא את התגובה שלך ולא מאמין אני פשוט בהלם
אני כותב מעצבים? ממש לא אני כותב כי הובטח שיהיה אפ טיים וזמינות ולאחר הפירמוט יש עוד יותר בעיות המייל לא עובד והקבצים שבשרת לא עולים למרות שביקשתי ממך לבדוק מאתמול ולא החזרת לי תשובה וזה שלא ענית לי אני ממש לא עצבני אני יודע שאתה פושט מתחמק וזהו ואל תשקר לפחות כל פעם אבל כל פעם שהאתר שלי לא עבד והתקשרתי לא ענית לי אז אל תבלבל במוח אני אמרתי לך שאני לא יגיב עלייך דברים רעים אבל היום כל היום חשבתי על זה ואמרתי שכמה שאתה בחור טוב ומנסה לעזור החברה שלך לא טובה והשירות מבחינתי לא טוב ולכן הביקורת אני ממש לא עצבני והנה חברים יקרים אתה רואים דוגמא חייה לתשובות בלי קשר ותשובות מתחמקות ושוב אתם רואים כמה הוא חיי בבועה משלו "אתה כותב את הביקורת מעצבים" אי אי אי אני כבר לא כועס עלייך אני מרחם עלייך שאלוהים רק יתן לך ברכהו יעזור לך כמה שאתה עיוור למציאות

והאתר שלי נסגר בגללך כן כן ליאור בגללך חוסר המוטיבציה נגרמה בגללך בגלל הנפילות הבלתי פוסקות בגלל כל התקלות שיש בשרת ובמייל אך ורק בגלל זה

ישן 26-10-05, 22:22   # 16
Shahar
חבר מתקדם

Shahar's Avatar

מיני פרופיל

Shahar לא מחובר  

טל, הוכחת את טיפשותך ואת הסיבה האמיתי שבאת להגיב כאן .

"שמעון גרשון..אמן תבלע את הלשון"

ישן 26-10-05, 22:26   # 17
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shahar
טל, הוכחת את טיפשותך ואת הסיבה האמיתי שבאת להגיב כאן .
מה הקשר לא הבנתי?
ואם אתה מתכוון בכך שבאתי לפה בגלל שאני עצבני אז לא אני עד אתמול שלשום התכוונתי לפתוח ביקורת אבל בונה כי חשבתי שבאמת ליאור יתקן את המצב אבל כשראיתי שלא עוזר ועדיין מתיחסים אלייך כמו אל זבל החלטתי לתת ביקורת גרועה ושתמנע מאנשים לעשות תטעות שלי בעתיד ולא מתוך רוע אלא מתוך כוונה להרחיק ולא בשביל סתם להשמיץ כי אלו דברים שאסור שיקרו ואם הם קורים חייבים להזהיר אנשים ואם אתה עדיין חושב שהוכחתי את טיפשותי אני מציע לך לחשוב שנית

ישן 26-10-05, 22:29   # 18
Omri Shalev
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Omri Shalev שלח הודעה באמצעות MSN אל Omri Shalev

Omri Shalev לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NoarLove.Com
חבל מאוד במיוחד על החלק האחרון,יש מלא חברות טובות אבל איך שאתה רוצה.
אם אתה מוכר את האתר שלח לי הודעה.
צודק במאה אחוז...
אבל אל תמכור לי את האתר

ישן 26-10-05, 23:19   # 19
כפיר
חבר בקהילה

מיני פרופיל

כפיר לא מחובר  

טל אם אפשר תצור איתי קשר בבקשה!

ישן 26-10-05, 23:25   # 20
Dvirs.Net
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Dvirs.Net לא מחובר  

באמת חבל שזה המצב.
כבר לא כזה בטוחים לעלות יותר קבצים לאכסון חינמי בארץ...הוא נסגר מהר מדי..

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום