הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-12-11, 10:44   # 11
NextWebs.Net
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי xPerfection צפה בהודעה
אפשר בבקשה לדעת בן כמה אתה, איפה למדת את התחום, מה בדיוק תחום ההתמחות שלך והאם יש לך תעודות/ הסמכות/ תארים כלשהם?
הייתי גם שמח לדעת איזה בדיוק ניסיון וידע יש לך והאם כבר איבטחת שרתים בעבר, אם כן אשמח לקבל פרטים אודות העבודות הקודמות והמלצות/ חוות דעת מאותם לקוחות (אם יש).

עם כל שנות ניסיון האלו אני מעריך שצריכות להיות לך לא מעט עבודות/ המלצות,
אשמח לקבל תשובה מפורטת.
תתפלא, אני מכיר מאבטח שהתחיל את התחום בלמידה עצמית תוך שנה שנה וחצי הוא נהיה בין האקרים והמאבטחים הגדולים. מצא באגים בוואלה שופס ובעוד המון אתרים שמשקיעים המון כסף באבטחת מידע,הבחור בן 18 והתחיל לעבוד בתור מאבטח של האתר הורדות נט ועוד אתרים שאם אני יגיד לך את השם אתה לא כלכך תאמין אז אני נמנע . וכן את כל התחום הוא למד לבד בלי כל הקורסים שיש היום ולא היה לו ניסיון של שנים אבל תוך שנתיים היית לו הכנסה של מאבטח שיש לו וותק של 20 שנה.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי abshipping צפה בהודעה
למדתי את התחום מספרים, אינטרנט ובעיקר ניסיון!,
אין לי תעודות, וגם לא תארים והסמכות - למדתי מעצמי.

יש לי ניסיון רב בגלל הידע שצברתי במהלך השנים.
עבודות קודמות? אני לא חושב, אולי איבטחתי פה ושם כמה וכמה שרתים אבל לא באופן מסחרי - אלא באופן אישי.

המלצות דווקא יש לי מלא,
אתה יכול ליצור קשר עם אחד אחד מהאנשים שניהלו וכתבו ב-milw0rm פעם, וגם ב-Null-Bytes.
יש לי טיפה מוניטין ב-SecurityFocus.

אבל לא נראלי שאתה עומד לקנות - בגלל היותך מאבטח - אז למה שאלת?
8 שנים של ניסיון לא באים "ברגל" ואני בטוח שאם באמת יש לך ניסיון של 8 שנים אתה לא תשב ותאבטח שרת שאמור לקחת יומים של עבודה בחינם אתה מסכים איתי?

ישן 02-12-11, 12:49   # 12
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

ציטוט:
אין לי תעודות, וגם לא תארים והסמכות - למדתי מעצמי.

יש לי ניסיון רב בגלל הידע שצברתי במהלך השנים.
עבודות קודמות? אני לא חושב, אולי איבטחתי פה ושם כמה וכמה שרתים אבל לא באופן מסחרי - אלא באופן אישי.

המלצות דווקא יש לי מלא,
אתה יכול ליצור קשר עם אחד אחד מהאנשים שניהלו וכתבו ב-milw0rm פעם, וגם ב-Null-Bytes.

אבל לא נראלי שאתה עומד לקנות - בגלל היותך מאבטח - אז למה שאלת?
שים לב שעל חצי מהשאלות לא ענית בכלל או ענית בצורה עקיפה, אני מאמין שאני מבין למה.
שאלתי כדי להבין משהו בעצמי וכדי להבהיר אותו גם לשאר המשתמשים כאן, העניין הובהר.
תודה רבה.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NextWebs.Net צפה בהודעה
תתפלא, אני מכיר מאבטח שהתחיל את התחום בלמידה עצמית תוך שנה שנה וחצי הוא נהיה בין האקרים והמאבטחים הגדולים. מצא באגים בוואלה שופס ובעוד המון אתרים שמשקיעים המון כסף באבטחת מידע,הבחור בן 18 והתחיל לעבוד בתור מאבטח של האתר הורדות נט ועוד אתרים שאם אני יגיד לך את השם אתה לא כלכך תאמין אז אני נמנע . וכן את כל התחום הוא למד לבד בלי כל הקורסים שיש היום ולא היה לו ניסיון של שנים אבל תוך שנתיים היית לו הכנסה של מאבטח שיש לו וותק של 20 שנה.

8 שנים של ניסיון לא באים "ברגל" ואני בטוח שאם באמת יש לך ניסיון של 8 שנים אתה לא תשב ותאבטח שרת שאמור לקחת יומים של עבודה בחינם אתה מסכים איתי?
רוצה שנגלה לך כמה סודות?
אין שום בעיה ללמוד בצורה עצמאית, זאת הייתה בסה"כ שאלה לבחור שטוען שיש לו 8 שנות ניסיון (בהנחה שהוא לא נכנס לתחום בגיל 6), לא אמרתי שחייב ללמוד במוסד אקדמאי כלשהו (בשלב מסויים כדי להמשיך להתפתח כנראה שכן, אבל בסדר).
אתה מכיר מישהו מתוך שנה וחצי נהיה בין ההאקרים והמאבטחים הגדולים? אני בספק עד כמה אתה מכיר את התחום כדי לקבוע את העובדה הזאת, כנראה שאתה טועה.
הוא מצא באגים באתרים גדולים? כל הכבוד, אבל זה לא אומר כלום.
הוא ביצע עבודות כמאבטח באתרים גדולים? כל הכבוד, אבל גם זה לא אומר כלום, אתה לא יודע כמה אתרים גדולים מעסיקים חאפרים (אין לי מושג על מי אתה מדבר אז כמובן שאני לא אומר עליו שום מילה, אני מציין עובדות באופן כללי כמובן).
ללמוד לבד זה מצויין, בתחום הזה זה אפילו נחוץ במיוחד, אבל ההודעה שלי באה כדי להבהיר נקודה מסויימת ספציפית לפותח האשכול ולאנשים שקוראים את כל ההצעות שלו,
לא באתי סתם להתעניין, כמו שהוא ציין אני מתעסק בתחום גם בעצמי (גילוי נאות) ואני לא שואל כי אני רוצה לרכוש ממנו את השירות.
מי שצריך להבין אני מקווה שהבין - על פי השורה האחרונה בהודעה שלך, אני שם לב שגם אתה הבנת את העניין פחות או יותר.

Last edited by אדיר; 02-12-11 at 12:55..

ישן 02-12-11, 12:59   # 13
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי xPerfection צפה בהודעה
שים לב שעל חצי מהשאלות לא ענית בכלל או ענית בצורה עקיפה, אני מאמין שאני מבין למה.
שאלתי כדי להבין משהו בעצמי וכדי להבהיר אותו גם לשאר המשתמשים כאן, העניין הובהר.
תודה רבה.

רוצה שנגלה לך כמה סודות?
אין שום בעיה ללמוד בצורה עצמאית, זאת הייתה בסה"כ שאלה לבחור שטוען שיש לו 8 שנות ניסיון (בהנחה שהוא לא נכנס לתחום בגיל 6), לא אמרתי שחייב ללמוד במוסד אקדמאי כלשהו (בשלב מסויים כדי להמשיך להתפתח כנראה שכן, אבל בסדר).
אתה מכיר מישהו מתוך שנה וחצי נהיה בין ההאקרים והמאבטחים הגדולים? אני בספק עד כמה אתה מכיר את התחום כדי לקבוע את העובדה הזאת, כנראה שאתה טועה.
הוא מצא באגים באתרים גדולים? כל הכבוד, אבל זה לא אומר כלום.
הוא ביצע עבודות כמאבטח באתרים גדולים? כל הכבוד, אבל גם זה לא אומר כלום, אתה לא יודע כמה אתרים גדולים מעסיקים חאפרים (אין לי מושג על מי אתה מדבר אז כמובן שאני לא אומר עליו שום מילה, אני מציין עובדות באופן כללי כמובן).
ללמוד לבד זה מצויין, בתחום הזה זה אפילו נחוץ במיוחד, אבל ההודעה שלי באה כדי להבהיר נקודה מסויימת ספציפית לפותח האשכול ולאנשים שקוראים את כל ההצעות שלו,
לא באתי סתם להתעניין, כמו שהוא ציין אני מתעסק בתחום גם בעצמי (גילוי נאות) ואני לא שואל כי אני רוצה לרכוש ממנו את השירות.
מי שצריך להבין אני מקווה שהבין - על פי השורה האחרונה בהודעה שלך, אני שם לב שגם אתה הבנת את העניין פחות או יותר.
אוקי בוא נבהיר את זה ככה לא העסיקו אותו סתם הוא פרץ לאתרים האלה ואז רכשו את שירותיו.
ולמצוא באגים זה מאוד קשור כאשר אתה מוצא באגים אתה כבר לומד לעקוף את האבטחה אפילו מבאג הכי קטן אפשר לייצר חור אבטחה עצום ואם אתה מגלה את זה והמאבטח עצמו לא גילה זה כבר מראה על יתרון מסוים אצלך.

מכל מקרה שבת שלום.

ישן 02-12-11, 13:01   # 14
איציק ברבי
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

איציק ברבי לא מחובר  

אני מחזק את המילים של xPerfection.

איציק ברבי - שירות לקוחות
כתובת אתר: http://build-net.co.il/
איימל: Support@build-net.co.il
טלפון: 052-3937296.

ישן 02-12-11, 13:39   # 15
daromri
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

daromri לא מחובר  

קח בחשבון שלפרוץ הרבה יותר קל מאשר לאבטח מפני סוג הפריצה ברוב המקרים.
בשביל לפרוץ בדרך כלל לא דרוש ידע תכנותי אלא יותר ידע תיאורטי ומנגד בשביל לאבטח צריך את הידע התיאורטי וגם את הידע התכנותי.

abshiping אתה לא נשמע אמין בכלל.
תצרף עובדות שמוכיחות את הידע שלך יותר מאשר לזרוק מילים באוויר.

ישן 02-12-11, 13:47   # 16
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:

המלצות דווקא יש לי מלא,

אף אחד מהבאים לא מכיר אותך, אתה בטוח שהניק שלך זה הניק שעבד איתם?

ישן 02-12-11, 14:57   # 17
iniKey.com
חסום

מיני פרופיל

iniKey.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NextWebs.Net צפה בהודעה
אף אחד מהבאים לא מכיר אותך, אתה בטוח שהניק שלך זה הניק שעבד איתם?
לא הניק abshipping זה ניק של חברה שהייתה לי פעם,
הם מכירים אותי בתור השם השני שלי עומר.

xPerefection - איזה מהשאלות בדיוק לא עניתי?

Next-Webs.Net - אני לא אמרתי שאני מאבטח בחינם, בחיים שלי לא אמרתי דבר כזה.
ביקשתי תמורה קטנה (שלא מצויין באשכול מה), שזה אני נורא צריך.

daromri - שוב פעם, שאלו אנשים מmilw0rm או מnull-bytes לגבי הידע שלי.
אם אתה לומד "לפרוץ" - יהיה לך הרבה יותר קל לאבטח.
יש לי ניסיון באבטחה - היה לי שרת פעם, נתתי להרבה אנשים לנסות לעקוף שם דברים. חלק לא הצליחו. חלק הצליחו ואמרו לי איך לחסום.....

תפסיקו כבר לחשוב שאתם המאבטחים הכי גדולים בעולם, וכל מי שנמצא פה הוא לא יודע להתעסק בכלום.

xPerfection - יש לי רעיון בישבילך, אני אתן לך שרת שאני יאבטח, קח בו אחסון עליו.
תנסה לעשות מה שבאלך.
אתה משיג ROOT - אני מוכן לשלם כסף.

ישן 02-12-11, 15:09   # 18
iniKey.com
חסום

מיני פרופיל

iniKey.com לא מחובר  

אפשר לנעול - נמצא "קונה"

ישן 02-12-11, 15:18   # 19
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

א' למה אתה מתגונן כולכך?
ב' מה הניק אל תיתן לי שמות כי אני מכיר את הצוות של milw0rm והם אמרו לי שהם הכירו מאבטח אחד באמת טוב מהארץ שאותו אני מכיר אישית וזה לא אתה.
ג' אתה יודע מה אני מתחיל לחשוד? שהכוונות שלך זדניות אולי לשים איזה קובץ "שאל" על השרת או יותר גרוע ליצור חורים שיעזרו לך לקבל רווט.
ד' תתפלא יש פה מאבטחים יותר טובים מימך.
ה' המלצתי עליך לאבטחת הפנטגון הם כרגע מחפשים כוח אדם.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום