הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-07-07, 12:52   # 21
urieluri93
Permanently Banned

מיני פרופיל

urieluri93 לא מחובר  

אויש =[

גם אני היתי מכור אבל לא ככה הגזמת ..ממש שהיתי מכור היתי יוצא משהו,בגיל 11 אין מה לעשות?!?!?!?

אני זוכר אותי בגיל הזה כל היום בחוץ (וזה לא היה ממש לפני הרבה זמן כולה 4 שנים) ..
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 13:01   # 22
FlashBoy
חבר וותיק

מיני פרופיל

FlashBoy לא מחובר  

אתה מנגן על שני כלים... אמממ, איך זה שאין ל מה לעשות oO
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 14:22   # 23
Reality
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Reality לא מחובר  

הדבר היחיד שמוציא אותי מהמחשב זה אופניים...
5 שעות downhill ואני כמו חדש =]
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 14:34   # 24
DanielS
הוסטסניון

מיני פרופיל

DanielS לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי פנטגון צפה בהודעה
לך על ההליכון מול המסך של המחשב. זה מה שאני עושה, ממכור למחשב הפכתי למכור לנפילים.
כן לנפילים גם אני מכור. ( טוב אני מכור לכל הסדרות האלה )
צא החוצה שחק כדורגל בשכונה. יש הרבה דברים לעשות

Reply With Quote
ישן 05-07-07, 15:35   # 25
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

אני לא מבין למה כולם אומרים לו צא החוצה כאילו זה הגיל שבו באמת נהנים...עוד שנה שנתיים הוא יתחיל לצאת ולא יהיו לו בעיות. גם אני עד כיתה ז' כל היום הייתי בבית מול המחשב ומאמצע ז' אני בקושי רואה את הבית כבר...שהראש, המחשבות וסדר העדיפויות שלו ישתנו גם הוא ישתנה ויתחיל לצאת.
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 16:02   # 26
Gold-Host.co.il
חבר על

מיני פרופיל

Gold-Host.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Byte צפה בהודעה
אני לא מבין למה כולם אומרים לו צא החוצה כאילו זה הגיל שבו באמת נהנים...עוד שנה שנתיים הוא יתחיל לצאת ולא יהיו לו בעיות. גם אני עד כיתה ז' כל היום הייתי בבית מול המחשב ומאמצע ז' אני בקושי רואה את הבית כבר...שהראש, המחשבות וסדר העדיפויות שלו ישתנו גם הוא ישתנה ויתחיל לצאת.
מחזק ...
גיל 11 זה נורא צעיר , תחכה תאמין לי תגיד לכיתה ז' ככה אתה תצא וכל סדר העדיפויות שלך ישתנה
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 16:08   # 27
CSite.co.il
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

CSite.co.il לא מחובר  

אתה יותר קטן מאחותי הקטנה =/ [12 וחצי]
תראה את עוד צעיר, אין הרבה מה להציע לילד בגילך כמו עבודה וכדו'..
אבל! - בגיל שלך הייתי משחק פעמיים ביום כדורגל, יוצא חברים עושים על האש במקום ציבורי..
זה החיים הטובים, אל תאבד את הילדות שלך בגלל מחשב.

את גם לא עיקבי וזה בעיה, תנסה להיות שעה ביום על המחשב כל השאר תצא החוצה, תקבע עם חברים מה לעשות.

שיהיה לך בהצלחה ילדון

עריכה:
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Byte צפה בהודעה
יש משהו במה שאתה אומר, למרות מה שכתבתי.

Last edited by CSite.co.il; 05-07-07 at 16:10..
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 16:20   # 28
iDan | Gold-host
Permanently Banned

מיני פרופיל

iDan | Gold-host לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Peleg צפה בהודעה
שב כמה שבא לך על המחשב רק שחברים שלך הולכים לשחק כדורגל\כדורסל או כל מיליון ואחת הפעילויות האפשרויות אז תתלווה אליהם.
כמו כן אם לא יצא לכם לעשות כלום באותו יום צא לרוץ שעה , שבוע ראשון תרוץ 4 דקות ותלך 10 ואז שוב אותו דבר אבל הכושר הגופני שלך ישתפר ככה ואז תמצא את עצמך נהנה לעשות את זה.
אבל אתה בן 11 אלוהים ישמור בגילך אם אני לא טועה זה כיתה ה' הייתי בא הביתה מבצפר עושה שיעורים (בגילאים האלו עוד עשיתי מדיי פעם) ויוצא החוצה עם חברים חוזר ב7 מתקלח אוכל רואה טלוויזיה\מחשב ואז הולכים לישון ב11 מה לא כל הילדים בגילך ככה? זה מאוד מפתיע המצב שלך
צודק , אני זוכר הייתי כל הזמן במגרש ובימי שבת בכלל הייתי מתעורר מוקדם כי תמיד היו מלא ילדים
במגרש והיינו עושים טורנירים עד 4 בצהריים ככה מ-8 בבוקר!!
הייתי חוזר ב-4 יום שבת , מתקלח , אוכלים צהריים כל המשפחה ואז שוב הייתי יורד והייתי חוזר ב-9.
לפעמים היינו בונים כאלה זולות חחח היינו מטפסים על עצים... וכל יום הייתי בא ישר מהביצפר - לא עושה שיעורים וישר יורד למגרש... חח
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 16:43   # 29
Startzero.net
חבר מתקדם

Startzero.net's Avatar

מיני פרופיל

Startzero.net לא מחובר  

אחים שלי, זה בסדר לגמרי.
כיתה ו' אני הייתי מחוק מהעולם, הייתי משחק כל היום קאונטר סטרייק.. כל היום!!
שיחקתי במשחק הזה מכיתה ג', ולא סתם שיחקתי כן? חרישות של כל הלילה..חופש גדול בשבילי היה חודשיים של קאונטר.
כיתה ז' כבר נמאס לי מהמשחק, התחלתי לשנות הרגלים.. שיחקתי קצת פחות (4 שעות ביום בערך) שזה נשמע לכם פחות אבל יחסית לפעם שהייתי משחק משהו כמו 11 שעות ביום קאונטר סטרייק.
ותוך כדי הקאונטר היה לי אימונים של כדורסל 4 אימונים בשבוע ומשחק.
בין החופש של ז' לח' פרשתי מקאונטר ל-ג-מ-ר-י.
מכיתה ז' אני בחוץ כל יום כמעט, כדורגל, אימונים, בנות, נרגילה, מה שתלא רוצה.
זה נורמלי, כי גם אני הייתי מכור בכיתה ו'..וגם חברים שלי היו מכורים.
אתה קצת מזכיר לי את עצמי, אבל וואלה עוד שנה אתה מסתכל על הפוסט הזה וחושב, איזה דביל הייתי?
זה הכל עניין של זמן, הכל יעבור לך..תתחיל להכיר בנות (איכס בנות |שריף| ) ככה אתה חושב, אבל חכה הזמן יעביר לך את התקופה הזאת בצ'יק צ'ק.

אני לא רוצה להפחיד אותך כן?
אבל מהמחשב נהיו לי משקפיים, ואם אתה לא רוצה משקפיים אתה חייב לשכנע את עצמך להפסיק.
אני עדיין המון שעות על המחשב ביום, אבל במטרה רווחית וגם יש לי עכשיו 5 אימונים בשבוע + משחק + אימונים אישיים, ככה שאין לי כ"כ הרבה שעות להיות כאן.. וגם כל לילה מהשעה 12 עד 5 לפנות בוקר בערך אני בחוץ.
קם ב4\5 אחרה"צ 7 וחצי ככה הולכים לשחק כדורגל החברים, חוזרים הביתה מתקלחים מתארגנים ויוצאים שוב פעם..
אני מאמין שאצלך זה יהיה בדיוק אותו דבר..לא בכדורגל כדורסל והכל אבל אותו דברים בערך.

ילד יש לך עוד לגדול!
בהצלחה(=

עריכה: אם אתה אומר שאתה לא עושה כושר, סביר להניח שאתה שמן.. אין לי בעיה לבנות בשבילך תוכנית אימונים, שאם באמת תשקיע ותתמיד כל מה שרשום אני מבטיח לך שהשומן ייעלם ואתה תיראה פצצה..

www.Startzero.net
פיתוח אתרים | תכנות אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים

Last edited by Startzero.net; 05-07-07 at 16:46..
  Reply With Quote
ישן 05-07-07, 17:01   # 30
iDan | Gold-host
Permanently Banned

מיני פרופיל

iDan | Gold-host לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי startzero.net צפה בהודעה
אחים שלי, זה בסדר לגמרי.
כיתה ו' אני הייתי מחוק מהעולם, הייתי משחק כל היום קאונטר סטרייק.. כל היום!!
שיחקתי במשחק הזה מכיתה ג', ולא סתם שיחקתי כן? חרישות של כל הלילה..חופש גדול בשבילי היה חודשיים של קאונטר.
כיתה ז' כבר נמאס לי מהמשחק, התחלתי לשנות הרגלים.. שיחקתי קצת פחות (4 שעות ביום בערך) שזה נשמע לכם פחות אבל יחסית לפעם שהייתי משחק משהו כמו 11 שעות ביום קאונטר סטרייק.
ותוך כדי הקאונטר היה לי אימונים של כדורסל 4 אימונים בשבוע ומשחק.
בין החופש של ז' לח' פרשתי מקאונטר ל-ג-מ-ר-י.
מכיתה ז' אני בחוץ כל יום כמעט, כדורגל, אימונים, בנות, נרגילה, מה שתלא רוצה.
זה נורמלי, כי גם אני הייתי מכור בכיתה ו'..וגם חברים שלי היו מכורים.
אתה קצת מזכיר לי את עצמי, אבל וואלה עוד שנה אתה מסתכל על הפוסט הזה וחושב, איזה דביל הייתי?
זה הכל עניין של זמן, הכל יעבור לך..תתחיל להכיר בנות (איכס בנות ) ככה אתה חושב, אבל חכה הזמן יעביר לך את התקופה הזאת בצ'יק צ'ק.

אני לא רוצה להפחיד אותך כן?
אבל מהמחשב נהיו לי משקפיים, ואם אתה לא רוצה משקפיים אתה חייב לשכנע את עצמך להפסיק.
אני עדיין המון שעות על המחשב ביום, אבל במטרה רווחית וגם יש לי עכשיו 5 אימונים בשבוע + משחק + אימונים אישיים, ככה שאין לי כ"כ הרבה שעות להיות כאן.. וגם כל לילה מהשעה 12 עד 5 לפנות בוקר בערך אני בחוץ.
קם ב4\5 אחרה"צ 7 וחצי ככה הולכים לשחק כדורגל החברים, חוזרים הביתה מתקלחים מתארגנים ויוצאים שוב פעם..
אני מאמין שאצלך זה יהיה בדיוק אותו דבר..לא בכדורגל כדורסל והכל אבל אותו דברים בערך.

ילד יש לך עוד לגדול!
בהצלחה(=

עריכה: אם אתה אומר שאתה לא עושה כושר, סביר להניח שאתה שמן.. אין לי בעיה לבנות בשבילך תוכנית אימונים, שאם באמת תשקיע ותתמיד כל מה שרשום אני מבטיח לך שהשומן ייעלם ואתה תיראה פצצה..
כדי להוריד שומן מה שצריך זה פשוט לאכל ירקות ואוכל בריא .. ולא לאכל הרבה ..
למשל ארוחה אחת בבוקר , בצהריים , בערב.
בין לבין לקחת פרי או משהו ולצאת מהבית.. זה הכל - עדיף מכל התוכניות האלה .
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום