הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-12-11, 13:30   # 21
itziklug
חבר וותיק

מיני פרופיל

itziklug לא מחובר  

גם לי זה לא נשמע הגיוני שאין דרך לתקן פגיעה בקידום
עשיתי כמה חיפושים בגוגל ומה שמצאתי כמעט בכולם זה אותם תשובות, פגיעה בקידום זה דבר מאוד אפשרי, הדרך הכי טובה לתקן פגיעה בקידום זה לחזק את האתר בקישורים איכותיים מאוד
מהסיבה שקישור אחד איכותי שווה יותר מ 2000 אולי יותר קישורי ספאם וכו'
וזה רק במידה והנזק נגרם על ידי קישורי ספאם
  Reply With Quote
ישן 27-12-11, 14:53   # 22
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Everlast צפה בהודעה
אז מה, גם מט כץ טועה ומטעה?

http://www.youtube.com/watch?v=f4dAWb5jUws
בוא אני יכנס איתך לעומק הדבר.
מישהו יצר לך כ10,000K קישורי ספאם, איך גוגל יכולים לדעת שזה לא אתה רכשת את הקישורים?

לגוגל אין כמעט אפשרות לדעת שזה לא בעל האתר שם את הקישורים (ואין דרך לגלות מי עשה את הפגיעה באתר)

ציטוט:
על פי מה שאתה אומר אין בכלל היגיון בקידום אתרים לבן, ואין בכלל הגיון בלהקים אתר חדש מתחרה לאתר קיים, כי בקלות אפשר להעיף אותו מהאינדקס, אז למה ההשקעה ?
אם זה היה נכון , אז היה אפשר לזרוק את כל תחום קידום אתרים לבן לפח.
כמו בכל דבר בחיים תמיד יהיו לך מתחרים שיעשו הכל ע"מ שתיכשל.
מצד גוגל שתעיף את התחום הזה לעזאזל...

אות והדבר אפשר להגיד "למה צריך לעבוד? בוא נשדוד בנק"..

ציטוט:
נכתב במקור על ידי NGC צפה בהודעה
גם לי זה לא נשמע הגיוני שאין דרך לתקן פגיעה בקידום
עשיתי כמה חיפושים בגוגל ומה שמצאתי כמעט בכולם זה אותם תשובות, פגיעה בקידום זה דבר מאוד אפשרי, הדרך הכי טובה לתקן פגיעה בקידום זה לחזק את האתר בקישורים איכותיים מאוד
מהסיבה שקישור אחד איכותי שווה יותר מ 2000 אולי יותר קישורי ספאם וכו'
וזה רק במידה והנזק נגרם על ידי קישורי ספאם
אם תקעו לך 100,000K קישורי ספאם לאתר, קישור אחד איכותי יעזור?

אני מדבר מתוך ניסיון ובחינת אתרים שנפגעו, אתרים וותיקים ואיכותיים.

אם אין לנו אפשרות לעשות לכל הלינקים Nofollow - אין לנו כמעט מה לעשות מלבד לשלוח לגוגל מכתב נוגע ללב.

מחפשים אחסון אתרים אמין וזול?

Last edited by Shlomi062; 27-12-11 at 14:58..
  Reply With Quote
ישן 27-12-11, 15:32   # 23
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shlomi062 צפה בהודעה
בוא אני יכנס איתך לעומק הדבר.
מישהו יצר לך כ10,000K קישורי ספאם, איך גוגל יכולים לדעת שזה לא אתה רכשת את הקישורים?

לגוגל אין כמעט אפשרות לדעת שזה לא בעל האתר שם את הקישורים (ואין דרך לגלות מי עשה את הפגיעה באתר)

כמו בכל דבר בחיים תמיד יהיו לך מתחרים שיעשו הכל ע"מ שתיכשל.
מצד גוגל שתעיף את התחום הזה לעזאזל...

אות והדבר אפשר להגיד "למה צריך לעבוד? בוא נשדוד בנק"..

אם תקעו לך 100,000K קישורי ספאם לאתר, קישור אחד איכותי יעזור?

אני מדבר מתוך ניסיון ובחינת אתרים שנפגעו, אתרים וותיקים ואיכותיים.

אם אין לנו אפשרות לעשות לכל הלינקים Nofollow - אין לנו כמעט מה לעשות מלבד לשלוח לגוגל מכתב נוגע ללב.

לא בדיוק כמו לשדוד בנק... אבל נגיד... , עדיין אין חוק נגד קישורים.... זכותי לקשר לאתר מסויים גם אם אני לא בעל האתר... כל עוד זה לא לשון הרע או משהו דומה....

תראה, אני חושב שלגוגל יש דרך לבדוק ולדעת, גם בקטע של קניית קישורים... (ברור שלפעמים יש פאלטות כי לא הכל תמיד ב 100 אחוז) אם זה אפשרי להפיל אתר על ידי קישורים וגם באם גדול , אז צריך להשקיע המון משאבים בשביל זה, אני לא מאמין שתוכנה אוטומטית שמפעילה קישורים יכולה לפגוע, באמת שאחרת אין זכות קיום לקידום אתרים.

ואני לא יודע איפה ומתי ערכת את הניסויים האלו , האם אחרי העידכונים האחרונים של מנוע החיפוש... או לפני... ואיך הגעת למסקנה ברורה מעל לכל ספק שהקישורים הם אלו שהפילו לך את האתר....

בסופו של דבר הדעות חלוקות לכאן ולכאן, תמצא מקדמים שחושבים ככה ותמצא מקדמים שחושבים אחרת... אבל להגיד שאני מטעה, זה לא נכון, כי לא אתה ולא אני יודעים מה בדיוק קורה מאחורי המסך הזה שקוראים לו גוגל , בסופו של דבר, הגירסה הרישמית של גוגל זה מה שהבאתי כאן בסרטון של מט כץ.
  Reply With Quote
ישן 27-12-11, 15:51   # 24
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

ציטוט:
לא בדיוק כמו לשדוד בנק... אבל נגיד... , עדיין אין חוק נגד קישורים.... זכותי לקשר לאתר מסויים גם אם אני לא בעל האתר... כל עוד זה לא לשון הרע או משהו דומה....

תראה, אני חושב שלגוגל יש דרך לבדוק ולדעת, גם בקטע של קניית קישורים... (ברור שלפעמים יש פאלטות כי לא הכל תמיד ב 100 אחוז) אם זה אפשרי להפיל אתר על ידי קישורים וגם באם גדול , אז צריך להשקיע המון משאבים בשביל זה, אני לא מאמין שתוכנה אוטומטית שמפעילה קישורים יכולה לפגוע, באמת שאחרת אין זכות קיום לקידום אתרים.

ואני לא יודע איפה ומתי ערכת את הניסויים האלו , האם אחרי העידכונים האחרונים של מנוע החיפוש... או לפני... ואיך הגעת למסקנה ברורה מעל לכל ספק שהקישורים הם אלו שהפילו לך את האתר....

בסופו של דבר הדעות חלוקות לכאן ולכאן, תמצא מקדמים שחושבים ככה ותמצא מקדמים שחושבים אחרת... אבל להגיד שאני מטעה, זה לא נכון, כי לא אתה ולא אני יודעים מה בדיוק קורה מאחורי המסך הזה שקוראים לו גוגל , בסופו של דבר, הגירסה הרישמית של גוגל זה מה שהבאתי כאן בסרטון של מט כץ.
בדיוק! זאת הנקודה.
כמו שקישור יכול להועיל ככה הוא יכול להזיק.
כמו ש1K קישורים יכולים להועיל לך לאתר ככה הם יכולים להזיק (לא מדבר על פגיעה במזיד או לא)

כמבן שיש מקרים יוצאי דופן, כמו האתר של פבל (askpavel.co.il) קיבל כמות מטורפת של קישור ספאם ולא הוזיז לו.

בכ"מ האתרים שאני עוקב אחריהם הם האתרים של החברות הכי טובות בארץ, כמו אקטיביטק, wao.co.il , אלקטרו ועוד..

פגיעה באתרים כאלו נעשית אך ורק ע"י קישורי ספאם, לדוגמה - תוך יומיים אתר אקטיביטק קיבל מעל ל-800 קישורי ספאם.

וכן ידידי, אם הייתי עורך ניסוי לפני שנה כמובן שזה לא היה רלוונטי, אך מדובר ממש בשבועות האחרונים (ונמשך גם עכשיו)

גוגל יכולים להגיד הרבה דברים, בתכל'ס הם שמים עלינו פס.
הם מציגים מה שהכי רלוונטי מבחינתם, אם מישהו הוריד לך את הרלוונטיות - בעיה שלך.

Last edited by Shlomi062; 27-12-11 at 15:53..
  Reply With Quote
ישן 27-12-11, 16:02   # 25
WebClub.co.il
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

WebClub.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Shlomi062 צפה בהודעה
בדיוק! זאת הנקודה.
כמו שקישור יכול להועיל ככה הוא יכול להזיק.
כמו ש1K קישורים יכולים להועיל לך לאתר ככה הם יכולים להזיק (לא מדבר על פגיעה במזיד או לא)

כמבן שיש מקרים יוצאי דופן, כמו האתר של פבל (askpavel.co.il) קיבל כמות מטורפת של קישור ספאם ולא הוזיז לו.

בכ"מ האתרים שאני עוקב אחריהם הם האתרים של החברות הכי טובות בארץ, כמו אקטיביטק, wao.co.il , אלקטרו ועוד..

פגיעה באתרים כאלו נעשית אך ורק ע"י קישורי ספאם, לדוגמה - תוך יומיים אתר אקטיביטק קיבל מעל ל-800 קישורי ספאם.

וכן ידידי, אם הייתי עורך ניסוי לפני שנה כמובן שזה לא היה רלוונטי, אך מדובר ממש בשבועות האחרונים (ונמשך גם עכשיו)

גוגל יכולים להגיד הרבה דברים, בתכל'ס הם שמים עלינו פס.
הם מציגים מה שהכי רלוונטי מבחינתם, אם מישהו הוריד לך את הרלוונטיות - בעיה שלך.
אני חולק עליך , אבל זה בסדר מותר לי לא ? זה כל הכיף בקידום , שיש המון דרכים להגיע למטרה .

אם הבאת את הדוגמא של פבל, אז זה בעצם דופק לך את כל התיאוריה

אני אסכם את הנושא בזה : אם האתר שלך מושלם מבחינת SEO , מבחינת אופטימיזציה , רלוונטיות וכל מה שמסביב , הסיכוי שיפילו אותך עם קישורים נכנסים הם קטנים מאד ואפילו אפסיים... אבל אם יש לאתר שלך בעיות מבפנים , קרי אופטימיזציה או דברים שגוגל יכול לחשוד כלא כשרים, אז אתה תהיה בבעיה אם יצוצו גם קישורי ספאם...

וזה מניסויים שעשינו (אם כבר הזכרת את אלקטרו).
  Reply With Quote
ישן 27-12-11, 16:14   # 26
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

ציטוט:
אני חולק עליך , אבל זה בסדר מותר לי לא ? זה כל הכיף בקידום , שיש המון דרכים להגיע למטרה .

אם הבאת את הדוגמא של פבל, אז זה בעצם דופק לך את כל התיאוריה

אני אסכם את הנושא בזה : אם האתר שלך מושלם מבחינת SEO , מבחינת אופטימיזציה , רלוונטיות וכל מה שמסביב , הסיכוי שיפילו אותך עם קישורים נכנסים הם קטנים מאד ואפילו אפסיים... אבל אם יש לאתר שלך בעיות מבפנים , קרי אופטימיזציה או דברים שגוגל יכול לחשוד כלא כשרים, אז אתה תהיה בבעיה אם יצוצו גם קישורי ספאם...

וזה מניסויים שעשינו (אם כבר הזכרת את אלקטרו).
ממש לא, זרקת פה הרבה מושגים שצריך לנתח אחד אחד וכאן זה לא המקום.
האתר של פאבל מקרה מיוחד שכמו שרשמתי שבמקרים מיוחדים - בהחלט אתה מבוטח.

האתר של איתן יריב (wao.co.il) שהוא אחר מהתותחים בארץ נפגע, האתר מושלם מבחינ SEO או כל מה שרשמת.. אתה מוזמן להעיף מבט.

אם כבר סיכמת, נסכם זאת כך.
כמעט בלתי אפשרי להוכיח לגוגל שלא אתה עשית את הספאם, הרי חלק ממקדמי האתרים בארץ מקדמים את האתר שלהם בעזרה ספאם..

שוב, יש דרך להתגונן - אך היא כמעט בלתי אפשרית.

דרך אגב אשמח לשמוע על הניסויים שלך, היום כמעט שאין לי זמן לבצע ניסויים ומעקבים כאלו ואחרים - מה שחדש תמיד מעניין

Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום