הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-06-12, 14:10   # 11
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה
לא אמרתי ללכת אחרי העדר, כל אחד יעשה מה שנראה לו... אני אומר לך מה שעובד.

הכל תלוי בכמות ההשקעה שלך.

אני פשוט לא סובל מקדמי אתרים שחושבים שהם כותבים קוד באסמבלר - כולה לקדם אתר, לא אומר שאין עבודה, אבל זה רחוק מאוד ממדע טילים - יש אוסף פעולות שצריך לבצע, וזהו - מי שמתמיד ולא משחק - מנצח.

זהו.
הגדרה של קידום אתרים מצוטט מהדברים של עמנואל "זקן השבט":
ציטוט:
מהות עבודת קידום האתרים היא קבלת החלטות בתנאים של מחסור חמור בידע ומה שצריך ללמוד זה אסטרטגיה וטקטיקה של קבלת החלטות נכונות במצב הנתון. ומאחר ומאות מקדמי אתרים מתמודדים על אותם 10 מקומות עליונים ודין מרביתם להיכשל בודאות הרי שהידע שלמדו לא הועיל להם כלל.
"כולה לקדם אתר" אני מנחש שאתה מקדם אתרים רק בארץ, ובזירות לא כ"כ תחרותיות בלשון המעטה. אתה מוזמן להיכנס לשוקים סופר תחרותיות ולבדוק עם "מה שעובד" באמת עובד.

ציטוט:
תשמע, לא המצאת את הגלגל.

אולי אתה חושב שאתה עושה דברים שונה או מיוחדים, אבל בלי הדברים הרגילים לא היית מתקדם, התחום מלא ספקולציות בנוגע למה טוב ומה לא, אבל הדברים הרגילים עובדים - ועובדים מצויין - הכל תלוי אם אתה עובד - ואם התשובה היא כן - אתה תהיה למעלה (נקודה).

מה יש לך לעשות יצירתי? מה פתחת עוד בלוג? מה עוד? פרסמת עוד מאמר... אהה כן שמת תגית H1 בכותרת ושיחקת קצת עם האופטימיזציה של האתר.

אין קסמים - אתה תעבוד אתה תתקדם - לא תעבוד אתה לא תתקדם (נקודה).
גם אתה וגם המתחרים עושים בדיוק את אותו הדבר!

ציטוט:
אלגוריתם*

מבחינה הגיונית זה שעובד יותר הדירוג שלו יהיה יותר גבוה.
מה אתה עושה שאנשים אחרים לא עושים ?
  • שם תגיות BOLD מסביב למילת מפתח ?
  • היררכיית תגיות H1 H2 H3 H4 ?
  • דואג לשים ב TITLE ובשאר תגיות הקידום את המילת מפתח ?
  • כמה שיותר למעלה H1 ?

עברתי על האתרים שאתה מקדם, אתה לא משתמש לפחות לא בתחום האופטימיזציה בדברים מיוחדים...

אז מה מעבר ?
  • קישורי פורומים ?
  • קישורי בלוגים ?
  • פתיחת בלוגים ?
  • החלפות קישורים בהיבט C-CLASS ?

ברור שיש דברים שפיספסתי, ויש עוד הרבה שיטות גלויות שכל אחד יכול לאסוף במיליוני פורומי הקידום הקיימים, אבל השורה התחתונה היא שכולם עושים אותו דבר ומי שעושה הכי הרבה מניפולציות על האלגוריתם מיון של גוגל - מופיע קודם.

וזה לא סותר את מה שאמרתי - אתר שיקודם ( מבחינת פעולות ) יותר ממך - יהיה ממוקם במקום טוב יותר - זאת עובדה קיימת.

זהו בעצם תחום הקידום על רגל אחת וזה הסיבה שהוא יקר, ככל שמשלמים יותר - למקדם האתר יש יותר מרווח זמן ( עלות זמן-תקציב ) לעשות פעולות קידום.

אין פה מדע טילים, אין פה כתיבת קוד בשפת סף אסמבלית - והעניין לא מסובך, יש אוסף פעולות שצריך לבצע, ועדיף כמה שיותר.

בזה סיימתי את הדיון - מי שחושב אחרת - שיבושם לו.
תגית BOLD במילות מפתח? נו באמת, אנחנו ב2012.

עדיף כמה שיותר? ובכן, אם חשקה נפשך בבעיטה מגוגל - לך על זה.

מחפשים אחסון אתרים אמין וזול?

ישן 05-06-12, 16:37   # 12
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shlomi062 צפה בהודעה
הגדרה של קידום אתרים מצוטט מהדברים של עמנואל "זקן השבט":

"כולה לקדם אתר" אני מנחש שאתה מקדם אתרים רק בארץ, ובזירות לא כ"כ תחרותיות בלשון המעטה. אתה מוזמן להיכנס לשוקים סופר תחרותיות ולבדוק עם "מה שעובד" באמת עובד.

גם אתה וגם המתחרים עושים בדיוק את אותו הדבר!

תגית BOLD במילות מפתח? נו באמת, אנחנו ב2012.

עדיף כמה שיותר? ובכן, אם חשקה נפשך בבעיטה מגוגל - לך על זה.
ד"ר לקידום אתרים - מה אתה עושה באופן שונה.

ד"א ה BOLD זה מה שחברך הד"ר השני עושה באתרים שלו מסביב למילת מפתח - "סוד הקסם" כבר אמרנו?

בא לא ניכנס לוויכוח על איזה זירות אני מקדם ואם הם תחרותיות או לא, בלי שום קשר אני מאמין שאני גם מקדם יותר אתרים ממך, בכל זירה גם בארץ וגם בחול ( עולמי / ארצות ערב / קנדה / צרפת ) ואני מאמין שאני מצליח דיי טוב אם נשפוט לפי מה שגוגל מדרג.

לא באתי לפה להתנצח, באתי לומר את האמת המרה, 2012 או לא, יש אוסף פעולות מוגדרות שצריך לבצע, מי שעובד מרוויח וזה הנקודה הסופית ובאמת שאין לאף אחד מה להתווכח, אלא אם כן תביא לי פה משהו שאתה עושה שזה מוכח לאחר מחקר על כמה וכמה אתרים שעובד ואני לא ימצא לך את זה ב 1000 פורומים שונים - מה שקשה לי להאמין שיקרה.

היום הכל פתוח, הכל גלוי, מי שרוצה לעבוד צריך לעבוד, אין קסמים ואין שיטות בלעדיות - זאת הנקודה הסופית והמרה שאני מנסה להגיע אליה איתכם.

ישן 05-06-12, 18:49   # 13
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
תשמע, לא המצאת את הגלגל.

אולי אתה חושב שאתה עושה דברים שונה או מיוחדים, אבל בלי הדברים הרגילים לא היית מתקדם, התחום מלא ספקולציות בנוגע למה טוב ומה לא, אבל הדברים הרגילים עובדים - ועובדים מצויין - הכל תלוי אם אתה עובד - ואם התשובה היא כן - אתה תהיה למעלה (נקודה).

מה יש לך לעשות יצירתי? מה פתחת עוד בלוג? מה עוד? פרסמת עוד מאמר... אהה כן שמת תגית H1 בכותרת ושיחקת קצת עם האופטימיזציה של האתר.

אין קסמים - אתה תעבוד אתה תתקדם - לא תעבוד אתה לא תתקדם (נקודה).
אז למה לשלם למקדם אתרים יותר משכר מנימום ?

ישן 05-06-12, 22:05   # 14
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

הנושא אולי לא הכי מתאים לפורום קידום ושיווק, ובכל זאת, הנושא פתח כאן דיון עם משתמשים שחבל שהם לא מגיבים ביותר נושאים אחרים גם כי הרבה משתמשים אחרים יכולים ללמוד מהם.
התגובות שלא העשירו והוסיפו דברים לדיון נמחקו - נערכו כמה תגובות, אבל חוץ מזה - סוף סוף דיון בפורום שהשאלה המרכזית שלו היא לא "למה האתר שלי נעלם מגוגל/Adsense" או "איזה תוכנית שותפים הכי עדיפה?".

הנושא נשאר פתוח מתוך מטרה להמשיך ולהעשיר את הדיון הפורה בנוגע לדמות מקדם האתרים כיום (ולא לשכוח שככה גם גולשים חדשים שיחפשו מקדמי אתרים גם יראו שאתם מבינים, בוגרים ורציניים ויפנו אליכם!).

ישן 05-06-12, 22:20   # 15
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

דניאל, הכל כמובן ברוח טובה, אין צורך להילחץ..

מחפשים אחסון אתרים אמין וזול?

ישן 05-06-12, 22:46   # 16
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
למה לשלם למקדם אתרי מלחתחילה? אם לא דרוש מחשבה והכל סטטי, תפוס אח קטן, יש בן 13, תן לו מסמך וורד עם הוראות ויש לך מקדם אתרים....

ישן 06-06-12, 02:57   # 17
IMNoob
חבר בקהילה

מיני פרופיל

IMNoob לא מחובר  

אני חושב שהמילה "מקדם אתרים" נהוגה לכנות אדם בעל ידע וניסיון בתחום - על זה גם התשלום, ולא על ילד שעובד מתוך מסמך וורד.

ישן 06-06-12, 07:24   # 18
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי someone100 צפה בהודעה
שאלה קצת מוזרה - למה לשלם לאינסטלטור שלוקח מפתח צינורות ומסובב ברגים?!?

אתה משלם על הניסיון שלו, על זה שאתה לא חי את התחום וזה תחום המקצועיות שלו, מה שילד בן 13 עם מסמך וורד יקבל ויעשה ב 150 שעות אתה יכול בעזרת הניסיון והמקצועיות שלך ( במידה ואתה עובד נכון וחי את התחום ) לסגור ב 10 שעות - ועל זה אתה גובה מעבר לשכר המינימום - אבל זה לא שאתה משקיע יותר מידי מחשבה - אתה פשוט מקצועי בתחום שלך ויש לך ניסיון.

ועל זה נאמר אין החכם כבעל ניסיון

ציטוט:
נכתב במקור על ידי kondason צפה בהודעה
למה לשלם למקדם אתרי מלחתחילה? אם לא דרוש מחשבה והכל סטטי, תפוס אח קטן, יש בן 13, תן לו מסמך וורד עם הוראות ויש לך מקדם אתרים....
אני מוכן לעשות איתך ספורט, ניקח איזה ילד שאתה רוצה, אני אתן לו רשימת מכולת של פעולות ותוכניתן צמוד שיעשה לו אופטימיזציה לפי סעיפים כתובים בוורד - אני מבטיח לך שעם טיפת השקעה ( מבחינת שעות עבודה ) הוא יעקוף גם אותך בכל מילת מפתח שתבחר.

איך ? הסוד פשוט - יש לו אתר אחד לקדם והוא ישקיע את כל זמנו בזה ואתה תהיה עסוק עם פרוייקטים מגוונים ולא תוכל להשקיע כמוהו.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IMNoob צפה בהודעה
אני חושב שהמילה "מקדם אתרים" נהוגה לכנות אדם בעל ידע וניסיון בתחום - על זה גם התשלום, ולא על ילד שעובד מתוך מסמך וורד.
כמו שכבר אמרתי - ידע וניסיון זה בהחלט נוסחא מנצחת - לא רק בקידום אתרים, בכל תחום.
את הדוגמא של האינסטלטור, המשפץ וכל שאר בעלי המקצועות החופשיים אפשר להכניס לאותה קטגוריה - הם גובים את התשלום לפי הניסיון והידע שלהם - מה שלך יקח 100 שעות להם יקח 10% - על זה אתה משלם ביוקר, תחום קידום האתרים לא רחוק מזה.

בהצלחה לכולם !

ישן 06-06-12, 12:37   # 19
kondason
מקום שלישי בתחרות קידום אתרים

מיני פרופיל

kondason לא מחובר  

ציטוט:

אני מוכן לעשות איתך ספורט, ניקח איזה ילד שאתה רוצה, אני אתן לו רשימת מכולת של פעולות ותוכניתן צמוד שיעשה לו אופטימיזציה לפי סעיפים כתובים בוורד - אני מבטיח לך שעם טיפת השקעה ( מבחינת שעות עבודה ) הוא יעקוף גם אותך בכל מילת מפתח שתבחר.

איך ? הסוד פשוט - יש לו אתר אחד לקדם והוא ישקיע את כל זמנו בזה ואתה תהיה עסוק עם פרוייקטים מגוונים ולא תוכל להשקיע כמוהו.

בהצלחה לכולם !
רק בשביל הספורט אני מוכן, אני אפילו אתן לו שבוע פור. רק כדי להוכיח לך שאתה טועה.

ישן 06-06-12, 16:00   # 20
someone100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

someone100 לא מחובר  

ציטוט:
שאלה קצת מוזרה - למה לשלם לאינסטלטור שלוקח מפתח צינורות ומסובב ברגים?!?

אתה משלם על הניסיון שלו, על זה שאתה לא חי את התחום וזה תחום המקצועיות שלו, מה שילד בן 13 עם מסמך וורד יקבל ויעשה ב 150 שעות אתה יכול בעזרת הניסיון והמקצועיות שלך ( במידה ואתה עובד נכון וחי את התחום ) לסגור ב 10 שעות - ועל זה אתה גובה מעבר לשכר המינימום - אבל זה לא שאתה משקיע יותר מידי מחשבה - אתה פשוט מקצועי בתחום שלך ויש לך ניסיון.

ועל זה נאמר אין החכם כבעל ניסיון
-----------------------------------

אם הילד יעקוף אותו אז למה שמעסיק יעדיף אותו על פני הילד בשכר מנימום ?( שמע , זה לא חובה שכר מנימום אבל טיפה יותר ממה שמרוויח פועל ניקיון/מלצר במסעדה/מאבטח בסופר .)

למה לשלם לאינסטלטור ? כי לא תצליח למצוא ילדים שיודעים מה שאינסטלטור יודע על צנרת.

Last edited by someone100; 06-06-12 at 16:12..

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום