הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-09-11, 18:48   # 11
En-Solutions
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

City-Games - יש המון חיקויים היום של ארמני. בתור אחד שיש לו חנות שעונים אני יכול להגיד לך שזה מאוד תלוי מה המקור שממנו הגיע השעון שלך. אתה יכול לקחת לשען ולבדוק אותו ויהיה מאוד קשה כי החיקויים הקיימים היום של ארמני הם באיכות מאוד גבוהה.
גם החיקויים מגיעים עם קופסא פנימית + קופסא חיצונית + ספרות ותעודה ככה שזה לא מה שיתן לך את האינדיקציה עם השעון מקורי או לא.
הדרך היחידה לבדוק היא לקחת לשען לבדיקה. דבר נוסף שאולי כן יכול לעזור לך זה לדעת מאיפה קנית את השעון ומה העלות ששילמת עליו. מחירון של השעון הוא 295$ בארה"ב
אם הוא הגיע מהונג קונג \ סין והעלות הייתה סביב ה120$ ומטה יש סיכוי טוב שהוא לא מקורי. לא בהכרח שאם הוא הגיע מסין \ הונג קונג הוא מזוייף כי גם בסין וגם בהונג קונג יש חנויות שמוכרים מקוריים לכן הדרך הטובה ביותר היא לבדוק אותו במקום מסודר.
דרך נוספת שתתן לך אינדיקציה - מבדיקות של שעונים שאני בדקתי בעבר ראיתי שכל מי שקנה חיקויים של ארמני ברמות מאוד גבוהות הקופסאות עדיין נשארו באיכות לא מושלמת, יש הרבה פגמים בקופסאות...

מתנצל שנתתי לך אינדיקציות רק לשלול מקוריות אבל אם לא שללת מקורי אז יש סיכוי טוב שהוא כן

בהצלחה במכירה.
  Reply With Quote
ישן 18-09-11, 18:52   # 12
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

MCM תרשה לי לתקן אותך בכמה דברים...
ARMANI זה שם גדול ומותג ענק אבל בשעונים הם לא נחשבים למותג גדול. תעודת אחריות מקורית גם ניתנת לזיוף ולכן גם במזוייפים אתה תמצא את הקופסא, הספרות והתעודת "מקוריות". כמובן שאת התעודה הזו אף אחד לא יכיר שתלך לתקן את השעון שלך כי הוא מזוייף.

עם זאת ובגלל זה הגבתי אני רוצה להבהיר משהו חשוב בנוגע לשעונים:
אחריות לא מכסה שברים או נזקים בשעון אלה אם זה הגיע ככה מהחברה בזמן הרכישה, האחריות בגדול מכסה את המנגנון שזהו הרכיב היקר ביותר בשעון בד"כ.
אף אחד לא יחליף לך שעון מקולקל או עם בעיה, לתקן תמיד אפשר וזה לרוב יעלה כסף.
אחריות לשעונים מכסה רק את המנגנון או בעיות ייצור שנרכשו כך עם השעון.

בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 18-09-11, 19:00   # 13
mcm1200
חבר בקהילה

מיני פרופיל

mcm1200 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי En-Solutions צפה בהודעה
MCM תרשה לי לתקן אותך בכמה דברים...
ARMANI זה שם גדול ומותג ענק אבל בשעונים הם לא נחשבים למותג גדול. תעודת אחריות מקורית גם ניתנת לזיוף ולכן גם במזוייפים אתה תמצא את הקופסא, הספרות והתעודת "מקוריות". כמובן שאת התעודה הזו אף אחד לא יכיר שתלך לתקן את השעון שלך כי הוא מזוייף.

עם זאת ובגלל זה הגבתי אני רוצה להבהיר משהו חשוב בנוגע לשעונים:
אחריות לא מכסה שברים או נזקים בשעון אלה אם זה הגיע ככה מהחברה בזמן הרכישה, האחריות בגדול מכסה את המנגנון שזהו הרכיב היקר ביותר בשעון בד"כ.
אף אחד לא יחליף לך שעון מקולקל או עם בעיה, לתקן תמיד אפשר וזה לרוב יעלה כסף.
אחריות לשעונים מכסה רק את המנגנון או בעיות ייצור שנרכשו כך עם השעון.

בהצלחה
לזה התכוונתי שאם השעון יגיע פגום , התעודות אחריות היא זה שמוכיחה שהשעון הוא הכן מהחברה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום