הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-09-10, 10:28   # 21
Valred | OTM Group
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Valred | OTM Group לא מחובר  

אתה משחק אותה חכם גדול. יש לך רעיון למשהו? דבר ותציע אותו - אל תלך סחור סחור

ציטוט:
כנראה שבנינו חומה בין ישראל ליהודה ושומרון ובעצם הפכנו את הטרור לבעיה של ה"מתנחלים" ופיגוע בהם זה לא כמו פיגוע בת"א של פעם - מהר מאוד שכחנו מה זה טרור.
בשם מי אתה מדבר ועל מה אתה מבסס את הדברים שאתה אומר?
אתה שוכח כנראה שהמתנחלים (אין שום סיבה לגרשיים שהוספת סביב המילה הזו) האלו שאתה מדבר עליהם גרמו (ועודם גורמים) כל כך הרבה פעמים לצרות עבור החיילים והמדינה שלנו (להזכירך, במרכז שיחות השלום המתקיימות כעת, הבניה בהתנחלויות בירושלים). את הצרות האלו - אתה שוכח מאוד מאוד מהר.
נראה אותם מסתדרים שבוע בלי השמירה של חיילי צה"ל שאותם הם אוהבים לכנות "נאצים".
ישן 07-09-10, 12:43   # 22
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Valred | OTM Group צפה בהודעה
אתה משחק אותה חכם גדול. יש לך רעיון למשהו? דבר ותציע אותו - אל תלך סחור סחור

בשם מי אתה מדבר ועל מה אתה מבסס את הדברים שאתה אומר?
אתה שוכח כנראה שהמתנחלים (אין שום סיבה לגרשיים שהוספת סביב המילה הזו) האלו שאתה מדבר עליהם גרמו (ועודם גורמים) כל כך הרבה פעמים לצרות עבור החיילים והמדינה שלנו (להזכירך, במרכז שיחות השלום המתקיימות כעת, הבניה בהתנחלויות בירושלים). את הצרות האלו - אתה שוכח מאוד מאוד מהר.
נראה אותם מסתדרים שבוע בלי השמירה של חיילי צה"ל שאותם הם אוהבים לכנות "נאצים".
אני חייל ואני אומר שהם "מתנחלים" עם "...". זו אדמת ישראל, זו תמיד הייתה אדמת ישראל ותמיד תהיה. זכותם וזכות כל יהודי להתיישב בחופשיות בכל רחבי ישראל - מדינת היהודים. הבעיה היא לא סיכון החיילים, אלא המצב שבו בכלל יש סכנה לישוב יהודים וצריך שמירה. ההתנתקות היא אחת הטעויות הכי גדולות שאי פעם היו במדינה שלנו. לא הרווחנו כלום, הפסדנו הכל, גירשנו יהודים מבתיהם וקירבנו את הטילים ליהודים אחרים. אל תערב את השואה בשיחה הזו... לא מדובר בנושא שצריך להקל בו ראש ולהעלות מושגים שכאלו.
  Reply With Quote
ישן 09-09-10, 12:08   # 23
Valred | OTM Group
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Valred | OTM Group לא מחובר  

*אקדים ואומר שכל הכתוב בתגובה זו הוא על פי דעתי האישית בלבד*

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
אני חייל ואני אומר שהם "מתנחלים" עם "...". זו אדמת ישראל, זו תמיד הייתה אדמת ישראל ותמיד תהיה. זכותם וזכות כל יהודי להתיישב בחופשיות בכל רחבי ישראל - מדינת היהודים.
אני יהודי - וכאחד כזה אני בהחלט מאמין בבעלות העם היהודי על אדמת ארץ ישראל. אך בנוסך לזה אני גם מאמין שהציונות כבשה אדמה שהייתה מאוכלסת אלפי שנים על ידי דורות שהתבססו כאן. אין לצפות שהיהודים יגיעו, ידרשו את הארץ, ויקבלו אותה בשקט וללא התגנדות.
אנחנו לא לבד כאן - להתנהג כאילו אנחנו כן וכאילו מגיע לנו כל שנדרוש, וחסר למי שיעז להתנגד, זו לא הדרך. (מפנה אתכם לקרוא את השורה הראשונה בתגובה זו)
בנוסף, יש כוח חזק יותר מאיתנו והכוח הזה נקרא העולם. ההתנחלות, אשר ברוב המדינות החשובות נתפסת כהתנהגות חצופה אשר שמה זין על החוקים, איננה מתקבלת טוב בעיני העולם. ומה לעשות שמדינת ישראל הקטנה, אשר מוקפת מכל צדדיה במדינות אויב, צריכה לדאוג לפחות קצת לגבי דעת הקהל בעולם, שהרי היום זה מה שקובע.

ציטוט:
הבעיה היא לא סיכון החיילים, אלא המצב שבו בכלל יש סכנה לישוב יהודים וצריך שמירה.
כמו שאמרתי, אתה (או אף אחד אחר) באמת לא יכול לצפות שאנחנו נגיע אחרי 2000 שנות גלות חזרה לארץ אבותינו, נתיישב רגל על רגל ונצפה מהחבר'ה שהחליפו אותנו פה בנתיים להכין לנו קפה טורקי Hot Water Small Glass . תכניס קצת מחשבה לרגש ולאמונה ותגיד לי שזה לא נכון.

ציטוט:
ההתנתקות היא אחת הטעויות הכי גדולות שאי פעם היו במדינה שלנו. לא הרווחנו כלום, הפסדנו הכל, גירשנו יהודים מבתיהם וקירבנו את הטילים ליהודים אחרים.
אין לך, או לאף אחד אחר, דרך לדעת את זה. אתה לא יודע ולא יכול לדעת איך היה המצב אילו לא היינו מבצעים את ההתנתקות.
ההתנתקות בוצעה כניסיון להביא שלום לאזור הזה. כמו כל ניסיון אחר, הוא כשל בניסיונו להביא שלום, אך אין אנו יכולים לדעת מה הייתה תרומתו בשיפור המצב הקיים בתחומים אחרים, שכן אין אנו יודעים מה היה המצב אילו לא הייתה ההתנתקות.
אני אוכל לצפות שתגובתך לזה תהיה שאתה כן יודע מה המצב אחרי שבוצעה ההתנתקות, והוא גרוע, אך אני שוב אומר, שאולי הוא היה יכול להיות הרבה יותר גרוע.

ציטוט:
אל תערב את השואה בשיחה הזו... לא מדובר בנושא שצריך להקל בו ראש ולהעלות מושגים שכאלו.
חס וחלילה. לא עירבתי את הנושא כלל וכלל. ציינתי שהמתנחלים אוהבים לכנות את החיילים שלנו בכינוי שציינתי מעלה כשאלו האחרונים מגנים להם על התחת.
אני יותר ממסכים אם אמרתך האחרונה, אך כנראה שהמתנחלים לא כל כך מסכימים איתך, שכן הם משתמשים בכינוי זה בתכיפות יתרה.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום